قالب وردپرس شرکتی Benevolent

امروزه جایگاه و اهمیت طراحی سایت شرکتی، کاملاً مشخص است. مهم نیست که شما یک شرکت بزرگ با کارمندان زیادی دارید، یا اینکه یک گروه هستید که خدماتی را ارائه می‏‌دهید… با راه اندازی سایت شرکتی می‌‏توانید خدمات و روزمه کاری خود را بدون هیچ محدودیتی با سایر افراد به اشتراک بگذارید. اگر شما یک سایت قوی داشته باشید، می‌‏توانید از سایر رقبای کاری خود، پیشی بگیرید و نتایج بهتری در جستجوی کاربران در موتورهای جستجو داشته باشید. قالب وردپرس Benevolent یک قالب شرکتی وردپرس و مناسب برای راه اندازی یک سایت شرکتی است. در ادامه این مقاله با امکانات این قالب و نحوه نصب آن آشنا می‏‌شوید.

قالب وردپرس Benevolent

قالب وردپرس Benevolent دارای یک اسلایدر تمام صفحه در صفحه اصلی است. این قالب شرکتی نیز همانند سایر قالب‌‏های شرکتی، دارای بخش‏‌های مختلفی است. شما می‌‏توانید رزومه شرکت، خدمات و محصولات شرکت خود را و چگونگی پشتیبان‏‌گیری و گارانتی محصولات خود را در قالب وردپرس Benevolent مشخص کنید. همچنین پروژه‌‏هایی که تا به امروز انجام داده‌‏اید یا در حال انجام آن هستید و خدمات خود را به صورت اعداد به کاربران سایت نمایش دهید. قالب وردپرس Benevolent دارای ابزارک‌‏های ویژه‌‏ای است، که می‏‌توانید از آنها در طراحی سایت استفاده کنید.

نکات نصب

برای نصب قالب وردپرس Benevolent روی وبسایت خود، در گام اول باید افزونه‌های مورد نیاز قالب را در بخش افزونه‌ها نصب نمایید. سپس نوبت به درون ریزی قالب و ابزارک‌‏ها می‌‏رسد… پس از درون ریزی، برای انجام سایر تنظیمات باید به بخش سفارشی‌سازی بروید و تنظیمات صفحه اصلی را انجام دهید. در صورت نیاز، نوشته‌‏ها و برگه‌‏هایی را برای نمایش در صفحه اصلی ایجاد کنید. شما باید یک برگه با استایل صفحه اصلی و تمام صفحه، ایجاد کنید و در بخش سفارشی سازی به عنوان برگه خانه انتخاب نمایید.

benevolent-wordpress-theme-hamyarwp-mobile-قالب وردپرس Benevolent

نصب سریع

برای نصب سریع قالب وردپرس Benevolent در وبسایت، با درون‌ ریزی فایل‌هایی که قرار گرفته است محتوای سایت و جایگاه ابزارک‌ها بصورت کاملاً خودکار وارد سایت شما می‌شود. این گونه نصب، نسبت به روش نصبی قبلی بسیار ساده و راحت است. توجه داشته باشید که اگر می‏خواهید قالب را روی سایت اصلی خود نصب کنید، فقط از فایل درون ‌ریزی ابزارک‌ها استفاده کنید… توجه داشته باشید که ابتدا قالب نصب شود و سپس فایل‌های درون ‌ریز را در بخش ابزارها و درون ‌ریزی وارد نمائید.

قالب وردپرس شرکتی Benevolent با فونت یکان

دانلود  پیش‌نمایش

قالب وردپرس شرکتی Benevolent با فونت میترا

دانلود اسکرین شات

درون ریزی محتوای دمو

دانلود راهنما

درون ریزی ابزراک های دمو

دانلود راهنما

آیا این مقاله برای شما مفید بود؟
تقریبا
خیر

دیدگاهتان را بنویسید

ارسال دیدگاه به معنی این است که شما ابتدا قوانین ارسال دیدگاه را مطالعه کرده‌اید و با آن موافق هستید.

دیدگاه‌های این نوشته جدید ترین ها شاخص

  1. 2 سال عضو همیار وردپرس

    سلام و خسته نباشید من تقریبا تازه کار هستم و لاتین این قالب رو دانلود کردم اما نمیتونم اسلایدر بزارم میتونید راهنمایی کنید ممنون

  2. 6 سال عضو همیار وردپرس

    درود ، پلاگین های مورد نیاز قالب چه چیزهایی هستند ؟

  3. 6 سال عضو همیار وردپرس

    چرا نمیشه دانلود کرد؟