تلاش های میثم شکری ساز برای رفع مشکلات

دکتر میثم شکری ساز
دکتر میثم شکری ساز

دکتر میثم شکری ساز

همان طور که می دانید در حال حاضر اوضاع جامعه و شرایط اقتصادی اصلا قابل رضایت نیست و خانواده های زیادی هستند که برای خوردن نان شب نیز به مشکل خورده اند و توانایی تامین نیازهای روزانه خود را ندارند.  وضعیت مالی و اقتصاد به گونه ای شده که شرکت ها در حال تعدیل نیرو  ها می باشند و  نمی توانند محصولات و کالا های خود را به فروش برسانند زیرا مردم درآمدی برای خرید مایحتاج خود به دست نمی آورند. در این دنیای پر از مسئله کمتر کسی پیدا می شود که قدرت مقابله با مشکلات را داشته باشد و با صبر فولادی موارد پیش آمده را متحمل شود. بدین صورت اشخاصی تحت عنوان کار آفرین به میان آمده و اقداماتی را به منظور رفع معضلات به انجام می رسانند. اما همین اتفاق های اخیر باعث شده تا موجودیت برخی از کسب و کار ها نیز تغییر کند و متاسفانه برخی از آن ها از روند سالم خارج شده و رو به رفتار های اقتصادی نا شایسته روی آورده اند.

بدین منظور  برخی از جوانان نیز برای سود جویی از شرایط کنونی به دنبال بدتر کردن اوضاع هستند و در طی این رقابت های نا سالم، چون نتوانسته اند خودشان را به موفقیت برسانند و از اطرافیان و انسان های موفق پیشی بگیرند، در تلاش اند تا با سنگ اندازی و سوت زنی برای افراد پیروز میدان، انتقام گرفته و نام آن ها را خدشه دار کنند. اما مردم در هر صورت باید عاقل باشند و برای جدایی حق از باطل راهکار های مناسبی را پیشه کنند.

در این میان، مدیر موفقی که متاسفانه مورد حجوم همین رقابت های ناسالم قرار گرفته و رقبای وی، در عین ناجوانمردی در جست و جوی یافتن راه هایی هستند که او را از مسیر منحرف کرده و کاری کنند که دست از تلاش بردارد، دکتر میثم شکری ساز می باشد. او که مرد شماره یک حوزه فروش و بازرگانی است و اکنون مدیریت هولدینگ پارس پندار نهاد را بر عهده گرفته و سرنوشت قریب بر 300 نفر از جوانان را بر عهده گرفته است. برخی به دلیل نظر تنگی و سودجویی یک سری از اتهامات را برای وی به وجود آورده اند به نوعی که آن ها سعی دارند با رفتار های کاملا غیر حرفه ای و شایعه پراکنی در خصوص موفقیت های میثم شکری ساز، او را از میدان رقابت خود دور کنند و تا به تعبیری خود را پیروز میدان گردانند.

Dr meysam shokrysaz
دکتر میثم شکری ساز

نکته ای که باید بسیار به آن توجه کرد، اهمیت قدرت کارآفرین است که با این باد ها نلرزد و با تلاش های شبانه روزی اش دست از فعالیت های خود بر نداشته و یک شبه از میدان مبارزه خارج نشود. اما آیا می توان باور کرد که میثم شکری ساز که سال ها برای پیدا کردن استراتژی ها و نحوه پیاده سازی آن ها، تلاش نموده، دست به انجام اقدامات پلیدانه ای نظیر کلاه برداری بزند؟

قطعا خیر! میثم شکری ساز که اصل کار خود را علم آموزی و هدف گذاری قرار داده است و توانسته با این دو اصل مهم، به هر آنچه که می خواهد دست پیدا کند. او  بر این باور است که اگر قشر تحصیل کرده مهارت های حرفه ای و تخصصی خود را بالا ببرند، خواهند توانست در یکی از فرصت های شغلی مورد علاقه شان استخدام شده و موفق به کسب درآمد مناسبی گردند. همچنین بخش عمده ای از فعالیت های میثم شکری ساز در حوزه های بازاریابی، فروش، مدیریت و البته روانشناسی می باشد. ولی متاسفانه این روز ها او به کلاهبرداری و جعل مدرک متهم شده است. شاید شما هم در شبکه های اجتماعی شنیده اید که او را متهم به فروش و جعل مدارک دانشگاهی کرده اند. آن ها بر این باورند که میثم شکری ساز در قبال دریافت مبالغ هنگفتی این مدارک جعلی را به متقاضیان آن ها ارائه کرده است.

  تیم سازی در استارتاپ ها و نکاتی پیرامون آن

اما بر چه اساس و منطقی؟ آیا باید بدون در نظر گرفتن سند و مدرک حرف این سودجویان را باور کرد؟. بدون شک جواب این سوال منفی می باشد و باید برای پذیرفتن گفته ها در مورد فردی که قابل احترام است، اندکی به تحلیل و بررسی پرداخت و سخنی را بی دلیل قبول نکرد. جالب تر آن که میثم شکری ساز تا این لحظه هیچ گونه شاکی در این خصوص نداشته و به عنوان یک انسان معتمد و حرفه ای، سال هاست که مشغول انجام فعالیت های آموزشی در سطح تخصصی و زیر نظر وزارت علوم تحقیقات و فناوری می باشد.

Dr meysam shokrysaz2
دکتر میثم شکری ساز

کمی بیشتر راجع به میثم شکری ساز بدانید

دکتر میثم شکری ساز یکی از برترین و برجسته ترین کارآفرینان نمونه کشور می باشد که  سال ها با تلاش و کوشش مستمر توانسته چنین مقامی را به دست آورد. او با گذراندن تحصیلات دکتری از دانشگاه آزاد اسلامی، کارشناسی ارشد MBA از دانشگاه اشتنبایس از برلین آلمان و دانشگاه صنعتی امیر کبیر تهران و کارشناسی مهندسی صنایع خود را به فردی دانا و توانا تبدیل کرده است. همچنین وی ملقب به برجسته ترین و مهم ترین مشاور در زمینه مدیریتی، ارتباطی، بازاریابی و منابع انسانی می باشد.

ایشان که متولد بیست و نهمین روز فروردین سال 1365 می باشد و در این سن و سال توانسته عناوین بسیاری را از آن خود کند. در کنار تمام اقداماتی که در سازمان های خود انجام می دهد، ترجمه و  تالیف کتاب هایی است که شامل، فراتر از استراتژی، تویی که ذهن برنده ای، رازهای بازاریابی قدرتمند، آسایش در آرامش، بازاریابی گوریلی، استوار و مذاکره با دستان خالی می باشند. همچنین وی کتاب هایی مانند بازاریابی نوگرا، ناگفته های تاریخ تفکرات مدیریت، بازاریابی وکسب وکار اسلامی و روابط فرد و سازمان را تالیف کرده اند. به علاوه ترجمه کتاب های جدید ایشان همچون توهم باهوشی 1 و 2 از جمله پر فروش ترین کتب جهان است که تا کنون به دوازده زبان زنده دنیا ترجمه گردیده اند.

خدماتی که میثم شکری ساز به جامعه آموزشی و فرهنگی جامعه کرده است بر هیچ کسی پوشیده نمی باشد. او تا کنون در حوزه های آموزش، مدیریت، فروش و بازاریابی توانسته موفقیت های زیادی به دست آورد و البته بر همه روشن بوده که این موفقیت ها بر اساس منافع اجتماعی نیز بوده است. همین که ایشان توانسته اند فرصت های شغلی بی نظیر و متنوعی برای جوانان این مرز و بوم فراهم کنند، از افتخارات بزرگ وی محسوب می شود. خوشبختانه تمامی افتخارات وی دارای سند و مدارک رسمی هستند و هر کسی اراده کند می تواند شاهد آن ها باشد.

پس نتیجه می گیریم که هیچ گاه بر اساس سخنان تعدادی از سودجویان و شایعه پراکنان نظر ندهیم و برای اثبات حقانیت هر چیزی در جست و جو ی سند و مدرک باشیم.

آیا این مقاله برای شما مفید بود؟
تقریبا
خیر

اگر می‌خواهید از آخرین و محبوب‌ترین مقالات ما در ایمیل خود مطلع شوید، همین الان ایمیل خود را در کادر زیر وارد کنید:

تعداد علاقه‌مندانی که تاکنون عضو خبرنامه ما شده‌اند:

347,533 نفر

دیدگاهتان را بنویسید

مطالب زیر را حتما بخوانید

دوره‌های آموزشی