چطور با هزینه کم در تبلیغات اینترنتی موفق باشیم؟

همه ما با هزینه ی تبلیغات آشنایی داریم: میلیاردها تومان برای اجاره ی بهترین باکس تبلیغات تلویزیونی، میلیون ها تومن برای اجاره ی بیلبورد، و حتی صدها هزارتومان برای پخش تراکت ساده ترین ارقامی هستند که تبلیغات به ذهن ما وارد می کنند. اما زمانی که صحبت از تبلیغات اینترنتی می شود، عامه مردم تصور می کنند که تبلیغات اینترنتی کم خرج، بی دردسر و پربازده است. تصوری که می تواند تا مرز فقیر شدن و یا ورشکسته شدن یک کسب و کار پیش برود!  به راستی هزینه تبلیغات اینترنتی چقدر است؟ آگهی دهندگان چقدر برای تبلیغات تلگرام و تبلیغات اینستاگرام هزینه می کنند؟

می توان گفت که اگر فکر می کنید که تبلیغات اینترنتی ارزان است سخت در اشتباهید. امروزه تبلیغات هزینه گردش محتوا و تولید خبر را می دهد و بدون پول های تبلیغاتی، اینترنت نابود خواهد شد. برای همین تصور عموم مردم اشتباه است. هربار دیده شدن یک تبلیغ اینترنتی، از هربار دیده شدن یک بیلبورد در اتوبان همت گران تر است! بماند که ممکن است تمام پس انداز تبلیغاتی آگهی دهنده صرف پر کردن جیب ربات هایی شود که کاربران فیک و بی ارزش را به سمت آگهی ها ارسال می کنند.

اما چطور می توان تبلیغاتی کم هزینه، موفق و البته واقعی داشت؟ تبلیغاتی که توسط ربات ها دیده نشده باشد و کاربران واقعی را به شکل دائمی به برندی خاص و یا محصولی بخصوص جذب نماید؟

پاسخ ساده است: شبکه های تبلیغات اینترنتی.

شبکه های تبلیغات اینترنتی دقیقا چطور هزینه های تبلیغات را کاهش می دهند؟

شبکه های تبلیغاتی به مدیران دیجیتال مارکتینگ کمک می کنند تا کمپین های تبلیغاتی خود را اجرا کنند و در عوض مدیران دیجیتال هزینه تبلیغات را به جای سایت ها و پیج های اینستاگرامی و مدیران کانال های تلگرامی، به شبکه های تبلیغاتی بپردازند. در واقع این شبکه های تبلیغاتی هستند که با توجه به هزینه ها و سرویس های خود می توانند یک کمپین را گران و یا ارزان کنند. شاید به صراحت بتوان گفت که کیفیت خدمات نقشی در قیمت خدمات تبلیغات اینترنتی ندارد و در واقع بزرگی شرکت های تبلیغاتی، تعداد کارمند ها و پرسنل، و حتی لوکس بودن آفیس است که تعیین می کند یک مشتری چقدر باید برای یک کمپین تبلیغاتی هزینه بپردازد.

آیتم مهم دیگری که سهم بزرگی در هزینه تبلیغات اینترنتی دارد، تبلیغ بر روی کانال های تلگرامی و شبکه های اجتماعی مثل اینستاگرام است. مشکل زمانی بروز می کند که بخواهید بصورت مستقیم با تک تک کانال های تلگرامی و یا پیج های اینستاگرامی وارد مذاکره شوید، روی قیمت ها تخفیف بگیرید، برای هر کدام از آنها پول واریز کنید و همه ی آنها را مدیریت نمایید، مشروط به اینکه پیج ها و کانال های خوب را بشناسید و به همان میزانی که هزینه می دهید، خروجی داشته باشید. تازه سختی کار به اینجا خلاصه نمی شود. هیچیک از این پیج ها و کانال ها بابت نشر تبلیغ به آگهی دهندگان فاکتور رسمی ارائه نمی دهند، هیچیک از آنها در برابر موفقیت کمپین مسئولیت ندارند و هیچ گارانتی خاصی در قبال کیفیت کاربران وجود ندارد!

برای همین بهترین راه سفارش کمپین به یک شبکه تبلیغات اینترنتی است. البته یک شبکه تبلیغات اینترنتی معتبر به عنوان مجری تبلیغات بر روی اینترنت که بتواند همه ی خلاء های اینچنینی را جبران کند و علاوه بر این بتواند بابت تبلیغات انجام شده، آنالیز دقیق و جامعی ارائه کند.

شبکه تبلیغات اینترنتی ادنگاه، علاوه بر راه اندازی و مدیریت کمپین تبلیغات بنری و محتوایی همسان، می تواند در اجرای کمپین تبلیغات شبکه های اجتماعی و تلگرام نیز به شما کمک کند. ادنگاه علاوه بر در اختیار داشتن وب سایت های معتبر برای انتشار تبلیغات، می تواند بنرها و محتوای تبلیغ کنندگان را بر روی بهترین پیج های اینستاگرامی و کانال های تلگرامی منتشر کرده و با بهترین هزینه کمپین های شبکه های اجتماعی را اجرا کند.

علاوه بر کیفیت، فاکتور مهم دیگر در انتخاب ادنگاه به عنوان شبکه تبلیغات اینترنتی، قیمت نهایی و تمام شده کمپین است. ادنگاه هزینه تبلیغات را بر اساس مدل CPC (پرداخت هزینه به ازای هر کلیک) برای تبلیغات بنری و نیتیو، و متد CPM (پرداخت هزینه به ازای نمایش تبلیغ) برای شبکه های اجتماعی محاسبه می کند که با توجه به قیمت پایه ی کلیک ها و ایمپرشن ها، هزینه نهایی کمپین بسیار به صرفه خواهده بود.

اگر فروشگاه اینترنتی را اداره می کنید و یا کسب و کار شما مرتبط با فروش کالا و خدمات است، می توانید از ادنگاه برای معرفی کالای خود روی تلگرام و اینستاگرام استفاده کنید.

دانلود کاتالوگ خدمات ادنگاه

آیا این مقاله برای شما مفید بود؟
تقریبا
خیر

دیدگاهتان را بنویسید

ارسال دیدگاه به معنی این است که شما ابتدا قوانین ارسال دیدگاه را مطالعه کرده‌اید و با آن موافق هستید.