تبلیغات در همیار‌وردپرس

وقتی که صحبت از تبلیغات در قرن حاضر می‌شود، نمی‌توان نامی از تبلیغات اینترنتی نیاورد. تبلیغاتی که مزایای بسیاری در خود دارد: ارزان است، فراگیر است، ماندگار است، هوشمندانه‌است، شبانه روزی است، هر زمان که شما بخواهید، قابل تغییر است و… کارکرد این نوع تبلیغات به خصوص زمانی که شرکتها از لحاظ منابع مالی با مشکلات مواجه هستند کاملا پر رنگ تر می‌شود. شاهد این امر بررسی رشد تبلیغات اینترنتی در بحران مالی کنونی است. [wikipedia]
سایت همیار وردپرس با سه سال سابقه فعالیت در زمینه وردپرس و جذب فعالترین و حرفه ای ترین کاربران و مدیران سایت ها و شرکت ها میتواند یک سایت هدف عالی برای فعالان عرصه اینترنت ، فروشگاه اینترنتی ، طراحی وب ، مارکتینگ و کلیه فعالیت های مربوط به مدیران وبسایت ها و شرکت ها و طراحان وب است ! پس میتوانید اگر برای اولین بار است در همیار وردپرس تبلیغ میدهید طعم یک تبلیغات موثر را بچشید …

مخاطبان همیار وردپرس

همیار وردپرس از سال ۱۳۹۰ فعالیت خودش را با هدف افزایش فرهنگ استفاده از سیستم های آماده ( وردپرس ۵ دقیقه ای) در بین فارسی زبانان، اغاز نمود. در این سال‌های فعالیت خود توانست به دستاوردهای بزرگی برسد و توانست بازتاب خوبی در رسانه‌های چاپی مثل ضمیمه روزنامه جام جم (کلیک) ، مجله موفقیت و خلاقیت  و رسانه های ملی مانند رادیو اقتصاد ( تجارت الکترونیک) داشته باشد. (اطلاعات بیشتر در مورد تیم همیار وردپرس در قسمت درباره ما بخوانید)

در ابتدای کار مخاطبان ما فقط افرادی بودند که از سایت و وردپرس اطلاعات داشتند ولی جلوتر نحوه آموزش طوری شد که آموزش هایی برای صاحبان کسب و کارهای آنلاین ( سایت های درامدزا ) و استارتاپ ها اضافه شد تا آنها هم بتوانند برای قدم های خود از آموزش های ما استفاده نمایند.

علی حاجی محمدی (بنیانگذار همیار وردپرس): از اینکه میشنویم یک فرد در یک نقطه از ایران و یا در خارج از ایران با آموزش های همیار وردپرس کسب و کاری راه اندازی کرده است ( حتی کسب و کار طراحی وبسایت ) بسیار خوشحال میشوم و برای ادامه کار انرژی میگیرم.

میتوان مخاطبان همیار وردپرس را در دسته‌های زیر قرار‌داد:

  • صاحبان کسب و کارهای آنلاین (سایت های درامدزا)
  • برنامه نویسان و طراحان وب
  • مدیران آی تی شرکت های دولتی و خصوصی
  • دانشجویان رشته های کامپیوتر و مدیریت و تجارت الکترونیک

رتبه و آمار بازدید واقعی ما

به راستی هدف همیار وردپرس بازدید و رتبه نبوده، چون واضح است که راه های زیادی برای جذب بازدید کننده است ولی از آنجایی که این امر برای بحث تبلیغات چشم ناپوشیدنی است آمار واقعی ما و نمودار روند فعالیت را در سایت الکسا میتوانید مشاهده نمائید.


جایگاه‌های تبلیغات:

 

جایگاه های تبلیغات در صفحه اصلی همیار وردپرس
جایگاه‌های تبلیغات در صفحه اصلی همیار‌وردپرس
جایگاه‌های تبلیغات در صفحه مقالات همیاروردپرس
جایگاه‌های تبلیغات در صفحه مقالات همیاروردپرس

نکات تبلیغات در همیاروردپرس:

  • پلن‌های مختلفی قیمتی و جایگاهی و زمانی برای تبلیغات در همیار وردپرس طراحی کرده ایم که همه بتوانند از آن استفاده نمایند
  • برای دریافت لیست قیمت‌ها در همین لحظه باید فرم زیر را تکمیل نمایید، لیست قیمت و شرایط برایتان همین الان ایمیل میشود
  • برای حفظ کیفیت ظاهری سایت، در صورتی که طرح گرافیکی شما مورد تایید قرار نگرفت باید مجدد طراحی گردد.
  • سایت شما قبل از نمایش تبلیغات، باید پذیرفته گردد.
  • از پذیرفتن تبلیغات سایت‌های خلاف قوانین جمهوری اسلامی ایران معذوریم

سفارش تبلیغات:

قبل از ثبت و نهایی کردن سفارش اگر هرگونه سوالی دارید میتوانید با شماره 02174553000 تماس حاصل نمائید یا فرم زیر را تکمیل نمائید.

باتشکر