جشنواره نوروزی
درآمـد اینتـرنتی

فرصت یادگیری راه اندازی کسب و کار اینترنتی پول ساز، در نوروز ۹۶

همیار وردپرس نام مجموعه ای است که از سال ۱۳۹۰ فعالیت خود را در زمینه آموزش راه اندازی کسب و کارهای آنلاین درآمدزا (سایت های پولساز) شروع کرده است و مفتخر است که تا کنون توانسته است به بیش از ۱۰۰٫۰۰۰ نفر در زمینه راه اندازی کسب و کار اینترنتی با سایت ساز رایگان وردپرس، آموزش دهد.

مجموعه آموزش کامل طراحی سایت بدون نیاز به کدنویسی

فیلم آموزشی کاملا فارسی

اگر میخواهید طراح سایت شوید و نمیخواهید درگیر دنیای کدنویسی و برنامه نویسی شوید، میتوانید از ابزارهای آماده طراحی سایت استفاده کنید و بدون نیاز به ۱ خط کدنویسی هر تعداد که خواستید سایت یا فروشگاه اینترنتی مورد نظر خود را طراحی و پیاده سازی نمایید. سایت های یا فروشگاه های چندزبانه، سایت های محبوب گوگل و سایت هایی با امکانات عالی از مجموعه توانایی‌هایی است که بعد از دیدن این آموزش ها، مسلط خواهید شد. این مجموعه فقط به کاربرانی توصیه میشود که میخواهند طراحی سایت را بدون حتی ۱خط کدنویسی یادبگیرند.

۳۱۹.۰۰۰ تومان ۶۳۶.۰۰۰ تومان
اطلاعات بیشتر و خرید

سایر محصولات جشنواره نوروزی

آموزش جامع راه اندازی کسب و کار اینترنتی درآمدزا

آموزش غیرحضوری وبمستران هوشمند

اگر ایده‌ یا هدفی دارید، یا صاحب کسب و کاری در دنیای واقعی هستید که میخواهید یک وبسایت درآمدزا راه اندازی نمائید، ابتدا باید اصول و قواعد فعالیت حرفه‌ای در دنیای کسب و کار اینترنتی را یادبگیرید. وبمستران هوشمند، آموزش جامع فارسی در زمینه آموزش ۰ تا ۱۰۰ هرآنچه که شما برای راه اندازی یک کسب و کار اینترنتی درآمدزا (مانند دیجیکالا) نیاز دارید، است. بعد از یادگیری این دوره میتوانید هر نوع کسب و کار اینترنتی که میخواهید راه اندازی کنید و به صورت حرفه ای آن را پرترافیک و در ادامه درآمدزا نمائید. به جای یادگیری راه اندازی سایت معمولی یک کارخانه پولسازی راه اندازی نمائید.

۱.۹۰۰.۰۰۰ تومان ۳.۷۰۰.۰۰۰ تومان
اطلاعات بیشتر و خرید
×
همیار وردپس
ماشین تبدیل رویا به واقعیت  
ورود با ایمیل