سابقه ی پرداخت در افزونه EDD + آموزش ویدیویی

cover

به نام خدا ، سلام به همه ی دوستان وردپرسی عزیز

ما اومدیم با یک قسمت دیگه از سری آموزشی افزونه ی دانلود به ازای پرداخت EDD جلسه قبلی در مورد گزارشات در افزونه دانلود به ازای پرداخت صحبت کردیم این جلسه رو هم اختصاص دادیم صحبتمون در مورد سابقه ی پرداخت در افزونه EDD.

خوب به یک بخش جذاب رسیدیم که خیلی خیلی خیلی میتونه به ما کمک کنه البته بیشتر به مسائل بعد از فروش چون میتونیم یک نظارت کلی بر فعالیت های خرید و تراکنش های سایتمون داشته باشیم و ببینیم که امروز چه محصولی توسط چه کسی با چه مشخصاتی به فروش رفته و اینقدر اطلاعات جدید که مارو علاقه مند تر به این افزونه میکنه و باعث میشه دیگه سراغ افزونه اضافه نریم و بدون هیچ مشکلی یه فروشگاه کاملا حرفه ای رو داشته باشیم.

ما در این قسمت اومدیم ابتدا با این بخش و امکاناتی که به ما میده آشنا شدیم و با فیلتر های دسته بندی و همچنین نظارت بر خرید کاربران و تراکنش های ارسالی از انواع مختلف مانند تراکنش های موفق ، ناموفق ، در انتظار تایید و الی اخر آشنا شدیم و همچنین تونستیم فاکتوری از فروش اون محصول به کاربر رو مشاهده کنیم و یا ویرایش کنیم و استفاده کنیم و کلی نکته ی قشنگ دیگه که مطمئنا شمارو هم شگفت زده میکنه .

  ساخت بسته نصب آسان وردپرس با Dupliucator

امیدوارم همیشه موفق باشید و وردپرسی

آموزش ویدیویی گزارشات در افزونه یEasy Digital Downloads

 دانلود آموزش ویدیویی گزارشات در افزونه یEasy Digital Downloads

پیش‌نمایش
مشاوره آموزشی رایگان
شما این فرصت را دارید، با تکمیل فرم زیر، قبل از انتخاب دوره آموزشی مناسب خود، از مشاوره رایگان کارشناسان آموزشی مجموعه همیار آکادمی استفاده نمائید.
 
مشاوران آموزشی
همیار آکادمی
پاسخگوی شما هستند
آیا این مقاله برای شما مفید بود؟
تقریبا
خیر

اگر می‌خواهید از آخرین و محبوب‌ترین مقالات ما در ایمیل خود مطلع شوید، همین الان ایمیل خود را در کادر زیر وارد کنید:

تعداد علاقه‌مندانی که تاکنون عضو خبرنامه ما شده‌اند:

341,792 نفر

دیدگاهتان را بنویسید

مطالب زیر را حتما بخوانید

دوره‌های آموزشی