چگونه می توانیم با شاخص دلار آمریکا را معامله کنیم؟

چگونه می توانیم با شاخص دلار آمریکا تجارت کنیم؟

برای اولین بار، شاخص دلار آمریکا در اوایل دهه ۷۰ مورد بحث قرار گرفت. ظاهر آن بلافاصله پس از سیستم برتون وودز ، که در آن زمان رایج شده بود ، رخ داد. ارزهای جهانی کاملاً به حالت آزاد شناور تغییر کرده اند ، گرچه دلار آمریکا مهمترین آنها باقی مانده است زیرا تجارت جهانی به شدت به اقتصاد توسعه یافته آمریکا بستگی دارد. به عنوان مثال ، در بروکر آلپاری فارکس شاخص دلار محبوب ترین ارز معاملاتی است.

استراتژی ها و نکات تجاری

تأثیر شاخص دلار بر فارکس

علیرغم تنوع ابزارهای مالی در فارکس و به ویژه جفت ارزهای بیشمار ، بیشترین پتانسیل سود در بین آنها شامل دارایی هایی است که با دلار آمریکا رابطه مستقیم دارند. این اتفاق می افتد زیرا این اساس تجارت جهانی است. در این راستا ، نرخ شاخص دلار امریکا به شما امکان می دهد قدرت یا ضعف پول ایالات متحده را تعیین کنید. بنابراین ، این امکان را به شما می دهد که جهت حرکت را برای نقل قول های بسیار زیادی از ابزارهای تجاری مختلف را درک کنید. بنابراین ، می توان گفت که شاخص دلار آمریکا یک شاخص آنلاین با ماهیت عجیب و غریب است. این امکان را به شما می دهد تا وضعیت فعلی بازار را تعیین کنید و موقعیت تجاری مناسبی را برای تجارت امن تر ، یعنی با توجه به روند سهام ، انجام دهید.

معمولاً هر تغییری در حرکت شاخص دلار امریکا به شما امکان می دهد روند پیش بینی دارایی های ارزی که مستقیم با دلار آمریکا در ارتباط است ، را پیش بینی کنید و اینها همه جفتهای اصلی هستند. در همین راستا ، معامله گران باتجربه, تمام روندهای مشاهده شده در نمودار شاخص دلار امریکا را به دقت رصد می کنند. به هر حال ، روش های تحلیل تکنیکی و اساسی در اینجا کاملاً کار می کنند. بنابراین ، ترسیم سطح حمایت و مقاومت ، جستجوی الگوهای هدایت کننده و نظارت بر سوابق اخبار عمومی فرصت های خوبی برای تعیین روندهای بلند مدت و تغییرات روند کوتاه مدت فراهم می کنند. در نتیجه ، این امر به کسب درآمد در معاملات فارکس کمک می کند.

استراتژی های معاملاتی شاخص دلار

شاخص دلار آمریکا تقریباً در هر یك از بازارهای مبادله مالی جهان نقش یك دستیار تحلیلی بسیار مهم را ایفا می كند. بنابراین ، می توانید مستقیم با این ابزار کار کنید. با این حال ، این رویکرد در بین تاجران بسیار رایج نیست. رعایت این شاخص ، تجزیه و تحلیل مسیر آن مطابق نمودار قیمت ، و کار بر روی فارکس با جفت ارز که بسیار حساس بوده و به طور گسترده برای تقویت یا تضعیف ارز آمریکایی پاسخگو هستند ، امیدوار کننده تر است.

استراتژی اصلی تجارت در اینجا کار بر روی روند است. یعنی تعریف یک روند جهانی به سرمایه گذاران بزرگ اجازه می دهد موقعیت های بلندمدت را اتخاذ کنند که بازده خوبی را به همراه داشته باشند. با این حال ، این مانع از استفاده از نوسانات دلار برای آن معامله گرانی که در نمودارهای روزانه کار می کنند نیست. اگر مهارت و تجربه کافی در تجارت را ندارید ، می توانید از متخصصانی مانند Forextime کمک بگیرید.

نتیجه گیری

معامله گر هر استراتژی را که انتخاب می کند ، باید هنگام کار با شاخص دلار آمریکا ، کلیه مقررات را نیز در نظر بگیرد. اول از همه ، باید اهمیت علامت ۱۰۰ امتیاز را درک کند ، که هنگام ایجاد شاخص در قرن گذشته معرفی شد. این نشان دهنده قدرت نسبی یا ضعف دلار است.

آیا این مقاله برای شما مفید بود؟
تقریبا
خیر

دیدگاهتان را بنویسید

ارسال دیدگاه به معنی این است که شما ابتدا قوانین ارسال دیدگاه را مطالعه کرده‌اید و با آن موافق هستید.