خرید اقساطی خودرو و لیزینگی

خرید اقساطی خودرو و لیزینگی خرید اقساطی خودرو و لیزینگی

در چند سال گذشته همانطور که میدانید، بازار خودرو با تحولات اقتصادی شدیدی مواجه بوده است. حاصل این تحولات رشد قیمت های خودرو و در نتیجه کاهش آمار برای خرید های نقدی بوده است. در این شرایط شرکت های مختلفی اقدام به ارائه خدماتی برای سهولت بیشتر مشتریان در خرید خودرو کرده اند. به عنوان یکی از برترین شرکت ها در این امور میتوانیم به آرمان خودرو اشاره نمود. شرکت آرمان خودرو با شعار “خودروی رویاهایت را سوار شو…!” و با داشتن کارشناسان مجرب و شناخت کامل از بازار خودرو توانست به عنوان عضو کوچکی از میهن عزیزمان خرید خودرو را برای تمام اقشار میسر سازد. خدمات این شرکت به طور خلاصه در دو بخش فروش اقساطی خودرو و تحویل فوری خودرو ارائه میشود. شما میتوانید با ارائه حداقل پیش پرداخت اقدام به خرید اقساطی خودروی مورد نظر خود کنید.

در واقع هدف از ارائه این خدمات این بوده است تا بتوانید حتی با بودجه ی پایین به خودروی مورد نظر خود برسید. هدف دوم این شرکت این است تا بتواند این امر را در سریع ترین زمان ممکن به عمل تبدیل کند. شما میتوانید بر خلاف شرکت های رقیب، هنگام ارائه پیش پرداخت و در کمترین زمان ممکن، خودروی خود را با سند به نام خود دریافت نمایید. اما در این بخش قصد داریم به روشهایی که طی آنها میتونید به صورت اقساطی صاحب خودرو شوید اشاره کنیم.
با خودرومگ کاری از گروه آرمان خودرو همراه باشید.

خرید اقساطی خودرو چیست؟

در این بخش اولین سوالی که مطرح خواهد شد این است که اصلا خرید اقساطی به چه معناست؟ در واقع کاربرد و دلیل پر استفاده بودن آن چیست؟
فرض کنید شما نیاز به تهیه یک خودرو دارید، با این حال بودجه ی شما برای خرید خودرو ی مورد علاقتان کم است. در اینجا گزینه خرید اقساطی خودرو برای شما مطرح خواهد شد و بهترین راه پیدا کردن فروشندگانی میباشد که خودرو را به صورت اقساطی ارائه کنند.

بیایید با روش خرید اقساطی خودرو بیشتر آشنا شویم…!

برای ایجاد و سهولت فرایند خرید خودرو شرکت های زیادی در انواع مختلف، خدمات خود را ارائه خواهند کرد. خودروسازان بزرگ، شرکت های واسطه، شرکت های لیزینگ خودرو و نمایشگاه داران از جمله آنها هستند. هریک از این شرکت ها و یا اشخاص خدمات خاصی را ارائه خواهند داد که هرکدام بسته به افراد مختلف قادر به جذب رضایت مشتریان خواهند بود.

sales- فروش اقساطی
شرایط فروش اقساطی
  • روش تحویل فوری

روش تحویل فوری یکی از متداول ترین روش ها در امر فروش اقساطی خودرو میباشد. گروه آرمان خودرو به عنوان یکی از متخصص ترین و برترین شرکت ها در این امر، بهترین خدمات خرید اقساطی با تحویل فوری را  ارائه خواهد کرد. اما روش اجرای این امر چگونه خواهد بود؟
این روش بیشتر در خودرو سازان بزرگ بیشتر استفاده میشود. خودرو سازان طی جشنواره ها یا ایام خاص اقدام به ارائه این امر میکنند. با این حال شرکت های واسط همچون آرمان خودرو از این قائله مستثنی نبوده و پیشنهادات و خدمات جذابی را ارائه خواهند داد.

طی این فرایند متقاضیان پس از ثبت نام، با ارائه کل هزینه خودرو میتوانند در کمترین زمان خودرو ی خود را دریافت کنند. همینطور در سمت دیگر خودرو ساز موظف خواهد بود تا خودرو را طبق مفاد قرارداد و در موعد مقرر تحویل مشتری دهد. در واقع تنها مبلغ کمی از آن برای زمان تحویل خودرو باقی خواهد ماند. امکان انصراف از خرید خودرو نیز در این روش موجود میباشد و مشتری میبایست سود این مدت کم را طبق مفاد قرارداد پرداخت کند. از سوی دیگر نیز خودرو ساز در صورت دیرکرد طبق مفاد قرارداد میبایست اقدام به پرداخت غرامت نماید.

    • اما رویکرد و پیشنهادات شرکت های واسط چه خواهد بود؟

همانطور که گفته شد در بحث تحویل فوری خودرو شرکت های واسطی اقدام به ارائه خدمات میکنند. مهمترین این خدمات فروش اقساطی خودرو با تحویل فوری میباشد. شما میتوانید با مراجه به این مراکز یا دفاتر اقدام به ثبت تقاضا برای خودروی مورد نظرتان را کنید. ضمن وجود بند ها و مفاد قانونی برای این روش خرید اقساطی خودرو مثل تحویل فوری خودرو سازان، شرایط اقساط بلند مدت نیز موجود میباشد.

برای مثال در طرح تحویل فوری شرکت آرمان خودرو شما از خدمات به شرح زیر بهره مند خواهید شد. در ابتدا شما برای انتخاب خودروی مورد نظر و بررسی قیمت ها میتوایند از طریق وبسایت این شرکت اقدام کنید. پس از بررسی های لازم، شما میتوانید اقدام به ثبت تقاضی ی خود نموده و با کاشناسان مجرب این شرکت ارتباط برقرار کنید. در نهایت با پرداخت 40درصد از مبلغ خودروی مورد نظر و مابقی به صورت اقساط بلند مدت طبق خواستتان، میتونید خودروی خود را ظرف یک ساعت تحویل بگیرید. به همین سادگی…!

  • خرید خودرو اقساطی از شرکت های لیزینگی

عملکرد اینگونه شرکت ها با وجود شباهت به فروش های اقساطی عادی ولی تفاوت هایی را به همراه دارد. این شرکت ها از نظر موقعیت همانند شرکت های واسط، رابطی بین خودرو ساز و متقاضیان میباشند. عملکرد این شرکت ها به این صورت بوده که خودرو هارا به صورت نقدی از خودروسازان دریافت و به صورت لیزینگ به متقاضیان ارائه میکنند. با اینکه این روش ساده ترین راه برای ارائه خودرو است ولی با مشکلاتی روبرو خواهد شد. از این چالش میتوان به مواردی مثل افزایش هزینه های جانبی در طی معامله و یا عدم تعهد برخی شرکت ها به تاریخ تحویل موجود در قرارداد اشاره کرد.

دیگر چالش موجود در این بحث بحث مجوز این ارائه دهندگان است. در واقع اکثر اینگونه شرکت ها دارای مجوز های رسمی نیستند. مشکل این اغمر نیز از آنجا آغاز میشود که سرمایه ثبت شده توسط آنها از سوی قانونی طوریست که تعهدی به خریداران ارائه نمیشود. تنها راهکار پیشگیری از این چالش، مراجعه به شرکت های لیزینگ قانونی، معتبر و خوشنام است.

نتیجه گیری

arman khodro- خدمات آرمان خودرو
خدمات آرمان خودرو

گروه آرمان خودرو با تجربیات 15سال حضور در امر فروش خودرو و به عنوان برترین شرکت در امر فروش اقساطی خودرو با تحویل فوری روش تحویل فوری به نام خریدار را پیشنهاد میکنند. برای اطلاعات بیشتر در امر خرید خودرو و شرایط خرید میتوانید از طریق وبسایت ما اقدام به برقراری ارتباط با کارشناسان مجرب ما در این امر، کنید.

راه های ارتباطی با آمان خودرو

آدرس : جنت آباد شمالی – محله شقایق – خیابان جوانمرد – کوچه دوم – پلاک ۲ (بزرگراه آبشناسان شرق به غرب – بعد از پمپ بنزین شقایق)

  • info@arman-khodro.com
  • 2144864457(+98)
  • 2144880783(+98)
  • 2144871865(+98)
  • 2144832590(+98)
آیا این مقاله برای شما مفید بود؟
تقریبا
خیر

دیدگاهتان را بنویسید

ارسال دیدگاه به معنی این است که شما ابتدا قوانین ارسال دیدگاه را مطالعه کرده‌اید و با آن موافق هستید.