تبلیغات تصادفی و چرخشی حرفه ای !

تبلیغات معمولا یکی از بهترین و شیرین ترین قسمت هایی است که فارسی زبانان به آن توجه میکنند. مخصوصا برخی از دوستانی که تازه وب افتتاح کردند و میخواهند هر جور شده تبلیغ بگیرند !! ( خواهشاً وقتی وب بازدیدککنده داشت تبلیغ بگیرید و از همون اول تبلیغات نذارین تا کاربرا بتوانند راحت تر در وب شما حضور یابند) معمولا گذاشتن تبلیغات در هر قالب و تغییر آن کار نسبتا زمانگیری است اما امروز با ما باشید تا شما رو با افزونه ای حرفه ای برای تبلیغات مخصوصا تبلیغات تصادفی آشنا کنیم…

افزونه Random / Rotating Ads V2 یک افزونه تبلیغات بسیار کاربردی است و روش کار به این صورت است که شما پس از نصب و فعالسازی افزونه از منوی اضافه شده یک تبلیغات جدید اضافه کنید و اگر هم تصادفی میخواهید نمایش داده شود Box به آن اضافه نمائید.پس از save به شما یک کد php میدهد که شما میتوانید با قرار دادن این کد در هر جای قالب تبلیغات خود را ببینید. اگر هم تبلیغات تصادفی ساخته اید کد را در هر جا که میخواهید تصادفی نمایش داده شود قرار دهید.

دانلود صفحه افزونه
مشاوره آموزشی رایگان
شما این فرصت را دارید، با تکمیل فرم زیر، قبل از انتخاب دوره آموزشی مناسب خود، از مشاوره رایگان کارشناسان آموزشی مجموعه همیار آکادمی استفاده نمائید.
 
مشاوران آموزشی
همیار آکادمی
پاسخگوی شما هستند
آیا این مقاله برای شما مفید بود؟
تقریبا
خیر

اگر می‌خواهید از آخرین و محبوب‌ترین مقالات ما در ایمیل خود مطلع شوید، همین الان ایمیل خود را در کادر زیر وارد کنید:

تعداد علاقه‌مندانی که تاکنون عضو خبرنامه ما شده‌اند:

351,810 نفر

دیدگاهتان را بنویسید

مطالب زیر را حتما بخوانید

دوره‌های آموزشی