30 روش افزایش واقعی فالوور اینستاگرام + راهنمایی خرید فالوور و لایک

اگر صاحب یک کسب و کار آنلاین هستید حتماً باید در شبکه‌های اجتماعی نیز فعالیت داشته باشید تا افراد بیشتری با خدمات‌تان آشنا شوند. به همین منظور استفاده از اینستاگرام می‌تواند گزینه‌ی مناسبی باشد. اما مشکلی که بیشتر مدیران کسب و کارها در زمان بکارگیری از این شبکه اجتماعی با آن مواجه هستند، افزایش فالوور است.

البته تا حدودی حق با آنهاست چرا که افراد فعال در اینستاگرام به سختی به پیج‌های کسب و کار اعتماد می‌کنند. حال سوال اینجاست که با این شرایط به چه صورت می‌توان فالوورها را افزایش داد؟ ما در این مقاله قصد داریم به روش خرید فالوور اشاره کنیم و البته به یک راهنمای کلی دریافت فالوور اینستاگرام نیز اشاره خواهیم کرد که شامل 30 روش افزایش فالوور است و اگر به روش سریع تر نیاز داشتید میتوانید با خرید فالوور واقعی از دیجی فالوور با بهترین کیفیت که میتوانید در بازار پیدا کنید را در اختیار شما قرار می دهد.

1. فالوو و آنفالوو کنید

اگر در ابتدای راه‌اندازی پیج‌تان هستید برای اینکه بتوانید به افراد بیشتری پیج‌تان را معرفی کنید، از تکنیک فالوو و آنفالوو بهره ببرید. برای این منظور مخاطبان هدف‌تان را فالوو کنید و پس از آنکه فالووبک دریافت کرده‌اید، اقدام به آنفالوو کردن کنید. این کار را مهندسی شده انجام دهید.

2. هشتگ را فراموش نکنید

وقتی پست‌های دلخواه‌تان را منتشر می‌کنید، حتماً از هشتگ‌های پرطرفدار استفاده کنید. البته حواستان باشد که هشتگ را در زمینه‌ی کسب و کارتان انتخاب کنید تا توسط اینستاگرام جریمه نشوید، دقیقاً مانند خرید فالوور که نباید بیش از اندازه باشد.

3. با بیو و پروفایل جلب توجه کنید

در هر کسب و کاری که مشغول به فعالیت هستید، حتماً به ویرایش بیو و پروفایل‌تان اقدام کنید. در واقع باید مواردی را در این دو بخش در نظر بگیرید که وقتی کاربران به پیج‌تان ورود می‌کنند، به بررسی کامل صفحه‌تان وسوسه شوند. استفاده از افراد ایده‌پرداز گروه کاری‌تان برای این منظور توصیه می‌شود.

4. محتوای جدید تولید کنید

مخاطبان در اینستاگرام به دنبال محتواهای جدید هستند. بنابراین در هر کسب و کاری که هستید به تولید پست‌های جذاب اقدام کنید. دقت داشته باشید که در غیر این صورت حتی اگر به خرید فالوور نیز اقدام کنید، مخاطبان‌تان را خیلی زود از دست خواهید داد.

5. کپشن طولانی و البته ایده‌آل بنویسید

شاید نویسنده‌ی خوبی نباشید اما قطعاً می‌توانید در خصوص کسب و کارتان یک مطلب مناسب تهیه کنید که به همراه عکس و محتوای تولید شده آن را برای فالوورهایتان به اشتراک بگذارید. در واقع کپشن‌های طولانی و البته جذاب به خوبی می‌تواند به افزایش فالوور اینستاگرام منجر شود.

6. پین کردن کامنت را امتحان کنید

در کنار خرید فالوور می‌توانید از روش پین کردن کامنت که به تازگی از آن رونمایی شده است بهره ببرید. برای این منظور دو راه پیش رو دارید. ابتدا اینکه می‌توانید کامنت ارسالی خودتان را پین کنید که احتمالاً به جهت افزایش تعاملات با کاربران انجام می‌شود و در وهله‌ی بعدی کامنت فالوورها پین شده که این امر نیز برای بها دادن به نظرات این افراد خواهد بود.

7. پیج‌تان را تبلیغ کنید

اگر کاربران در شبکه‌های مجازی مختلف شما را به راحتی پیدا کنند، می‌توانید امیدوار به افزایش فالوور باشید. برای این منظور کافی است که در سایر شبکه‌های اجتماعی که فعالیت دارید، به تبلیغ پیج‌تان اقدام کنید. به عنوان مثال می‌توانید لینک پیج را در بیو دیگر برنامه‌ها قرار دهید.

8. انتشار پست‌های اینستا در سایت

بهتر است که پست‌های پرطرفدارتان را در سایت، وبلاگ و… انتشار دهید. این مورد به طور کامل می‌تواند به افزایش فالوورهایتان منجر شود. در واقع هر چه ترافیک وب‌سایت‌هایتان بیشتر باشد، شانس زیادتری برای بدست آوردن فالوور دارید. این روش اگر چه نسبت به خرید فالوور برتری ندارد، اما فوق العاده تأثیرگذار است.

9. استوری بیشتری قرار دهید

یکی از راه‌هایی که به جذب فالوور بیشتر منتهی می‌شود، گذاشتن استوری بیشتر است. در واقع کافی است که بهترین استوری‌ها را ردیف کنید و سر ساعت‌های خاص منتشر نمایید. حتی می‌توانید در استوری‌ها فالوورها را به تکاپو بیندازید که با سوال یا طرح معما شدنی خواهد بود.

10. لایو اجرا کنید

فالوورها کشته‌ و مرده‌ی لایو هستند. لذا اگر بتوانید هر از گاهی برنامه لایو داشته باشید با سرعت بیشتری به جذب فالوور می‌پردازید. در لایو می‌توانید با افراد دیگر نیز هم‌صحبت شوید تا بازدهی نیز افزایش یابد. هفته‌ای دو جلسه برای لایو کفایت می‌کند.

11. از بارکد اینستاگرام استفاده کنید

یکی از راه‌های جذب فالوور در کنار اهمیت خرید فالوور استفاده از بارکد اینستا است. در واقع بکارگیری از این امکان یک نوع تبلیغات آفلاین است. می‌توانید این بارکد را چاپ و در اختیار افراد قرار دهید تا به سادگی بتوانند به پیج‌تان دسترسی داشته باشید.

12. از موقعیت مکانی استفاده کنید

وقتی پستی منتشر می‌کنید، حتما از قابلیت تگ موقعیت مکانی بهره ببرید چرا که با استفاده از این قابلیت، افراد جدیدی را به سمت پیج‌‌تان سوق می‌دهید که ممکن است بسیاری از آنها به فالوور دائمی‌تان تبدیل شوند.

13. از کاربران بخواهید شما را تگ کنند

اگر بتوانید فالوورهایتان را به تگ کردن پیج‌تان در پست یا استوری‌هایشان مجاب کنید، شانس افزایش فالوور را خواهید داشت. این موضوع آنقدر دارای اهمیت است که حتی با خرید فالوور برابری می‌‌کند.

14. به علایق فالوورها توجه کنید

یکی از بهترین روش‌ها برای افزایش فالوور این است که کاملاً به احساسات و نیازهای کاربران توجه ویژه داشته باشید. در واقع اگر در راستای آنچه که کاربران نیاز دارند تلاش کنید، به طور حتم می‌توانید افراد بیشتری را جذب کنید.

15. خرید فالوور را امتحان کنید

بسیاری از مدیران کسب و کارها فکر می‌کنند که خرید تعداد مشخصی از فالوور دشوار و البته بی‌تأثیر است. اما باید عنوان کنیم که این روش افزایش فالوور بسیار راحت بوده که البته باید از سایت‌های معتبر مانند دیجی فالوور انجام شود.

16. در نظرسنجی‌ها شرکت کنید

برای اینکه بتوانید افراد بیشتری را به پیج‌تان سرازیر کنید، می‌توانید از امکان شرکت در نظرسنجی‌ها بهره ببرید. در این صورت به راحتی امکان ارتباط با اینفلوئنسرها برایتان مهیا خواهد شد.

17. کامنت‌گذاری کنید

به پست‌های دیگر پیج‌ها رفته و کامنت‌های جذاب و چالشی قرار دهید. به طور حتم با این روش می‌توانید کاربران را مجبور به مشاهده صفحه‌تان کنید که این موضوع می‌تواند به افزایش فالوورهایتان منجر شود.

18. به اینفلوئنسرها تبلیغ بدهید

اگر چه ممکن است هزینه‌ی این مورد افزایش فالوور زیاد باشد اما کاملاً موثر خواهد بود. توصیه می‌کنیم این روش را در کنار روش خرید فالوور امتحان کنید تا نتایج شگفت‌انگیزی را مشاهده کنید.

19. تبادل پست کنید

یکی از بهترین راه‌کارهای افزایش فالوور واقعی اینستاگرام تبادل پست با پیج‌های هم مرتبه با پیج‌تان است. حتی می‌توانید با برندهای دیگر در این شبکه اجتماعی نیز همکاری کنید. ضمناً ناگفته نماند که تبادل استوری نیز به میزان قابل توجهی برای افزایش فالوور موثر خواهد بود.

20. از قابلیت هایلایت استفاده کنید

وقتی استوری منتشر می‌کنید، پس از 24 ساعت پاک می‌شود اما برای اینکه بتوانید به دیگر افراد شانس مشاهده همه‌ی استوری‌هایتان را بدهید، شاید بهتر باشد که آنها را هایلایت کنید. در این صورت احتمال افزایش دنبال کننده نیز بیشتر می‌شود.

21. از قابلیت فیلتر AR استفاده کنید

این قابلیت که به تازگی از آن رونمایی شده، برای هر پیج در دسترس است که با نماد چهره قابل مشاهده بوده و در بخش نمایه پیج‌تان ظاهر می‌شود. حال اگر کاربری از فیلتر پیج‌تان استفاده کند، نام کاربری صفحه‌تان در گوشه تصویر ظاهر می‌شود که تبلیغات موثر خواهد بود.

22. مسابقه برگزار کنید

برگزاری انواع مسابقه؛ بخصوص اگر جایزه‌دار باشد، کاربران زیادی را به پیج‌تان سرازیر می‌کند. بنابراین حتماً این موضوع را در نظر داشته باشید که فوق العاده موثر است.

23. پست‌های مستمر ارسال کنید

طبیعتاً اگر فالوورهای بیشتر می‌خواهید باید به صورت دائمی به ارسال پست تلاش کنید. وقفه در این خصوص ضربه‌ی مهلکی به پیشرفت پی خواهد شد که شاید حتی خرید فالوور هم نتواند مشکل را رفع و رجوع کند.

24. از برنامه‌های فالوور بگیر استفاده کنید

بعضی از برنامه‌ها وجود دارند که امکان جذب فالوور را برایتان فراهم می‌کنند. البته در حال حاضر این مورد منسوخ شده است اما در کنار دیگر روش‌ها می‌توانید از آن به بهترین نحو ممکن بهره ببرید.

25. از ربات اینستاگرام استفاده کنید

بعضی از ربات‌ها وجود دارند که بر اساس یکسری شرایط اقدام به جذب فالوور می‌کنند. این ربات‌ها قبل تنظیم بوده و البته هزینه‌بر خواهند بود. به طور کلی از این روش نیز می‌توانید برای افزایش فالوور واقعی استفاده کنید.

26. IGTV منتشر کنید

در حال حاضر یکی از بهترین روش‌های جذب مخاطب استفاده از امکان IGTV است. توصیه می‌کنیم که به تولید ویدیوهای سریالی در این بخش بپردازید تا در کنار خرید فالوور واقعی اینستاگرام، بازدیدکنندگان بیشتری دریافت کنید.

27. به ظاهر پیج‌تان برسید

زیباسازی ظاهر پیج اینستاگرام از دیگر عوامل جذب فالوور است. برای این منظور می‌توانید از افراد خبره در این زمینه استفاده کنید تا بر اساس نوع کسب و کارتان بهترین تصمیم گرفته شود.

28. پست‌های جذاب را دوباره منتشر کنید

ممکن است بعضی از پست‌هایتان بازدید بیشتری داشته باشند که برای جذب بیشتر کافی است پس از مدتی دوباره آنها را پست کنید. این کار در بسیاری از پیج‌های بزرگ انجام می‌شود.

29. تبلیغات بنری، ایمیلی و… انجام دهید

روش‌های جذابی برای تبلیغات وجود دارد که می‌توانید از آنها برای افزایش فالوور استفاده کنید. از این دست روش‌ها می‌توان به تبلیغات بنری، ایمیلی، رپورتاژ و… اشاره کرد.

30. افزایش تعامل را جدی بگیرید

در کنار خرید فالوور واقعی می‌توان از افزایش تعامل با کاربران در قالب شرکت در نظرسنجی‌ها، ارسال دایرکت، پاسخ به کامنت و… بعنوان یک راه موثر جذب فالوور اشاره کرد که حتماً باید آن را در نظر داشته باشید.

خرید فالوور واقعی از دیجی فالوور

حال با توجه به موارد عنوان شده در این مقاله، چنانچه نیاز به فالوور واقعی اینستاگرام دارید کافی است که از یک مرکز معتبر در این زمینه استفاده کنید که برای این منظور پیشنهاد می‌کنیم که از سایت دیجی فالوور بهره‌مند شوید. از مزیت‌های بکارگیری از این مجموعه تخصصی می‌توان به خرید فالوور کاملاً واقعی یا قیمت‌های باورنکردنی و همچنین دریافت خدمات خرید لایک و مواردی از این دست اشاره کرد.

حال اگر برای کسب و کار آنلاین‌تان ارزش قائل هستید و در ضمن علاقه به بیشتر دیدن شده خدمات‌تان دارید، توصیه می‌کنیم از خدمات دیجی فالوور استفاده کنید. گفتنی است که راه‌های ارتباطی با سایت دیجی در انتهای مقاله آورده شده‌اند.

آیا این مقاله برای شما مفید بود؟
تقریبا
خیر

دیدگاهتان را بنویسید

ارسال دیدگاه به معنی این است که شما ابتدا قوانین ارسال دیدگاه را مطالعه کرده‌اید و با آن موافق هستید.

مطالب زیر را حتما بخوانید