5 نکته برای افزایش کاربران وبلاگ در وردپرس

افزایش کاربران در وردپرس

تلاش برای جلب مخاطب بیشتر برای وبلاگ یک چالش است که بیشتر کسب و کارهای کوچک و بزرگ با آن روبرو می شوند. بخصوص اگر شما مالک یک کسب و کار هستید، برای شما بهتر و مفید است که با هر فکر خوبی، پست های جدیدتان را ارتقاء دهید. از به اشتراک گذاشتن تا صحبت کردن، هر مورد کوچکی کمک می کند تا بتوانید امکان افزایش کاربران در وردپرس را داشته باشید.

افزایش کاربران در وردپرس

صرفاً افزایش علاقه مندی، بندرت برای کسب کاربر بیشتر، کافی است. در حقیقت، بعضی از وبلاگ نویسان خودشان را به شرایط ضعیفی می رسانند و بینش شان را به آنچه که مهم است، از دست می دهند. سخت کوشی به یک راهی طولانی نیاز دارد، اما کار کردن هوشمندانه به همان اندازه مهم است. مواردی برای افزایش کاربران در وردپرس وجود دارد که شما می توانید پتانسیل وبلاگ تان را بدون سختی به حداکثر برسانید.

1- محتوا، پادشاه است

اغلب در بازاریابی، موفقیت شما به کیفیت محتوای تان، شدیداً متکی است. همه موارد و ملاحظات دیگر بی معنی است، اگر واقعاً محتوای شما در وبلاگ، سردرگم و غیر قابل تحمل باشد. یک پست با گرامر درست و صدای موثر همیشه با گوگل در رنکینک بالاتری نسبت به یک قطعه اشتباه و خسته کننده است که باعث انحراف از هدف می شود. اگر شما در نوشتن یک محتوای خوب دقت کنید، پست وبلاگ تان آموزنده خواهد بود، نتیجه کارتان بهترین فرصت را برای خواندن محتوا به مخاطب می دهد و با افزایش کاربران در وردپرس رو به رو خواهید شد. 

2- لینک های با کیفیت

پس از اجرای تعدادی از محتوای مطلوب، پیگیر کیفیت پست های مرتبط با عنوان قطعه شما و لینک های آن باشید. اغلب غفلت می شود، با اضافه شدن این مرحله ،ارزش پست تان به صورت چشم گیری بالا می رود و می تواند نقش عمده ای در افزایش کاربران در وردپرس داشته باشد. به مقالات نوشته شده به وسیله ترویج دهندگان فعال و آنهایی که میزبان کیفیت بالای وب سایت برای کسب اعتبار اضافی و شهرت هستند، نگاه و بررسی داشته باشید. مطمئناً زمان صرف شده برای این کار، ارزشمند است.

  آموزش رفع خطای انتشار ناموفق در وردپرس

3- شبکه های اجتماعی مناسبی را انتخاب کنید

وسوسه انگیز است که احساس کنید محتوای وبلاگ تان بطور ویژه ای در روی هر پلتفرم  رسانه اجتماعی در دسترس قرار می گیرد. در هر حال این یک مورد ساده ای نیست. به جای یک پلتفرم چند گزینه انتخاب کنید و مطمئن شوید که پست ها بطور مرتب روی هر کدام از آنها قرار گرفته است. اگر وبلاگ شما همواره فاقد تصاویر جالب و منحصر به فردی است نیازی ندارد که آنها را روی “پینترست” و “اینستاگرام” قرار دهید. اگر چه ممکن است شما وسوسه بشوید یک تصویری را در آخرین دقیقه در اینستاگرام بگذارید، که محتمل در میان همه تصاویرسایت، دریافت خوبی از این تصویر غیر اصلی وجود نداشته باشد. به جای اینکه درباره چنین موردی ناراحت باشید ، روی آنچه که وبلاگتان دارد متمرکز شوید. هر آنچه که نقطه قوت یک سایت است در واقع به ماهیت آن سایت بر می گردد و باعث افزایش کاربران در وردپرس می شود.

4- برنامه ریزی، تفاوت ایجاد می کند

کانال های درست  را برای وبلاگتان شناسایی کنید، و مهم است که زمان های مناسب را برای پست تان انتخاب می کنید. رفتار مخاطب هدف تان و زمانی را که برای جلب مخاطب و افزایش کاربران در وردپرس مناسب است، در نظر بگیرید. بهترین ابزارها برای تصمیمات برنامه ریزی Sprout Social، Followerwonkو Google Analytics هستند.

5- اشتراک گذاری بیش از یک لینک

یکی از راحت ترین راهها برای خراب کردن کیفیت پست وبلاگتان، نقص مربوط به تصویر یا ویدئویی است که به فیس بوک و توییتر لینک می شود. هچنین برای یک لینک فاقد تصویر ممکن است در بین پیمایش یا اسکرول فید تصاویر آنها بطور طبیعی، تفاوتی را ایجاد کند. به تصاویر اوریجینال توجه کنید، یک تصویر چشم گیر، در جلب خوانندگان گریزان، تفاوت ایجاد می شود.

اگرچه وظایف کوچکی نیست، ولی افزایش کاربران در وردپرس غیرممکن نیست! اگر شما نسبت به آنچه مهم است بینش داشته باشید و به سمت ضعف و سستی قرار نگیرید، در هر زمانی به راحتی بیشتر خوانندگان را جذب می کنید.

آیا این مقاله برای شما مفید بود؟
تقریبا
خیر

دیدگاهتان را بنویسید

ارسال دیدگاه به معنی این است که شما ابتدا قوانین ارسال دیدگاه را مطالعه کرده‌اید و با آن موافق هستید.