تولد دو سالگی همیار وردپرس !

اول تولد

سلام به همه کاربران همیشه در صحنه همیار وردپرس !!

شاید باورش سخت باشه ( حداقل برای خودم ) که دو سال از عمر همیار وردپرس گذشته و این افتخار نصیب من شده که دو سال در خدمت دوستای عزیز وردپرسیم باشم !

اما این واقعیت رو باید بپذیریم که واقعا دو سال اول خوب بود هم برای ما هم برای کاربران عزیز ( یعنی امیدوارم کاربرا هم براشون خوب بوده باشه ) .

اگه بخوام مثل همیشه یه روضه کوچیک بخونم باید بگم که فراز و نشیب های زیادی داشتیم با دوستان و کاربران زیادی آشنا شدیم , کاربرهای زیادی که در مراسم های و سمینار های مختلف بنده رو میدیدن و در کمال ادب جلو میومدن و صحبت میکردن . بنده هم از دیدن این دوستان و شنیدن حرف های آنها بسیار خوشحال میشدم. کاربران زیادی رو هم در دنیای مجازی افتخار ملاقات داشتم که باز هم باعث خوشحالی بنده بود.

اما در این بین برخی کاربران بودند که بخاطر برخی دلایل ( جواب نگرفتن سوالشان یا عدم انتشار کامنت یا پستشان ) از دست ما ناراحت میشدند که بنده شخصا از همین جا ازشون عذر خواهی میکنم و بهشون میگم ما دوستون داریم و منتظر حضور مجددتون توی همیار خودتون هستیم 😉

افشاگری برخی آمار همیار وردپرس !!!

دانستن آمار برای برخی از دوستان ( و البته بیشتر برای خودم ) خیلی جذاب است. پس بریم ببینیم همیار وردپرس چه آماری میخواهد افشا کند ؟

تعداد مطالبی که تا کنون در همیار وردپرس منتشر شده : 457 نوشته

تعداد نظراتی که تا کنون از طرف کاربران ارسال شده و مورد تایید قرار گرفته : 15463

تعداد نظراتی که مورد تایید قرار نگرفته ( چرا  ؟ ) : فقط 30 تا !!

تعداد فروش محصولات فروشگاهی : 143 فروش موفق ( در مدت سه ماه فعالیت فروشگاه )

سیستم پرسش و پاسخ ( حدود سه ماه فعالیت اول ) :

تعداد کاربران عضو شده : 446 عضو

تعداد سوالات پرسیده شده : 591 سوال

تعداد پاسخ های ارسال شده : 1030

آمار کافیه ! در ضمن اسناد این آمار هم موجوده ( در صورت نیاز 😀 )

تو سال اخیر چه تغییراتی کردیم ؟

خیلی تغییر کردیم !

– تغییر روکرد های مدیریتی سایت که این جریان به عکس العمل کاربران در نظرات بستگی داشت ! تا اینکه با رویکرد نهایی تا چند هفته دیگر خواهیم آمد . در این رویکرد مطالب به سمت مطالب حرفه ای سوق پیدا میکند تا کاربران عزیز ما برای حرفه ای شدن نیازی به سایت های خارجی نداشته باشند

– تعطیلی انجمن همیار وردپرس و افتتاح سامانه پرسش و پاسخ ! باتوجه به تلاش ها و هزینه هایی که برای انجمن کردیم اما بازهم آن چیزی که مطلوب تیم همیار وردپرس بود از آب در نیامد بر آن شدیم تا سیستم انجمن را تعطیل و سیستم پرسش و پاسخ که با وردپرس عزیز هست را جایگزین کنیم ( کلا سیستم اجنبی تو همیار راه نمیدیم 😀 ) سیستم پرسش و پاسخ هنوز حالته تسته و نسخه نهایی ارائه ندادیم اما تو نسخه نهایی غافلگیرتون میکنیم ! از شما وردپرس کار عزیز هم تقاضا دارم اگه وقت و حوصله داری توی جواب دادن به سوالات این سامانه به کمک ما و سایر دوستانتون بشتابید !

– راه اندازی فروشگاه … فروشگاه همیار وردپرس با یک محصول فعال بود که آن هم تستی بود اما برآن شدیم تا با همکاری دوستانی مثل پوریا عزتی , وحید محمدی , مصطفی صوفی , حسین همت یار , مجتبی در ویشی و …فروشگاه همیار وردپرس را با محصولات متنوع راه اندازی کنیم. هدف از ایجاد فروشگاه صرفا مشارکت دوستان وردپرسی عزیز و یک مکان برای کسب درآمد این عزیزان بوده است و این مکان برای همه عزیزانی که یک محصول ارزنده برای عرضه دارند آماده است فقط کافیست یک ایمیل از طریق ارتباط با ما ارسال کنند تا ما با آغوش باز این عزیزان را دعوت به همکاری کنیم.

اتحاد وردپرس کار ها

یک صحبت خودمونی هم با دوستان وردپرس کار عزیز دارم.

دنیای وردپرس کاران فارسی هر روز در حال رشد است و من و شما به عنوان یک وردپرس کار فارسی باید هم پشتیبانی مشتریان خود را بکنیم هم هوای کاربرای تازه وارد را داشته باشیم و برای اینکه وردپرس در اوج محبوبیت بماند از سایت های همدیگر حمایت کنیم. صحبت برخی کاربران که قصد خراب کردن رابطه بین سایت های پشتیبانی وردپرسی را دارند نوعی حسودی کودکانه محسوب میکنم و باید عرض کنم که مدیران سایت های وردپرس فارسی و انجمن پشتیبانی وردپرس پارسی , و سایر سایت های پشتیبانی از دوستان خوب بنده هستند و همه ای اعضای مدیریتی همیار وردپرس نیز چنین رابطه ای دارند. پس بهتر است بجای کپی برداری و کارهای تکراری بیایید از مطالب ارزشمند یکدیگر حمایت کنیم و برای سرپا نگه داشتن سایت های همدیگر تلاش کنیم. برای اولین قدم شخص خودم تو نسخه بعد همیار وردپرس یک سیستم جذاب حمایتی از سایر سایت های وردپرسی راه اندازی خواهم کرد . شما هم میتوانید با کار های مشابه از دوستان خود حمایت کنید .

بحث شیرین کادوی تولد !

تولد خشک و خالی هم که نمیشه !

ما برای دوستانی که دراین تولد دوسالگی ما شرکت کرده اند 5 کادوی ویژه هم داریم .

– 50 هزار تومان اعتبار خرید از فروشگاه همیار وردپرس

– 25 هزارتومان اعتبار خرید از فروشگاه همیار وردپرس

– بن تخفیف 30% برای خرید از فروشگاه همیار وردپرس

– بن تخفیف 25% برای خرید از فروشگاه همیار وردپرس

– بن تخفیف 20% برای خرید از فروشگاه همیار وردپرس

 خب این کادوهای ناقابل به چه کسانی تعلق میگیرد ؟

دوستانی که در نظرات سایت یک نقطه قوت و یک نقطه ضعف مارو بیان کنند. سعی کنید کمی باحوصله کامنت هارو بنویسید که بتونه برای ما هم مفید واقع بشه . در تاریخ 20 خرداد قرعه کشی انجام میشود و برندگان در همین صفحه اعلام خواهند شد.پس پیش بسوی یک دیدگاه خوب و جالب !

در آخر هم باز از تمام دوستان و کاربران و مدیران و مسئولین و … 😀 تشکر ویژه دارم. خیلی دوستون داریم . اگه دسترسی پیدا کردید به صفحه هوادارامون هم سری بزنید .

همیشه وردپرسی بمونیم

و اما .. لیست برنده های خوش شانس ما …

سلام … دوباره اومدیم … با لیست برنده ها

قرعه کشی کاملا تصادفی بوده و هیچ دخل و تصرفی تو این قضیه نبوده فیلم قرعه کشی هم موجوده 😀

نفر اول : آقا مصطفی عزیز / با ایمیل montazer_m…@yahoo.com  / برنده 50 هزار تومانی ما

نفر دوم : آقای اکبری / با ایمیل zingi…@yahoo.com / برنده 25 هزار تومانی ما

نفر سوم : آقای حمید فرجی / با ایمیل hamidgre…@yahoo.com / برنده 30% تخفیف ما

نفر چهارم : آقای جواد سید آبادی / با ایمیل gavad…@gmail.com / برنده 25% تخفیف ما

نفر پنجم : آقا احسان / با ایمیل i…@hpfan.ir / برنده 20% تخفیف ما

به همه این دوستان تبریک میگم. برای دریافت جوایزشون لطفا به ایمیل wordpress98 [at] gmail.com یک ایمیل بزنند و جایزه خود را انتخاب کنند

 

موفق و وردپرسی باشید ….

آیا این مقاله برای شما مفید بود؟
تقریبا
خیر

دیدگاهتان را بنویسید

ارسال دیدگاه به معنی این است که شما ابتدا قوانین ارسال دیدگاه را مطالعه کرده‌اید و با آن موافق هستید.

دیدگاه‌های این نوشته جدید ترین ها شاخص

  1. به سلامتی

  2. باآرزوی بهترینها

  3. تبریک انشالله همیشه موفق باشید .

  4. خیلی عالیه….
    امیدوارم همیشه موفق باشید.