معرفی ابزار هوش مصنوعی برای تولید محتوا

ابزار تولید محتوا با هوش مصنوعی

امروز به سراغ یکی از پرطرفدارترین ابزارهای هوش مصنوعی رسیدیم تا آن را بررسی کنیم. بله! ابزارهای هوش مصنوعی برای تولید محتوا که افراد بسیاری به دنبال آن بوده و دوست دارند کار خود را با کمک این مدل ابزارها تسریع بخشیده و حرفه‌ای کنند. معمولا این ابزارها در زمینه‌های مختلف ما را یاری می‌کنند اما باید یادتان باشد تنها با نظارت فرد عملکرد خوبی ارائه می‌شود. مثلا اگر بخواهید صد در صد کار خود را به آن بسپارید فایده چندانی نخواهد داشت و همچنین گوگل کاملا متوجه این موضوع شده و خیلی برایتان کارایی نخواهد داشت. پس از این ابزارها بصورت کاملا بهینه استفاده کنید. در این مقاله قصد داریم شما را با ابزار تولید محتوا با هوش مصنوعی آشنا کنیم. با ما همراه باشید.

ابزار تولید محتوا با هوش مصنوعی

حضور هوش مصنوعی در زندگی افراد موجب شادی و ترس شده. برخی تصور می‌کنند هوش مصنوعی عامل خرابی و خطر می‌شود اما برخی دیگر از ابزارهای آن در جهات مختلف استفاده می‌کنند و به فال نیک می‌گیرند. به نظرم بهتر است از جنبه مثبت به آن نگاه کنیم و در جهتن مثبت کمک بگیریم. اما حواسمان باشد قرار نیست تماما عملیات خود را به دست ابزارهای هوش مصنوعی بسپاریم! بلکه قرار است به عنوان ابزار کمکی از آن‌ استفاده کنیم.

Prompt چیست؟

حتما prompt نویسی در هوش مصنوعی را شنیده‌اید، prompt یا دستور را به هوش مصنوعی می‌دهیم و هوش مصنوعی آن را به زبان NLP دریافت می‌کند و نتیجه موردنظر را منعکس می‌کند. این نتیجه می‌تواند متنی، صوتی، ویدیویی یا تصویری باشد که بعد از پردازش حاصل می‌شود. این دستور هر چقدر دقیق‌ و با جزئیات بیشتری باشد قطعا نتیجه بهتری تحویل می‌گیرید. حال به سراغ معرفی ابزارهای تولید محتوا با هوش مصوعی…

چت جی پی تی (ChatGPT)

ابزار تولید محتوا با هوش مصنوعی

چت جی پی تی از معروف‌ترین و اولین‌ها در هوش مصنوعی است که به عنوان دستیار هوش مصنوعی نام برده شده و توسط تیم OpenAI توسعه داده شده. این ابزار هوش مصنوعی برای نوشتن مقاله و پاسخ به تمامی سوالات افراد است. کافیست سوال موردنظر خود را از آن بپرسید و منتظر پاسخ بمانید. از اولین روزی که روی کار آمد تا به امروز بسیار توسعه یافته و علم و آگاهی بیشتری کسب کرده و در حال حاضر بهتر پاسخگوی شما خواهد بود. نوشتن مقاله با هوش مصنوعی ChatGPT بسیار ساده است، تنها کافیست به او بگویید در چه زمینه‌ای محتوا می‌خواهید و محتوای موردنظر را دریافت کنید اما یادتان باشد محتوای دریافتی باید بررسی شده و ویرایش شود تا به یک محتوای استاندارد و قابل قبول تبدیل شود. اما همین که این مقاله را از بیس نمی‌نویسید بسیار در زمان شما صرفه‌جویی می‌کند.

هوش مصنوعی Copy.ai

یک ابزار تولید محتوا با هوش مصنوعی copy.ai است که عملکرد مطلوبی در نوشتن مقالات شما دارد. این ابزار از زبان فارسی پشتیبانی کرده و شما قادرید محتوای مطلوب و باکیفیت‌تری را دریافت کنید. فقط بزرگترین مشکل اینجاست که با IP ایران امکان استفاده از آن وجود ندارد و باید حتما آی‌پی خود را تغییر دهید.

تولید محتوا با هوش مصوعی

هوش مصنوعی Writesonic

هوش مصنوعی Writesonic از رقبای سرسخت copy.ai محسوب شده و به عنوان مقاله نویس هوش مصنوعی در نظر گرفته می‌شود. این هوش مصنوعی نسبت به copy.ai پیشرفته‌تر و توسعه یافته است. همچنین لحنی که برای نوشتن مقالات استفاده می‌کند خلاقانه‌تر و حرفه‌ای‌تر است و این خود مزیتی برای ویرایش و بررسی کمتر را فراهم می‌کند. برای استفاده از این سرویس تنها امکان دریافت 2500 کلمه را دارید و برای استفاده بیشتر باید از سرویس‌های پرمیوم کمک بگیرید.

هوش مصنوعی Writesonic 

هوش مصنوعی Rytr

Rytr یک ابزار تولید محتوا با هوش مصنوعی است که به راحتی از زبان فارسی پشتیبانی کرده و از سه بخش اصلی Copy، Image و Chat تشکیل شده است. حالا این سه بخش یعنی چه؟

  • از طریق Copy می‌توانید محتوای خود را با تعیین لحن، تعیین نوع محتوا، توضیحات محتوا و تعیین میزان خلاقیت تولید کنید.
  • از طریق Image، می‌توانید با این هوش مصنوعی تصویر تولید کنید.
  • بخش Chat نیز به تازگی به این سرویس اضافه شده و شما با استفاده از آن می‌توانید با ربات هوش مصنوعی چت کنید.

هوش مصنوعی Rytr 

هوش مصنوعی Simplified AI

Simplified AI ابزار هوش مصنوعی برای تولید متن است که محتوای باکیفیتی را تولید کرده و به شما می‌دهد. در نسخه رایگان آن می‌توانید تا 2000 کلمه را دریافت کنید و بیش از آن را باید سرویس پرمیوم دریافت کنید که خدمات گرافیکی عالی دارد.

هوش مصنوعی Simplified AI

هوش مصنوعی Midjourney

ابزار Midjourney از مشهورترین و بهترین ابزارهای تولید محتوا با هوش مصوعی بصورت تصویری در دنیاست. شما توضیحات خود را وارد کرده و بهترین تصاویر در زمینه توضیحات خود دریافت خواهید کرد. چه جالب! به نظر شما هنوز هم هوش مصنوعی فقط جنبه خطرناک دارد؟!

هوش مصنوعی Dall E

ابزار تولید محتوا با هوش مصنوعی Dall E از سرویس‌های OpenAI است که به عنوان پرچم داران تولید محتوای تصویری محسوب می‌شوند. این سرویس با میدجرنی در رقابت بوده و ارزش زیادی را در زمینه تولید محتوا خلق می‌کند.

هوش مصنوعی Dall E

هوش مصنوعی Beatoven.ai

با کمک این ابزار تولید محتوا می‌توانید محتوای موسیقیایی تولید کنید. این موزیک‌ها در سبک‌های متفاوتی هستند و با ثبت نام در سایت امکان ایجاد آن‌ها به راحتی فراهم می‌شود. فقط تنها از 15 دقیقه می‌توانید بصورت رایگان بهره‌مند شوید و برای استفاده بیشتر قطعا باید نسخه پرمیوم را داشته باشید.

هوش مصنوعی Genmo.ai

Genmo.ai ابزار تولید محتوا با هوش مصنوعی است که عکس‌ها را به ویدیو تبدیل می‌کند. جالب است نه؟! تنها کافیست وارد سایت شده و روزانه دو عکس خود را بطور کاملا رایگان به ویدیو تبدیل کنید.

جمع بندی نهایی

ابزارهای هوش مصنوعی همگی برای کمک به شما روی کار آمده و با کمک آن‌ها می‌توانید کار خودتان را تسریع بخشیده و بهتر کار کنید. در هر حوزه‌ای این ابزارها موجودند اما در قسمت تولید محتوا به هر سبکی نیز هستند که ویژگی‌های عالی نیز دارند. چند تولید محتوا با هوش مصوعی را در این مقاله معرفی کردیم که می‌توانید با توجه به نیاز خود استفاده کنید.

آیا این مقاله برای شما مفید بود؟
تقریبا
خیر

دیدگاهتان را بنویسید

ارسال دیدگاه به معنی این است که شما ابتدا قوانین ارسال دیدگاه را مطالعه کرده‌اید و با آن موافق هستید.