قابلیت های جدید در نسخه ی ۵٫۴ اپلیکیشن وردپرس برای iOS

افزوده شدن ویژگی های جدید در اپلیکیشن وردپرس نسخه ی ۵٫۴ برای سیستم iOS

سلام؛

خوشبختانه ویژگی های وردپرس آنقدر فراگیر شده و جای خود را در میان سیستم های دیگر باز کرده که به سیستم عامل های موبایل نیز وارد شده است. مخصوصا سیستم عامل iOS! اپلیکیشن وردپرس در سیستم عامل iOS بسیار کاربردی است. قبلا آموزش هایی در مورد نرم افزار iOS برای وردپرس در همیار وردپرس منتشر کردیم. در نسخه ی جدید یعنی نسخه ی ۵٫۴ اپلیکیشن وردپرس برای سیستم عامل iOS یک ویژگی مورد نیار و پر کاربرد که یک سیستم آمار دهی می باشد اضافه شده است.

نمایش آمار وبسایت

این افزونه ی آماردهی شبیه به ابزارک های موجود در پیشخوان وردپرس می باشد که آمار خلاصه ای از تعداد پست های منتشر شده، تعداد نمایش ها، بازدیدکنندگان و ترافیک روزانه را نمایش می دهد. همچنین یک قسمتی برای نمایش آمار روزانه را نمایش خواهد داد.

statics iOS hamyarwp

کتابخانه ی رسانه ها

قبل از ارتقای سیستم iOS به نسخه ی ۵٫۴، با اپلیکیشن وردپرس فقط می توانستیم برای نوشته ها تصاویری که در حافظه ی دستگاه iOS ذخیره شده را انتخاب کنیم اما در نسخه ی ۵٫۴ به راحتی قادر به انتخاب تصویر از کتابخانه ی چند رسانه ای وردپرس خواهیم بود.
برای افزودن تصویر از کتابخانه ی وردپرس، کتابخانه ی چند رسانه ای را از فهرست بالای صفحه ی نمایش انتخاب می کنیم. اگر شما آیتم های زیادی در کتابخانه ی چند رسانه ای دارید فقط کافیست زمان کمی را برای بارگذاری آنها صرف کنید.

  ساده‌ترین راه برای ساخت چت روم در وردپرس با Simple Ajax Chat

WPiPhoneMediaLibrary hamyarwp

آواتار کاربران در بخش دیدگاه ها

قابلیت دیگری که در این نسخه بهبود یافته است، شامل توانایی جستجو در لیست های سایت را خواهید داشت  و در در بخش دیدگاه ها می توانید تصاویر بازدیدکنندگان را همانند محیط وب مشاهده کنید. یعنی هر فردی که آواتار مخصوص به خود را دارد در کنار دیدگاه او در این اپلیکیشن ظاهر خواهد شد و احتیاجی به مراجعه در بخش های دیگری از اپلیکیشن نیست!

در پایان تیم برنامه نویسان این سیستم تلاش کردند باگ های موجود در نسخه ی قبلی را به طور کامل برطرف کرده و کار با وردپرس را در iOS راحت تر و بهتر کنند. این نسخه را می توانید به صورت رایگان از آیتونز دریافت کنید.

wp iOS app hamyarwp

جمع بندی 

اگر از سیستم iOS استفاده میکنید و یک وردپرسی هستید، بهتر است بدانید که نسخه ی جدید اپلیکیشن وردپرس قابلیت های بسیار خوبی را اضافه کرده است که با کمک آن بهتر می توانید در سیستم خود با سایت وردپرسی کار کنید.

استفاده از اپلیکیشن وردپرس نسخه ی ۵٫۴ برای سیستم iOS

صفحه افزونه
آیا این مقاله برای شما مفید بود؟
تقریبا
خیر

دیدگاهتان را بنویسید

ارسال دیدگاه به معنی این است که شما ابتدا قوانین ارسال دیدگاه را مطالعه کرده‌اید و با آن موافق هستید.