9 مشکل رایج در قالب‌های وردپرس و روش حل آن‌ها

مشکل رایج در قالب‌های وردپرس

در هر انجمن وردپرسی که وارد می‌شویم بیشتر مشکلات مربوط به قالب وردپرس است. یعنی افراد هر کدام در مورد بخشی از قالب خود به مشکل برخورد کرده و به دنبال راه حل آن هستند. مسائل به نظر بزرگ هستند و افراد را دچار سردرگمی می‌کنند اما جالب است که راه حلی بسیار ساده و سریع دارند. به نظر شما برای حل مشکل رایج در قالب‌های وردپرس باید چه کرد؟ چطور می‌توانیم بدون نیاز به شخص دیگر یا توسعه دهنده عیب‌یابی کرده و آن را رفع کنیم؟ مهم‌تر از همه اینکه آیا تمامی این مشکلات قابلیت رفع شدن دارند یا ممکن است مجبور به تعویض قالب شویم؟

مشکل رایج در قالب‌های وردپرس

پاسخ تمامی سوالات بالا را پیدا خواهید کرد به شرطی که بتوانید صبوری کرده و مقاله امروز را با ما همراه باشید. در این مقاله 9 مشکل رایج در قالب‌های وردپرس را معرفی می‌کنیم، سپس به بررسی آن پرداخته و راه‌حل‌ها را ارائه می‌دهیم. مطمئنم شما نیز منتظر رسیدن به راه‌حل این مشکلات هستید و با آن‌ها رو به رو شده‌اید.

1- شیوه‌نامه یافت نشد

css not found- مشکل رایج در قالب‌های وردپرس

گاهی در همان ابتدای نصب قالب مورد نظر با پیامی حاکی از یافت نشدن شیوه‌نامه مواجه می‌شویم و در نتیجه قالب وردپرس نصب نمی‌شود. اولین چیزی که به ذهنتان می‌رسد چیست؟
توسعه‌دهنده و طراح بی مسئولیت، قالبی ناقص و فاقد فایل شیوه‌نامه را ارائه داده است. مطمئنا باید این قالب را دور بیاندازیم و قالب دیگری انتخاب کنیم!

شاید این موضوع صحت داشته باشد اما بیشترین احتمال برای این مشکل رایج در قالب‌های وردپرس به عدم بارگذاری قالب در فولدر ریشه هاست است.

راه حل

موقعیت فولدر قالب را در همان کامپیوتر پیدا کرده و خود باز کنید. (در صورت فشرده بودن از حالت فشرده خارج کرده و آن را باز کنید). زمانی که آن را باز می‌کنید فایل‌های متعددی را مشاهده می‌کنید اما به صورت فولدر، استاندارد نشده‌اند. آن‌ها را در فولدر قرار داده و مجدد فشرده سازی کنید و بارگذاری نمایید. مشکل رفع می‌شود و دیگر نیاز نیست توسعه‌دهنده بیچاره را مورد اتهام قرار دهید 🙂

2- درون‌ریزی اطلاعات با خطا مواجه شد

زمانی که قالب مورد نظر را بارگذاری می‌کنید، معمولا فایل نمونه‌ای را با فرمت XML. برای درون‌ریزی دارید که می‌توانید با درون‌ریزی کردن آن، سایتتان را به صورت دموی مورد نظر درآورید اما با خطا مواجه می‌شوید:

برای حل این مشکل با دو راه حل در خدمت شما هستیم…

راه حل 1

مواجه شدن با این مشکل رایج در قالب‌های وردپرس، به دو دلیل است. اولین مورد به علت بارگذاری نوشته‌ها و دسته‌هایی است که به صورت سفارشی هستند و هنوز موجود نیستند.

 • فعال‌سازی قالب: از فعال بودن قالب مورد نظر اطمینان حاصل کنید.
 • بررسی مجدد قالب: مطمئن شوید که موضوع فقط به نوشته‌ها و دسته‌های سفارشی برمی‌گردد و مسئله دیگری نیست. برای این منظور می‌توانید از توسعه دهنده قالب سوالاتی بپرسید.

راه‌ حل 2

در مورد بعدی درون‌ریزی با خطای “خطا در درون‌ریزی پرونده چند رسانه‌ای” مواجه خواهد شد که منظورش کاملا مشخص است و یعنی پرونده‌های چند رسانه‌ای بارگذاری نشده‌اند.

 • آیا مسیر بارگذاری فایل‌ها را چک کرده‌اید؟ قبل از اینکه عملیات درون‌ریزی را انجام دهید حتما چک کنید تا مسیر بارگذاری فایل‌ها و تصاویر صحیح باشد و پوشه مربوطه ایجاد شده باشد.
 • آیا تصویری در دسترس است؟ بررسی کنید تصویری وجود دارد یا خیر. ممکن است تصاویر قالب از سرور توسعه دهنده در حین انتقال حذف شده باشد.

3- صفحه نخست شبیه به دموی قالب نیست

pages-مشکل رایج در قالب‌های وردپرس

خیلی جالب بود اگر پس از نصب قالب مورد نظر دقیقا آن چیزی را مشاهده می‌کردید که در دموی قالب دیده بودید، نه؟ اما این گونه نیست تا زمانی که شما اطلاعات دمو را درون‌ریزی کنید. اما هر قالبی هم فایل‌های درون‌ریز در اختیارتان قرار نمی‌دهد پس چاره چیست؟

راه حل 1

بخش خواندن در تنظیمات پیشخوان، با مشکل مواجه شده است. برگه Front page درست تنظیم نشده و به همین دلیل شما قالبی را که نصب کرده‌اید به درستی نمی‌بینید. زمانی که این قسمت را تنظیم نکنید تنها آخرین نوشته‌ها در کنار هم به نمایش در می‌آیند.

راه حل 2

نیازمند استفاده از قالب صفحه نخست هستید. بسیاری از توسعه دهندگان برای صفحه اصلی، یک برگه سفارشی تولید کرده‌اند که با انتخاب آن می‌توانید صفحه اصلی را بسازید. برای ساخت آن به قسمت برگه‌ها>> افزودن برگه رفته و بخش ویژگی‌های برگه را بررسی کنید.

4- آدرس‌های سایت زیبا نیست

یک مشکل رایج در قالب‌های وردپرس عدم رضایت از آدرس نوشته‌ها، برگه‌ها و … در وردپرس است. آدرسی که وردپرس به صورت پیش‌فرض در نظر می‌گیرد بسیار ساده و محبوبیتی برای گوگل ندارد.

permalink-مشکل رایج در قالب‌های وردپرس

راه حل

برای رفع این مشکل رایج در قالب‌های وردپرس می‌توانید به قسمت تنظیمات>> پیوندهای یکتا مراجعه کنید و پیوند دلخواه را انتخاب کنید.

5- نوشته‌ها با خطای 404 مواجه می‌شوند

error 404- مشکل رایج در قالب‌های وردپرس

اگر نوشته‌های وبسایتتان با خطای 404 مواجه می‌شوند وحشت نکنید. این نشان از تنظیم نادرست پیوندهای یکتاست. معمولا این مشکل با تغییر قالب رخ می‌دهد.

راه حل

برای رفع این مشکل رایج در قالب‌های وردپرس، باید به بخش تنظیمات>> پیوندهای یکتا مراجعه کرده و روی دکمه ذخیره تغییرات کلیک کنید. همین! اما اگر با این امر مشکل رفع نشد باید فایل htaccess. را بروزرسانی کنید.

6- فهرست‌ها در سایت دیده نمی‌شوند

menu- مشکل رایج در قالب‌های وردپرس

اگر کاربر تازه کاری هستید شاید با این مشکل مواجه شده‌اید فهرست‌ها دیده نمی‌شوند. برای این منظور موارد زیر را چک کنید:

راه حل

 • مطمئن شوید که فهرستی موجود است: چنانچه فهرستی در بخش فهرست‌ها موجود نیست پس باید آن را ایجاد کنید.
 • مطمئن شوید که فهرست مورد نظر به موقعیت خاصی اختصاص داده شده باشد: مثلا تعیین کنید فهرست مربوطه در بالای وبسایت، در فوتر یا هر بخش دیگری نمایان شود.

7- قالب‌های جدید از تصاویر ویژه استفاده می‌کنند

در قالب‌های قدیمی وردپرس امکان استفاده از تصاویر شاخص ویژه وجود نداشت و زمانی که قالب جدیدی استفاده می‌کنید متوجه این موضوع شده و می‌بینید که تصاویر قبلی‌تان چنین امکانی را ندارند. برای رفع این مشکل رایج در قالب‌های وردپرس باید چه کرد؟

راه حل

برای این منظور یک راه حل وجود دارد آن هم استفاده از افزونه easy add thumbnail است. با نصب آن می‌توانید این امکان را برای تصاویر قبلی جبران کنید.

8- اسلایدها، تب‌ها، دکمه‌ها و… از کار افتاده‌اند

امروزه بسیاری از قالب‌های وردپرسی از خاصیت جاوا اسکریپت یا جی کوئری برای بخش‌های مختلف استفاده می‌کنند. اگر این ویژگی در قالب شما کار نکرد یا به طور ناگهانی غیرفعال شد یعنی تداخل یا شکستی در کدهای آن به وجود آمده است.

راه حل

اولین کاری که باید انجام شود، غیرفعال کردن تمامی افزونه‌ها و پاک کردن cache سایت است. سپس مجدد سایت خود را رفرش کنید، به احتمال زیاد مشکل حل شده است.

اگر متوجه شدید که کدام یک از افزونه‌ها تداخل ایجاد می‌کنند، نگران نباشید! می‌توانید افزونه مشابهی را انتخاب کرده و نصب کنید.

9- با ایجاد تغییر در CSS، اتفاقی نمی‌افتد

برخی تغییراتی که قرار است بر روی ظاهر وبسایت خود اعمال کنید، طبیعتا از بخش CSS امکان‌پذیر است. شما چنین تغییراتی را اعمال می‌کنید یا بهتر بگویم کدهای مورد نظر را اضافه می‌کنید اما هیچ تغییری حاصل نمی‌شود. برای حل این مشکل باید چه کرد؟

راه حل

برای رفع این مشکل رایج در قالب‌های وردپرس چند راه پیش پای شماست:

 • غیرفعال کردن افزونه cache سایت: رایج‌ترین اشکال در این حوزه با توجه به افزونه cache مثل w3 total cache ایجاد می‌شود، آن را غیرفعال کنید و مجدد امتحان نمایید.
 • سفارشی‌ساز وردپرس: اگر از امکان سفارشی‌ساز قالب در وردپرس استفاده می‌کنید، یک بار به آن مراجعه کرده و روی ذخیره تغییرات کلیک کنید.
 • تغییر در ویرایشگر وردپرس: اگر تغییرات خود را از ویرایشگر وردپرس در پیشخوان ایجاد کرده‌اید، ممکن است به علت سطوح دسترسی و مجوزها این اتفاق نیفتد. پس بهتر است از سمت سرور و فایل‌های مربوطه نیز تست کنید.

نتیجه گیری

همیشه با دیدن مشکل رایج در قالب‌های وردپرس نباید قید آن قالب را بزنیم و سراغ دیگری برویم. بلکه اول باید مواردی را بررسی کنیم تا بتوانیم مشکلات و موانع را از سر راه برداریم و قالب مورد نظرمان را سرپا کنیم. برای این منظور ما 9 مورد که جزء خطاهای رایج در وردپرس برای قالب‌ها بودند را بررسی کردیم و مطمئنم اگر مشکلی برای قالبتان به وجود آمده و قصد تعویض آن را دارید، حتما با این موارد منصرف خواهید شد.

آیا این مقاله برای شما مفید بود؟
تقریبا
خیر

اگر می‌خواهید از آخرین و محبوب‌ترین مقالات ما در ایمیل خود مطلع شوید، همین الان ایمیل خود را در کادر زیر وارد کنید:

تعداد علاقه‌مندانی که تاکنون عضو خبرنامه ما شده‌اند:

397,996 نفر

دیدگاهتان را بنویسید

ارسال دیدگاه به معنی این است که شما ابتدا قوانین ارسال دیدگاه را مطالعه کرده‌اید و با آن موافق هستید.

دیدگاه‌های این نوشته جدید ترین ها شاخص

 1. 3 هفته عضو همیار وردپرس

  من صفحه اصلی سایتم روی کامپیوتر کامله ولی وقتی با گوشی وارد سایت میشم صفحه نصفه هستش یعنی کامل نیست صفحه ی اصلی

 2. 2 سال عضو همیار وردپرس

  سلام
  من وقتی یک محصول توی سایتم اضافه میکنم یا دوبل میکنم بعد از انتشار به جای اینکه بزنه محصول منتشر شد میزنه که بروزرسانی شد و اگر محصول جدید باشه بعد از انتشار تصویر پاک میشه و اگر دوبل شده باشه تصویر محصول قبلی بر میگرده

  • 4 سال عضو همیار وردپرس

   سلام
   حتما مشکلی داره سایت شما که این مورد به این شکل برای شما اتفاق میوفته و میتونه دلایل مختلفی از جمله تداخل افزونه ها و.. باشه که باید توسط یک متخصص بررسی بشه تا بشه گفت که مشکل از کجاست.

 3. 2 هفته عضو همیار وردپرس

  سلام در کامپیوتر هم نسخه موبایل سایت دیده میشه چیکار کنم درست بشه
  ؟

 4. 2 ماه عضو همیار وردپرس

  سلام وقتتون بخیر
  ببخشید من زمانی که میرم قسمت افزودن نوشته یا افزودن برگه رو میزنم برام صفحه سفید باز میشه
  مشکل از کجاس؟؟؟؟

  • 4 سال عضو همیار وردپرس

   سلام
   دلایل مختلفی از جمله کند بودن بیش از حد هاست و یا نصب افزونه زیاد در سایت ممکنه این مشکل رو ایچاد کرده باشه. کش مرورگر تون هم خالی کنید حتما

 5. 2 ماه عضو همیار وردپرس

  سلام وقت بخیر
  بنده یک قالب تکه صفحه ای دانلود کردم و نصب کردم و کلی هم ویرایش با المنتور انجام دادم
  اما وقتی وارد سفارشی سازی میشم اصلا هیچ چیز تغییر نمیکنه مثل لوگو با بخش هدر و فوتر و منو
  میشه راهنمایی کنید؟

  • 4 سال عضو همیار وردپرس

   سلام
   اگر از سایت همیار قالب دانلودکردید، سوالتون رو زیر بخش همون قالب بنویسید.

 6. 2 ماه عضو همیار وردپرس

  سلام
  تو سایت وردپرسی پستایی که از چن تا دسته بندی استفاده شده به ازای هر دسته بندی url جدید ایجاد شده..ینی یه پست با چن تا ادرس مختلف باز میشه این مشکل چجوری میشه حل کرد؟

  • 4 سال عضو همیار وردپرس

   سلام
   این مساله کاملا طبیعیه و یک پست رو اگر در چند دسته بندی قرار بدید به این شکل در میاد و موردی هم نداره و داپلیکیت کانتنت محصوب نمیشه چون دسته بندیه

 7. 3 ماه عضو همیار وردپرس

  در تنظیمات قالب استادیار ، دوره وجود ندارد

 8. 3 ماه عضو همیار وردپرس

  سلام من در صفحه اصلی سایتم کدهای قالب هم نمایش داده میشه و سایت به هم ریخته علتش چیه چیکار باید بکنم؟

  • 4 سال عضو همیار وردپرس

   سلام
   مشکل سایت شما باید توسط یک متخصص وردپرس بررسی بشه تا عیب یابی بشه!

 9. 3 ماه عضو همیار وردپرس

  سلام، من یه مشکل دارم تصاویر محصولات به صورت رندم حذف میشن، کل تصاویر یه محصول پاک میشه و به جاش تصویر پلیسهولدر میاد. یعنی اینجوری نیست که ناتفوند بشه انگار از تو پنل حذف شده باشه مثلا. راه حلی به ذهنتون میرسه؟

  • 4 سال عضو همیار وردپرس

   سلام
   چک کنید که مشکل تداخل افزونه نداشته باشید و یا اینکه هاست شما ویروسی نشده باشه.

 10. 4 ماه عضو همیار وردپرس

  سلام. من آخرین نسخه پوسته flatsome رو نصب کردم ولی گزینه widget area در قسمت نمایش نشون داده نمیشه باید چیکار کنم؟

  • 4 سال عضو همیار وردپرس

   سلام
   این مورد رو باید از طریق فروشنده قالب پیگیری کنید دوست عزیز.

 11. 5 ماه عضو همیار وردپرس

  سلام وقت بخیر
  در قالب سایت اورچیده در سفارشی سازی بخش ابزارک ها (ایزا ها )نمایش داده نمی شود تا بتوان بخش پایین سایت فوتر ها و دسته بندی های سایت بنر های سایت را تغییر دهد .
  لطفا راهنماییم نمایید

  • 4 سال عضو همیار وردپرس

   درود بر شما
   سوال خود را زیر پست همون قالب مطرح کنید تا پاسخ بدیم.

 12. 5 ماه عضو همیار وردپرس

  سلام من در قالب زفایر وارد تنظیمات پوسته میشوم ولی قسمت ها غیر فعال است مانند (طرح بندی صفحات) چیکار کنم؟

  • 4 سال عضو همیار وردپرس

   درود بر شما
   باید از پشتیبان قالب این مورد رو پیگیری کنید.

 13. 1 سال عضو همیار وردپرس

  سلام خداقوت
  من قالب ام رو بروزرسانی کردم و الان سایت خطا میده
  باز نمیشه و میزنه وردپرس-خطا

  • 4 سال عضو همیار وردپرس

   سلام
   باید یک متخصص وبسایت شمارو بررسی کنه تا مشکلتون رو رفع کنه! دلایل مختلفی وجود داره برای این اتفاق

 14. 3 سال عضو همیار وردپرس

  سلام میخوام یه برگه جدید بسازم اما کاملا ساختارش بهم ریخته یعنی یه صفحه سفید رو نشون میده

  • 4 سال عضو همیار وردپرس

   سلام
   افزونه های خودتون رو غیرفعال کنید و دوباره امتحان کنید.

 15. 12 ماه عضو همیار وردپرس

  سلام.
  تو سایت من به جای کلمه s ، ستاره نمایش داده میشه . چجوری میتونم این مشکل رو رفع کنم

 16. 11 ماه عضو همیار وردپرس

  با سلام خدمت تیم همیار وردپرس
  من یه مشکلی در سایتم دارم زمانی که یک نوشته را به سایتم اضافه میکنم و داخل دسته بندی میشم اون پست در زیر فوتر نمایش داده میشود
  لطفا مرا راهنمایی کنید چه کاری انجام بدم .
  اسم قالب هم Suit Mag هستش و از سایت شما دانلود کردم

 17. 11 ماه عضو همیار وردپرس

  سلام وقتتون به خیر
  ببخشید من یک مشکلی برای سایتم به وجود امده اینه که وقتی سایت باز میکنیم به جای صقحه اصلی یک صفحه دیگه را نمایش میده و باید حتما در منوها صفحه اصلی را کلیک کنیم تا صفحه اصلی را نشان بدهد.
  در قسمت settingبخشش reading هم صفحه اصلی انتخاب شده
  و اینکه الان صفحه اصلی را که انتخاب می کنم بعد از اسم دامنه home اضافه شده و حتی وقتی که از قسمت مدیریت سایت بخش home باز میکنم اطلاعاتم درست ولی وقتی view را میزنم همون صفحه ای را نشان میده که وقتی سایت باز میکنم روی صفحه است
  ممنون میشم راهنمایی کنین

  • 4 سال عضو همیار وردپرس

   سلام
   شما احتمالا در بخش خواندن صفحه درستی رو انتخاب نکردید!

 18. 2 سال عضو همیار وردپرس

  سلام خسته نباشید
  در بخش سفارشی سازی قالب دکمه انتشار غیر فعال شده(سفید شده) راهنمایی میفرمایید؟
  دکمه نوشته “منتشر شده” و سفید هست، افزونه هاغیرفعال کردم باز کار نکرد
  با اپدیت وردپرس به نسخه جدید این اتفاق افتاد

  s14.picofile.com/file/8408247476/Capture.JPG

 19. 2 سال عضو همیار وردپرس

  سلام خسته نباشید
  در بخش سفارشی سازی قالب دکمه انتشر غیر فعال شده،(سفید شده) راهنمایی میفرمایید؟
  دکمه نوشته “منشتر شده” و سفید هست، افیزونها غیرفعال کردم باز کار نکرد
  با اپدیت وردپرس به نسخه جدید این اتفاق افتاد

  s14.picofile.com/file/8408247476/Capture.JPG

  • 4 سال عضو همیار وردپرس

   سلام
   احتمالا قالب شما با نسخه جدید وردپرس هماهنگ نیست و باید بروزرسانی بشه. آپدیت جدید وردپرس مشکلات زیادی برای کاربرا به وجود آورده.

  • 2 سال عضو همیار وردپرس

   بله تشکر
   من یک بک آپ داشتم برای قبل اپدیت بود
   اون رو مجدد بارگذاری کردم مشکل حل شد

 20. 2 سال عضو همیار وردپرس

  سلام
  من در برگه ها در هنگام به روز رسانی با این پیغام رو به رو میشم چیکارش کنم؟
  به‌روزرسانی ناموفق بود. پیام خطا: پاسخ، یک پاسخ JSON معتبر نیست.
  چه مساله های ایجاد میشه که این پیغام ایجاد میشه.
  با تشکر

  • 4 سال عضو همیار وردپرس

   سلام
   ممکنه مشکل از قالبتون باشه و یا تداخل افزونه‌. باید بدید یک متخصص براتون بررسی کنه.

 21. 1 سال عضو همیار وردپرس

  سلام .موقع سفارشی سازی پوسته(هر پوسته ای فرق نداره) بعد از زدن دکمه انتشار میگه اشتباهی رخ داده چند ثانیه دیگر امتحان کنید

  • 8 سال عضو همیار وردپرس

   سلام
   این مسئله رو با پشتیبانی هاست خودتون مطرح کنید.

 22. 2 سال عضو همیار وردپرس

  سلام، بعد از اپدیت عکس های اسلایدر در صفحه اصلی متاسفانه روی وردپرس خودم تغییرات نشان داده نمیشوند(فقط عکس ها). ولی روی بقیه سیستم ها برای دفعه اول نشان داده میشوند…برای دفعه دوم اگر تغییراتی ایجاد بشه باز همان عکس های اولیه نشان داده میشوند
  ممنون میشم راهنمایی کنید.

  • 8 سال عضو همیار وردپرس

   سلام
   اگه از افزونه کش استفاده میکنید غیرفعال کنید.

 23. 1 سال عضو همیار وردپرس

  سلام ببخشيد من يك مشكلي كه دارم اينه براي ساخت بخش انگليسي سايت همه برگه ها كاملا انجام شده .صفحه نخست كاملا انگليسي است ولي وقتي روي آيكون هاي ديگه ميزنم ميره روي بخش فارسي اش ميشه راهنمايي ام كنين

  • 8 سال عضو همیار وردپرس

   سلام
   از چه افزونه‌ای استفاده می‌کنید؟
   لینک‌هاتون باید بهینه بشه برای هر زبان

 24. 2 سال عضو همیار وردپرس

  سلام.وقتتون بخیر
  مشکلی که برای سایت من پیش آمده اینه که وقتی سایت رو تو گوگل سرچ می کنم، یه سری مطالبی رو نمایش میده که نباید بده و به هیچ دردی هم نمیخوره، مثلا صفحه 2 از 4 رو تو سرچ گوگل نشون میده.
  میتونید راهنمایی کنید که علتش چی هست؟

  • 8 سال عضو همیار وردپرس

   سلام
   اگه بدرد نمیخوره چرا توو سایتتون هست؟
   چاره فقط بهینه سازیه سایته

 25. 2 سال عضو همیار وردپرس

  من مشکلم اینه که تو صفحه اصلی مطالب استایل ندارن و مثلا نمیرن خط بعدی و لینک نمیگیرن و واسم نیازه که لینک بگیره و استایل داشته باشه
  اگه میتونید یه کمکی برسونید قالبم medical circle هست

  • 2 سال عضو همیار وردپرس

   با یه تابع the_content(); ساده حل شد

  • 8 سال عضو همیار وردپرس

   سلام
   ویرایشگر وردپرستون روو حالت متنی هستش. لطفا روی حالت دیداری بیاریدش

 26. 2 سال عضو همیار وردپرس

  سلام و خسته نباشید
  وردپرس من ی مشکلی داره و اینم هرچی تو گوگل سرچ کردم نتونستمراه حل پیدا کنم مشکل اینه ک من امروز وردپرسمو ب اخرین نسخه که جدیدا هم امده ارتقا دادم اما بعد از اپدیت کلا محیطورد پرس عوض شد انگار کلا هیچ نظم خاصی نداره همه عناصر و دکمه ها تو یه خط هستن و زیر هم دیگه مثلا تو صفحه یه افزونه ک قبلا ی محیط خوب و گرافیک خوبی داشت با عناصر منظم و چیده شده و جداول معمولی الان همشون تبدیل شدن فقط به خط نوشتاری طوری ک از اون همه عکس و جدول فقط چند خط و دکمه هست و بقیه قاطی انگارکلا همه چی درهم شده
  قبلا هم این مشکلوداشتم ا،ن موقع با موزیلا میرفتم بعد با کروم رفتم درست شد ولی الان با هر مرورگری میرم همونطوری و فرقی نمیکنه
  هیستوری و حافظه کش مرورگر هم پاک کردم اتفاقی نیوفتاد برا مطمین شدنم به مرورگر دیگ رو سیستم دیگ نصب کر م با اونم ربتم ولی همونطوری بد ریخت بود طوریه ک نمیشه کارکرد همه چی نا منظم شده
  لطفا راهنمایی کنید ذهنم بد درگیره
  و این که اگر میتونید تو تل جواب بدید اینجا نمیشه
  ایدی تل
  t.me/voo_oo
  ممممممممنون خیلی منتظرم
  یکی از دوستام این سایتو معرفی کرد. گف همه چیرو میدونن
  ممنون میشم کمک کنید منتظرم
  از بقیه اعضا هم اگر کسی همین مشکلو داشت که حل کرد ممنون میشم تو تل راهنماییم کنه فدا

  • 2 سال عضو همیار وردپرس

   منم تو ورژن جدید با همین مشکل مواجه شدم.

 27. 3 سال عضو همیار وردپرس

  سلام
  ببخشید من توی سایت از بخش رسانه وردپرس حدود 100 تا عکس برای آپلود گذاشته بودم تقریبا نصف فایل ها آپلود شد و بعد اینترنت قطع شد و بقیه فایل ها آپلود نشد اروری هم نداد بعد از اون دیگه سایت کلا بالا نمیاد بنظرتون مشکل از چیه ؟ خواهشا راهنمایی کنید ممنون

  • 8 سال عضو همیار وردپرس

   سلام
   به پشتیبان هاست اطلاع بدید تا بررسی کنه. احتمالا هاستتون down شده

 28. 2 سال عضو همیار وردپرس

  خیلی ممنون خانم کوهستانی که انقدر با حوصله به همه جواب میدین

 29. 2 سال عضو همیار وردپرس

  سلام خانم کوهستانی
  با عرض معذرت از اینکه وقتتونو میگیرم.اما بررسی کردم خطی که گفتین وجود نداشت!
  در قسمت دیباگ این نوشته ها وجود داره:
  For developers: WordPress debugging mode.
  *
  * Change this to true to enable the display of notices during development.
  * It is strongly recommended that plugin and theme developers use WP_DEBUG
  * in their development environments.
  *
  * For information on other constants that can be used for debugging,
  * visit the Codex.
  *
  * @link codex.wordpress.org/Debugging_in_WordPress
  */
  define(‘WP_DEBUG’, false);

  /* That’s all, stop editing! Happy blogging. */

  /** Absolute path to the WordPress directory. */
  if ( !defined(‘ABSPATH’) )
  define(‘ABSPATH’, dirname(__FILE__) . ‘/’);

  /** Sets up WordPress vars and included files. */
  require_once(ABSPATH . ‘wp-settings.php’);
  بازم ممنون.

  • 8 سال عضو همیار وردپرس

   سلام
   متاسفانه کد wp-debug حذف شده. این رو داخل فایل مربوطه در جایی قرار بدید و بعد کدی که گفتم رو بذارید و نتیجه رو ببینید

 30. 2 سال عضو همیار وردپرس

  سلام.امیدوارم حالتون خوب باشه.من یه مشکل عجیب و غریب دارم و اون::
  دکمه ویرایشگر (در قسمت نمایش،برای ویرایش کد های قالب)وجود نداره!!!
  تا هفته پیش بود.بعد ما کد های تبلیغاتی یک سایت رو قرار دادیم.از اون موقع دیگه نیستش!!
  تموم افزونه ها رو غیر فعال کردم بازم نمیاد!!!
  کمک کنید لطفا

  • 8 سال عضو همیار وردپرس

   سلام
   به پنل هاست خودتون برید و فایل wp-config.php رو به حالت ویرایش دربیارید. حالا بعد از خط wp_debug کد زیر رو حذف کنید:

   define( 'DISALLOW_FILE_EDIT', true );

 31. 2 سال عضو همیار وردپرس

  سلام من میخوام سایت به گونه ای باشه که وقتی با موبایل روی نوشته ها زوم میشه نوشته ها از صفحه خارج نشن منظورم اینه که سایز متن بزرگ بشه و سطر ها در حد عرض گوشی مرتب بشن.باید چکار کنم؟

 32. 2 سال عضو همیار وردپرس

  سلام
  خطا در پردازش خرید رو در قالب وردپرسی چطور برطرف میکنید ؟

  • 8 سال عضو همیار وردپرس

   سلام
   فروشگاه اینترنتی به درگاه‌های بانکی به درستی متصل شده است؟ اتصال خود را بررسی کنید

 33. 4 سال عضو همیار وردپرس

  سلام من متاسفانه دسته های اصلی پوسته رو حذف کردم و دسته هایی که خودم اضافه کردم رو نشون نمیده
  میشه راهنمایی کنید؟

 34. 2 سال عضو همیار وردپرس

  سلام روز خوش
  من از سایت شما قالب Shopping cart رو دانلود کردم برای سایتم و محصول در آن قرار دادم 5 دسته هم مشخص کردم ، ولی وقتی در سایت روی دسته ها کلیک می کنم ارور میدهد که هیچ اطلاعاتی موجود نیست !
  قالب رو تغییر دادم حتی به قالب ابتدایی ورد پرس هم بردم درست نشد . در پیوند های یکتا نیز رفتم و ذخیره اطلاعات رو زدم ولی باز هم درست نشد ؟!؟
  میشه به من کمک کنین ؟؟

 35. 3 سال عضو همیار وردپرس

  سلام و خسته نباشید من از قالب libro استفاده میکنم قبلا خوب ولی مدتی هست که در زمان تغییرات سایت ای پی را بلاک میکنه و اجازه دسترسی نمیده . در صورتی که همین قالب بر روی یک سایت دیگر که یکی از ادمین هاش هستم به خوبی کار میکنه و مشکلی نداره. لطفا راهنمایی کنید

  • 8 سال عضو همیار وردپرس

   سلام
   این مورد ربطی به قالب نداره و باید مشکل رو از سمت سرور حل کنید.

 36. 2 سال عضو همیار وردپرس

  سلام عزیز خسته نباشید
  من از قالب zakra استفاده میکنم همه چیزش خوبه ولی یه مشکل داره که هرکاری میکنم درست نمیشه
  تا میام یه برگه بسازم تا روی انتشار میزنم میگه انتشار ناموفق
  تمام افزونه ها رو هم غیر فعال کردم بازم درست نشد
  سرتغ فایل page.php هم رفتم اما بازم درست نشد
  خیلی ضروریه لطفا کمکم کنید

  • 8 سال عضو همیار وردپرس

   سلام
   روی قالب پیش فرض برگه‌ها منتشر میشن؟ این مسئله رو حتما بررسی کنید و به من اطلاع بدین.
   متشکرم

 37. 5 سال عضو همیار وردپرس

  سلام. روزتون بخیر
  من قالب انفولد رو که نصب میکنم بعد از باز شدن موفق امیز پوشه ها،زمانی که میخواد نصب کنه پیام میده که سایت شما با مشکل فنی روبرو شده و حتی با پاک کردن تم از روی دایرکت ادمین هم مشکل حل نمیشهو مجبور میشم کل فایلهای وردپرس رو مجدد نصب کنم.میشه راهنماییم کنید؟؟

  • 8 سال عضو همیار وردپرس

   سلام
   درمورد این قالب بهتره سوال خودتون رو از پشتیبانی محصول در ژاکت بپرسید تا بهتر راهنماییتون کنن

 38. 2 سال عضو همیار وردپرس

  سلام، مدت کوتاهیه که با مشکل عجیبی مواجه شدم هر زمان که میخوام نوشته تازه ای بنویسیم این کد که پایین مینویسم در قسمت متن به صورت خودکار ایجاد میشه و وقتی هم دستی پاک میکنم دوباره برای ویرایش نوشته میرم باز میبینم به صورت خودکار ایجاد میشه گویا به سایت آمازون اشاره داره، مدت کمیه این اتفاق میوفته تو این مدت فقط افزونه Contact Form by Supsystic اضافه شده، از سی پنل ویروس یابی کردم چیزی پیدا نشد از قالب پابلیشر استفاده میکنم افزونه هایی که جدا از مخزن وردپرس نصب کردم این ها هستند Yoast SEO Premium، WP Rocket بقیه یا از مخزن وردپرس هستند یا افزونه قالب فکر میکنید چرا این کد ایجاد میشه چطور میتونم جلوشو بگیرم؟ تشکر

  • 2 سال عضو همیار وردپرس

   گویا نمیشه کد رو به صورت نوشتاری نمایش نمیده عکس کد رو هم میفرستم
   roozanit.com/wp-content/uploads/2019/07/Capture.jpg

  • 8 سال عضو همیار وردپرس

   سلام
   این کد دقیقا چی هست ؟ میخواید چی رو نمایش بده ؟

 39. 3 سال عضو همیار وردپرس

  سلام وقت بخیر
  از افزونه وان کلیک برای ایمپورت درون ریز ها استفاده میکنم اما زمانی که فایل قراره اپلود بشه صفحه ثابت میمونه و تغییری نمیکنه.
  آیا راه دیگه ایی برای اپلود درون ریز وجود داره؟ ( به غیر از خود درون ریز وردپرس)
  یا مشکل از هاستینگه؟
  تشکر.

  • 8 سال عضو همیار وردپرس

   سلام
   یه صحبتی کنید حتما. چون نباید چنین اتفاقی بیفته و خیلی راحت باید درون‌ریزی انجام بشه

 40. 4 سال عضو همیار وردپرس

  با سلام
  من یک مشکل داردم ، زمانی که وارد بخش برگه ها میشوم و برگه ای جدید می سازم و حتی برگه ای را ویرایش میکنم ، نمیتوانم قالب آن برگه را انتخاب کنم .
  گزینه قالب حذف شده است . حتی وردپرسمو مجدد نصب کردم و مشکل حل نشد .
  ویرایشگر وردپرسم را هم به حالت قدیم برگرداندم ، ولی باز مشکل حل نشد .
  ممنون میشم راهنماییم کنید .
  وردپرسم ورژن 5 هستش

  • 8 سال عضو همیار وردپرس

   سلام
   همه قالب ها برگه های مجزا ندارند. میشه بفرمایید از چه قالبی استفاده می کنید؟

 41. 3 سال عضو همیار وردپرس

  سلام من وقتی افزونه ای رو میخام اضافه کنم تو قسمت اپلود مرورگرم دیگه عمل نمیکنه و افزونه اضافه نمیشه به سایت چیکار باید بکنم؟ ممنون میشم اگه کمک کنید

  • 8 سال عضو همیار وردپرس

   سلام
   اگه از افزونه کش استفاده می‌کنید، لطفا آن را غیر فعال کنید و مجدد بررسی نمایید.

 42. 3 سال عضو همیار وردپرس

  با سلام
  من یه ورد پرس فارسی در هاست اصلی شرکتم نصب کردم ولی هر درموقع نصب پیغام داد که نمیتواند به روی فایل WP_Config.php بنویسد و هم امکان اضافه کردن قالب وجود ندارد و دائم پیغام خطای دسترسی میدهد و حتی هیچ فایل یا عکس یا مورد مشابه دیگری امکان دانلود در هاست از طریق ورد پرس امکان ندارد
  البته امکان آپلود فایل از طریق فایل منیجر کنترل پنل و یا از طریق FTP وجود دارد
  من چگونه مشکل خود رو برطرف کنم

  • 8 سال عضو همیار وردپرس

   سلام
   منظورتون از وردپرس فارسی چیه؟ نیازی به اینکار نیست. لطفا آخرین نسخه وردپرس رو از مخزن دریافت کنید

 43. 5 سال عضو همیار وردپرس

  سلام . من از قالب RTL-19 برای راه اندازی سایتی دارم استفاده میکنم . زمانی که سایت رو از لوکال هاست به هاست اصلی انتقال دادم . سایت زوم نمایش داده میشه. مشکل رو چطور میتونم حل کنم.

 44. 3 سال عضو همیار وردپرس

  سلام ببخشید من یک سایت دارم که روی میخواستم ورد پرس روی سی پنل نصب کنم. بعد از انجام کار سایت رو میشد توسط ورد پرس مدیریت کرد. اما مشکلی که دارم اینه وقتی که ادرس سایت رو در مرورگر میزنم سایت با همان قالب انتخابی و تغییرات باز میشود اما مینویسد ” اوه این برگه پیدا نمیشه ” تغییرات صفحه یکتا ، خواندن و hTaccess رو هم بررسی کردم اما فایده ای نداشته . امکانش هست راهنمایی بفرمائید ؟ متشکر

  • 8 سال عضو همیار وردپرس

   سلام
   به ÷یوندهای یکتا رفته و بر روی ذخیره تغییرات کلیک کنید.

 45. سلام خانم کوهستانی
  یک سوال داشتم از خدمتتون
  من هم این مشکلی که اینجا گقته مبنی بر اینکه شکل سایتم شبیه به دمو نمیشه رو دارم
  اولا که فونت هایی رو هم که استفاده شده ندارم! یعنی مثلا اگر قالبی که با فونت یکان بوده رو دانلود میکنم با فونت یکان نشون نمیده! احتمالا باید یکجایی فونتش رو تنظیم کنم که نمیدونم!
  بعلاوه اینکه یه مشکلی که در قالب story magazine دارم اینه که هیچ ویجتی با شکل پست های اول دموی story magazine ندارم!
  و نمیتونم پستی مثل اونها بذارم.

  • 8 سال عضو همیار وردپرس

   سلام
   هر قالبی که نصب میشه دقیقا بی شکل هستش. شما باید از بخش سفارشی سازی برگه صفحه اصلی رو انتخاب کنید تا صفحه نخست ساخته بشه. و برای شبیه سازی به دمو باید درون ریزی ابزارک و محتوا رو انجام بدید.
   با اینکار هم فونت وارد میشه هم اطلاعات.

 46. بسیار عالی و دقیق
  دقیقا این مواردی بود که همیشه مشتریانم برام ارسال میکردند
  چه جالب که همه این موارد رو شما در اینجا یکجا درج کردید

دوره‌های آموزشی