ویژگی های آموزش غیرحضوری همیار وردپرس

icon_tutorials_08دسترسی دائمی به آموزش

شما با خرید هر دوره آموزش غیرحضوری همیار وردپرس میتوانید به راحتی و بدون محدودیت به فایل آموزش ها دسترسی داشته باشید. با این ویژگی دیگر نگران نباشید که در مسافرت هستید و لپ‌تاپ خود ار جا گذاشته اید یا هارد خود را به همراه ندارید به راحتی میتوانید در همیار وردپرس در پروفایل خود وارد شوید و از قسمت دانلود فایل آموزش های خریداری شده خود را به تفکیک دانلود نمایید.
پس دیگر نگران فایل های خود نباشید، آموزش هایی که میخرید را ما برای همیشه برای شما نگه میداریم.

 

icon_tutorials_06سازگار با لپ‌تاپ، تبلت و موبایل

آموزش های غیرحضوری همیار وردپرس طوری طراحی شده اند که شما به راحتی در کامپیوتر و لپ‌تاپ و تبلت و موبایل قابل مشاهده است. برای دیدن این آموزش ها شما حتی نیاز به اینترنت هم ندارید. پس اگر میخواهید یک مسافرت بروید یا هرروز ساعت زیادی را در مترو یا اتوبوس صرف رفت و آمد تا مدرسه، دانشگاه یا محل کار خود میکنید فرصت را از دست ندهید و آموزش ها را در تبلت و موبایل خود بریزید و به جای گوش دادن به موزیک هایی که هزاران بار گوش دادید یا بازی های تکراری که صدها بار بازی کردید، آموزش ببینید.
با یک تغییر هوشمندانه در کار با تبلت و موبایل خود، زمان های از دست رفته خود را به فرصت یادگیری و پیشرفت تبدیل کنید.

 

icon_tutorials_04پشتیبانی مدرس دوره

باتوجه به اینکه آموزش های غیرحضوری که از همیار وردپرس میخرید به صورت کامل به شما آموزش داده میشود برای اینکه شما را تنها نگذاریم، ارتباط با مدرس دوره را نیز برای این آموزش ها در نظرگرفته‌ایم. با این امکان شما در هر لحظه در حین آموزش که سوال داشتید یا اگر در انجام تکالیف آموزش مشکلی داشتید میتوانید از قسمت پشتیبانی دوره با مدرس در ارتباط باشید و سوالات خود را بپرسید.
در راه یادگیری غیرحضوری، مدرس همراه شما است.

 

untitled-1_01قابل دانلود

تمامی فایل های آموزش های غیرحضوری همیار وردپرس آماده است. بعد از خرید به راحتی میتوانید تمامی فایل های همه جلسات را دانلود نمائید. این فایل های شامل فایل ویدیویی با پسوند MP4 قابل پخش در تمامی دستگاه های پخش ویدیوی و فایل های تمرین ها و فایل پروژه هاست.
بعد از خرید میتوانید در همان لحظه فایل ها را دانلود کنید و آموزش خود را شروع کنید.