قالب وبلاگی وردپرس Adaptativo

قالب وردپرس Adaptativo

سلام دوستان!
در این نوشته از همیار وردپرس قصد معرفی قالبی دیگر را از مجموعه قالب شخصی وردپرس داریم که می توانید به کمک آن یک سایت به سبک وبلاگی/شخصی/تک صفحه ای را ایجاد کنید.
صفحه ی اصلی قالب وردپرس Adaptativo دارای یک ستون می باشد که بعد از منوی اصلی سایت و جایگاه ابزارک های هدر تا قبل از فوتر تنها مطالب سایت قرار می گیرد.
توجه: در این قالب شما می توانید در بالا و پایین مطالب صفحه ی نخست جایگاهی برای افزودن ابزارک ها را داشته باشید.
منوی بالای این سایت در حالت رسپانسیو بسیار زیبا نمایش داده می شوند و روی هر صفحه نمایشی دارای حالت زیبا و منحصر به فرد می باشد.

قالب وردپرس Adaptativo

  • قالب وردپرس Adaptativo دارای جایگاه های ویژه و مناسب زیادی را برای افزودن ابزارک ها می باشد که می توانید در صفحه ی اصلی و صفحات جداگانه ابزارک های مورد نظر خودتان را به سایت اضافه کنید.
  • قالب وردپرس Adaptativo دارای صفحه ی اصلی زیبا و کاملا واکنشگرا جهت نمایش نوشته های سایت می باشد که می توانید به راحتی وبلاگ وردپرسی خود را مشابه دمو پیاده سازی کنید.
  • همچنین دارای دو منو در هدر و فوتر می باشد.

نکات نصب قالب

  1. اگر تمایلی به استفاده از فایل درون ریز محتوا ندارید مشکلی نخواهید داشت و می توانید بسیار ساده با قالب وردپرس Adaptativo کار کنید اما برای ایجاد بخش ابزارک ها مشابه دمو پیشنهاد می شود از فایل درون ریز ابزارک دمو استفاده کنید.
  2. برای ایجاد فرم تماس با ما در برگه ی تماس با ما می توانید از یک افزونه فرم ساز استفاده کنید و شورت کدی که افزونه به شما می دهد را در یک برگه وارد کنید.
  3. جهت نمایش بخش درباره ی ما مشابه آنچه در هدر صفحه ی نخست سایت مشاهده می کنید بهتر است از فایل درون ریز ابزارک ها استفاده کنید و ابزارک مورد نظر را برای سایت خود شخصی سازی کنید.
  4. برای ایجاد آیکون های شبکه ی های اجتماعی در هدر صفحه ی نخست باید از یک افزونه جهت نمایش این آیکون ها استفاده کنید و یا اینکه از فایل درون ریز ابزارک ها استفاده و ابزارک مورد نظر برای سایت خود شخصی سازی کنید.
  قالب شرکتی Diet Coach فارسی

قالب وبلاگی وردپرس-قالب وردپرس Adaptativo

نصب سریع با فایل درون ریز

در روش نصب سریع برای قالب وردپرس adaptativo توجه داشته باشید که محتوای سایت و جایگاه ابزارک ها بصورت خودکار وارد سایت شما می شود و نیاز به ایجاد توسط شما نیست. اگر نیاز دارید که قالب را روی سایت اصلی نصب کنید، فقط از فایل درون ریزی ابزارک ها استفاده کنید توجه داشته باشید که ابتدا قالب نصب شود و سپس فایل های درون ریز را در بخش ابزارها و درون ریزی وارد نمائید.

قالب وبلاگی وردپرس Adaptativo با فونت یکان

دانلود پیش‌نمایش

قالب وبلاگی وردپرس Adaptativo با فونت میترا

دانلود اسکرین شات

درون ریزی محتوای دمو

دانلود راهنما

درون ریزی ابزارک های دمو

دانلود راهنما
آیا این مقاله برای شما مفید بود؟
تقریبا
خیر

دیدگاهتان را بنویسید

ارسال دیدگاه به معنی این است که شما ابتدا قوانین ارسال دیدگاه را مطالعه کرده‌اید و با آن موافق هستید.

دیدگاه‌های این نوشته جدید ترین ها شاخص

  1. با یکان هم همچنین .. حیف وقتی که گذاشتم

  2. قالب با فونت میترا خرابه