قالب وبلاگی وردپرس Azalea

قالب وردپرس Azalea

سلام!
اگر یک وبلاگ شخصی دارید و این وبلاگ برای شما اهمیت بالایی دارد و می خواهید بهتر از قبل رابط کاربری خوبی را برای کاربرانتان ایجاد کنید پیشنهاد همیار وردپرس به شما قالب وردپرس Azalea
 می باشد.
قالب وبلاگی azalea یک قالب بسیار ساده اما در عین حال زیبا می باشد، این قالب تنظیمات خاصی را ندارد، کافیست پس از نصب قالب به نوشتن مطلب در وبلاگ خود بپردازید.
این قالب وبلاگی وردپرس به صورت رایگان می باشد و توسط تیم همیار وردپرس ترجمه شده است که می توانید آن را دانلود و استفاده کنید.

قالب وردپرس azalea

  • قالب وردپرس Azalea دارای تصاویر پس زمینه جذاب و متنوع برای انواع سلیقه ها می باشد.
  • قالب وردپرس Azalea دارای آیکون های شبکه های اجتماعی در هدر و فوتر می باشد.

نکات نصب قالب

اگر تمایلی به استفاده از فایل درون ریز محتوا ندارید مشکلی نخواهید داشت و می توانید بسیار ساده با قالب کار کنید اما برای ایجاد بخش سایدبار پیشنهاد می شود از فایل درون ریز ابزارک دمو استفاده کنید.
برای ایجاد بخش شبکه های اجتماعی نیز باید توجه داشته باشید بعد از ایجاد منوی شبکه های اجتماعی لینک سایت مروبطه ی هر شبکه ی اجتماعی را که وارد کنید آیکون آن به طور خودکار در خروجی نمایش داده می شود.

  قالب فروشگاهی YITH Proteo فارسی

قالب وبلاگی-قالب وردپرس Azalea

نصب سریع با فایل درون ریز

در روش نصب سریع برای این قالب توجه داشته باشید که محتوای سایت و جایگاه ابزارک ها بصورت خودکار وارد سایت شما می شود و نیاز به ایجاد توسط شما نیست. اگر نیاز دارید که قالب را روی سایت اصلی نصب کنید، فقط از فایل درون ریزی ابزارک ها استفاده کنید توجه داشته باشید که ابتدا قالب نصب شود و سپس فایل های درون ریز را در بخش ابزار ها و درون ریزی وارد نمائید.

دانلود قالب وردپرس Azalea با فونت وزیر

دانلود پیش‌نمایش

دانلود قالب وردپرس Azalea با فونت یکان

دانلود اسکرین شات

دانلود قالب وردپرس Azalea با فونت عربیک کوفی

دانلود اسکرین شات

درون ریزی محتوای دمو

دانلود راهنما

درون ریزی ابزارک های دمو

دانلود راهنما
آیا این مقاله برای شما مفید بود؟
تقریبا
خیر

دیدگاهتان را بنویسید

ارسال دیدگاه به معنی این است که شما ابتدا قوانین ارسال دیدگاه را مطالعه کرده‌اید و با آن موافق هستید.