افزونه مطلع سازی از دیدگاه بعدی !

یکی از بهترین روش های جذب بازدید کننده ثابت این است که به طور دلخواه در خبر نامه عضو شوند حالا این خبرنامه میتواند به شکل های مختلف باشد . یکی از جذابترین کار های اینترنتی دنبال کردن نظر خود و دیگران پیرامون مطلبی که طرفدارش هستید . خب بهتره پس وبمستران عزیز این امکان را برای کاربران خود فراهم کنند تا آنها هم بتوانند مطلب مورد نظرشان را دنبال نمایند. برای امروز افزونه Subscribe to Comments را برای شما معرفی میکنم تا به کاربران خود اجازه دهید در هر مطلبی که میخواهند مشترک شوند و از نظرات بعدی مطلع گردند.

در ضمن این میتواند مسولیت پذیری نویسندگان سایت رو افزایش دهد. به این صورت که نوسنده در مطلب خود عضو خبرنامه میشود تا در صورت ارسال نظر بیاید و پاسخ دهد ( این رو برای سایت های چند نویسنده عرض کردم )

استفاده از این افزونه بسیار اسان است … مثل همیشه با ما باشید …

پس از دانلود و نصب این افزونه یک تیک در پائین کادر کامنت سایت شما افزوده میشود که متن کنار تیک را میتوانید در تنظیمات افزونه هماهنگ کنید ! اما ممکن است این کار به طور خودکار صورت نگیرد در این صورت دوست عزیز باید زحمت بکشند هک زیر را در جای مناسبی در فایل comments.php قالب خودشان قرار دهند :

<?php show_subscription_checkbox(); ?>

موفق و پیروز و وردپرس دار باشید …

دانلود صفحه افزونه
مشاوره آموزشی رایگان
شما این فرصت را دارید، با تکمیل فرم زیر، قبل از انتخاب دوره آموزشی مناسب خود، از مشاوره رایگان کارشناسان آموزشی مجموعه همیار آکادمی استفاده نمائید.
 
مشاوران آموزشی
همیار آکادمی
پاسخگوی شما هستند
آیا این مقاله برای شما مفید بود؟
تقریبا
خیر

اگر می‌خواهید از آخرین و محبوب‌ترین مقالات ما در ایمیل خود مطلع شوید، همین الان ایمیل خود را در کادر زیر وارد کنید:

تعداد علاقه‌مندانی که تاکنون عضو خبرنامه ما شده‌اند:

352,080 نفر

دیدگاهتان را بنویسید

مطالب زیر را حتما بخوانید

دوره‌های آموزشی