شخصی سازی قالب وردپرسی

سلام دوستای خوبم؛

یکی دیگه از بخش های مهم در گزینه های قالب، شخصی سازی قالب هست. همونقدر که تنظیمات ابزارک ها اهمیت داره تنظیمات شخصی سازی نیز حائز اهمیته.یه جوری میتونم بگم مکمل همدیگه میتونن بشن. چون هر دو به ساخت صفحه ی سایت کمک میکنن.خب بدون اینکه بیشتر از این مقدمه چینی کنیم، بهتره بریم سراغ اصل مطلب!

مثل همیشه وارد پنل ادمین وردپرس میشیم، روی گزینه ی نمایش کلیک میکنیم تا گزینه ها بهمون نمایش داده بشن. بر روی گزینه ی شخصی سازی کلیک میکنیم.

personality menu

در صفحه ای که باز میشه نمایی از سایت فعلی خودمون رو میتونیم ببینیم، بعلاوه در سمت راست منویی به چشم میخوره که با استفاده از این منو به شخصی سازی می پردازیم.

preview of personality

این بخش با توجه به قالب شما تعریف میشه. یعنی ممکنه برای برخی قالب ها گزینه های کمتر یا بیشتری داشته باشه. حالا اگه موافقید ببینیم چه طوری باید با گزینه های اون کار کنیم!

قسمت اول، پیش نمایشی از قالب تکمیلی و توضیحات قالب رو در اختیار ما قرار میده. به عنوان توضیحات اضافی از طرف شرکت گذاشته میشه.

preview

گزینه ی بعدی با عنوان سایت و معرفی کوتاه هست که در قسمت اول عنوان سایت رو مینویسیم و در قسمت معرفی کوتاه میتونیم توضیحی از سایت اضافه کنیم. (داخل پرانتز: این قسمت قبلا در مراحل ثبت وردپرس هم امکان تنظیم شدن داشته!)

  آموزش دانلود اطلاعات کتابخانه چند رسانه‌ ای در وردپرس

subject

بخش بعدی مربوط به رنگ ها میشه. این رنگ ها نرتبط با پس زمینه سایت میتونه باشه که با انتخاب اون تغییرات رو میتونید مشاهده کنید.

color

قسمت بعدی به تصویر پس زمینه مربوط میشه. میتونید تصویری انتخاب کنید و اون رو با توجه به تنظیمات تعریف کنید.

bgimg

این بخش مربوط به ساخت برگه ها میشه. با انتخاب گزینه ی نوشته های تازه طبق تعریف معمول نمایش میده و با انتخاب برگه ی ایستا دسته بندی های شما رو بهتون نمایش میده و سایت به صورت وبلاگی میشه.

pages

در قسمت آخر نیز ابزارک ها رو به ما نشون میده که از همین بخش حق افزودن ابزارک وجود داره!

widgets

شاد باشید

آیا این مقاله برای شما مفید بود؟
تقریبا
خیر

دیدگاهتان را بنویسید

ارسال دیدگاه به معنی این است که شما ابتدا قوانین ارسال دیدگاه را مطالعه کرده‌اید و با آن موافق هستید.