قیمت دوج کوین + روش خرید DOGE در ایران

قیمت دوج کوین + روش خرید DOGE در ایران

اگر به دنبال قیمت دوج کوین هستید قطعا می دانید که چه پیشینه‌ای در مورد این ارز دیجیتال وجود دارد و چگونه به وجود آمده است. اگر در مقالات مختلفی در مورد این ارز دیجیتال خوانده باشید مطمئنا متوجه شدید که این رمز ارز هدف خاصی را دنبال نمی کند و تنها به صورت یک شوخی عرضه شده است. اما همین ارز دیجیتال به لطف حمایت هایی که ایلان ماسک از آن انجام داده، توانسته در رتبه سیزدهم برترین ارزهای دیجیتال بازار قرار بگیرد و به همین دلیل توجه بسیار زیادی به آن می شود. ویژگی های مختلفی باعث شدند که این ارز به چنین جایگاهی برسد. اما مطمئناً یکی از اصلی ترین دلیل های آن حمایت ایلان ماسک است که با هر توییت خود باعث پامپ شدن قیمت این ارز می شود. اگر تمایل به خرید ارز دیجیتال دارید می توانید از طریق صرافی های مختلفی که وجود دارد این کار را انجام دهید. اما در ادامه و با بررسی اینکه قیمت دوج کوین چقدر است و چگونه می توان آن را در ایران خریداری کنید، صرافی را معرفی می کنیم که می توانید بسیاری از میم کوین ها مانند دوج کوین را از آن خریداری کنید.

با توجه به اخباری که در مورد این ارز منتشر می‌شود بسیاری از افراد ترغیب می شوند تا آن را خریداری کنند، اما در قدم اول شما باید نکات بسیار زیادی را مورد بررسی قرار دهید تا بتوانید خرید درست‌تری انجام دهید. مطمئناً شما برای اینکه بتوانید این ارز دیجیتال را بخرید کافی است تا به اینترنت متصل شوید و از یکی از صرافی معتبر استفاده کنید تا توانایی خرید این ارز را داشته باشید. اما تنها این کار کافی نیست و شما باید با بررسی بیشتری که انجام می‌دهید موجب سوددهی این ارز شوید. در ادامه ما در کنار این که همین موضوع را توضیح می دهیم که چگونه می‌توانید دوج کوین را در ایران بخرید به توضیح این مسئله نیز می پردازیم که با استفاده از چه عواملی شما می توانید در موقعیت‌های مناسب این ارز دیجیتال را خریداری کنید.

روش خرید دوج کوین در ایران

روش خرید دوج کوین در ایران

همان‌گونه که گفتیم برای خرید این ارز شما نیاز به اینترنت پرسرعت و استفاده کردن از یک صرافی دارید. هر چند که برای نگهداری آن می توانید از کیف پول دیجیتال خود استفاده کنید اما برخی از صرافی های معتبر مانند صرافی که در ادامه معرفی می کنیم امکان نگهداری ارزهای دیجیتال را به کاربران می دهد تا از این طریق بتوانند کار خود را ساده تر کنند و بدون نیاز به کیف پول جانبی این کار را انجام دهند. صرافی که در ادامه معرفی می کنیم چنین ویژگی را دارد و به شما کمک می کند تا به کیف پول دیجیتال جانبی نیاز نداشته باشید.

اینترنت پرسرعت

تا به اینجا متوجه شدیم که در قدم اول برای خرید ارز های دیجیتال نیاز به اینترنت پرسرعت داریم چون این ارز ها کاملاً دیجیتالی هستند و ماهیت فیزیکی ندارند. به همین دلیل باید بر بستر اینترنت این ارزها را خریداری کرد. اما داشتن اینترنت پر سرعت تنها به این دلیل نیست. در بسیاری از صرافی های بزرگ نوسانات در بازار، و خرید و فروش هایی که انجام می شود در کسری از ثانیه اتفاق می‌افتد و چنین سرعتی باعث می‌شود تا کسانی که از اینترنت پرسرعت استفاده نمی کنند متحمل ضرر هایی شوند. کافی است در برخی بازارهای مالی تجربه کافی را داشته باشید، در این صورت متوجه خواهید شد که چقدر ثانیه ها می تواند برای شما ارزشمند باشد. خصوصاً زمانی که ارز دیجیتال مورد نظر روندی نزولی را طی می‌کند و اگر به موقع دست به کار نشوید متحمل ضرر سنگینی خواهید شد. پس در قدم اول شما به یک اینترنت پرسرعت نیاز دارید تا از قافله عقب نمانید.

 کیف پول دیجیتال

پس از اینکه ارز دیجیتال مورد نظر خود را خریداری کردید نیاز است تا آن را برای نگهداری به کیف پول خود انتقال دهید. توصیه این است که همیشه از کیف پول های معتبر استفاده کنید تا سرمایه خود را در خطر نیندازید. همانطور که اشاره کردیم برخی از این صرافی‌ها کیف پول‌هایی را در اختیار کاربران خود قرار می دهند که آن ها می توانند با استفاده از آن امکان نگهداری هر ارز دیجیتالی را داشته باشند. کیف پول ها در انواع مختلفی وجود دارند که می‌توانید برای آگاهی بیشتر در این مورد مقالات دیگری در مورد انواع کیف پول های دیجیتال را مطالعه کنید.

صرافی ارز دیجیتال

صرافی ارز دیجیتال

در قدم بعدی که شما به دنبال قیمت دوج کوین هستید و می خواهید بدانید از چه طریق می توان این ارز را در ایران خریداری کنید، باید به دنبال صرافی معتبری باشید که بتوانید این کار را انجام دهید. تمامی این صرافی ها احراز هویت خود را بر بستر اینترنت انجام می‌دهند و نیازی به حضور فیزیکی در مکان خاصی نیست و می توانید تنها با مراجعه به سایت این صرافی‌ها تمامی معاملات خود را انجام دهید.

منتها در این بین نکته مهمی به وجود می‌آید که بهتر است قبل از شروع فعالیت خود آن را بدانید. بسیاری از صرافی های خارجی معتبری که برای خرید و فروش ارزهای دیجیتال وجود دارند امکان خرید دوج کوین را به کاربران ایرانی نمی دهند. در واقع با توجه به تحریم هایی که روی کشورمان صورت گرفته ما نمی‌توانیم از این صرافی‌ها برای خرید هر نوع ارز دیجیتالی استفاده کنیم. در گذشته با استفاده از نرم افزارهایی برای تغییر آی پی می توانستیم این کار را انجام دهیم اما حال و با توجه به سخت گیری های بیشتری که این صرافی ها انجام می دهند امکان خرید ارزهای دیجیتال از این صرافی ها بسیار سخت شده است. پس اگر به دنبال قیمت دوج کوین هستید باید بدانید که انتخاب یک صرافی مناسب برای کاربران ایرانی شاید مهمترین قدم برای شروع سرمایه گذاری باشد.

احتمالاً با خود فکر می کنید حال که نمی توان از صرافی های خارجی استفاده کرد پس چگونه می توانید دوج کوین بخرید؟ همیشه راه‌های جایگزینی وجود دارد که افراد می توانند از آن استفاده کنند. در این مرحله قصد داریم تا تیمی را به شما معرفی کنیم که توانسته این مشکل را برای کاربران ایرانی برطرف کند. پس از اینکه کاربران نتوانستند از صرافی های خارجی استفاده کنند این تیم تصمیم گرفتند تا با هدف کمک به کاربران ایرانی بستری را فراهم کنند که آن ها بتوانند امکان خرید و فروش ارزهای دیجیتال مختلف را داشته باشند و در کنار آن به صورت رایگان بتوانند این ارزها را در کیف پول اختصاصی خود نگهداری کنند. سامانه ای که در حال معرفی آن هستیم کیف پول من است که با این هدف کار خود را آغاز کرده و تا به حال توانسته خدمات خود را به کاربران بسیار زیادی عرضه کند. بسیاری از کاربران برای اطلاع از قیمت دوج کوین و یا خرید این ارز دیجیتال به این سامانه مراجعه می‌کنند و از خدمات آن ها بهره می‌برند.

دانش تحلیل

تمامی مواردی که در بالا گفته شد مربوط به خرید دوج کوین بود و حال نیاز است کمی در مورد تحلیل‌هایی صحبت کنیم که شما با استفاده از آن ها می توانید تصمیم بگیرید که چه زمانی این ارز را خریداری کنید. مطمئناً با توجه به اخباری که در مورد ارز های دیجیتال منتشر می‌شود نباید تصمیم بگیرید که خودسرانه و بدون داشتن هیچ گونه دانشی خرید و فروش این ارزها را شروع کنید، چرا که در چنین شرایطی ممکن است تنها ضرر عاید شما شود و سرمایه خود را از بین ببرید. در قدم اول شما باید آموزش ببینید و به خوبی به تحلیل های تکنیکال و بنیادی مسلط شوید.

دوره‌های مختلفی برای آموزش این مباحث برگزار می‌شود که به صلاحدید خود می توانید از آن ها استفاده کنید. اما توضیح مختصری در مورد این دو نوع تحلیل ارائه می‌کنیم تا بیشتر بتوانید با آن ها آشنا شوید. در قدم اول برای بررسی کردن یک پروژه یا یک ارز دیجیتال شما باید از تحلیل بنیادی استفاده کنید این تحلیل با بررسی کردن وایت پیپر و اطلاعات پیرامون یک ارز دیجیتال و همچنین تیم توسعه دهنده و اخباری که در مورد آن ارز منتشر می شود، اطلاعاتی در اختیار شما قرار می گیرد که متوجه شوید آیا این ارز می‌تواند از نظر ذاتی و بنیادی ارزش سرمایه‌گذاری را داشته باشد یا خیر. بسیاری از ارزهایی که در بازار وجود دارند هدف خاصی را دنبال نمی کنند و افراد باید مراقب باشند که در چه مواردی و چگونه به آن ها وارد شوند.  اما تحلیل تکنیکال با استفاده از نمودار قیمتی انجام می شود. به این ترتیب که شما با استفاده از روندی که این ارز در گذشته داشته است آینده آن را پیش‌بینی می‌کنید. این کار با استفاده از ابزارهای مختلفی انجام می شود و زمانی که بتوانید به این علم مسلط شوید می توانید در بهترین زمان ممکن به این ارز ورود کنید و سودهای بسیار خوبی را دریافت کنید.

قیمت و خرید دوج کوین

قیمت و خرید دوج کوین

تا اینجا به توضیح کاملی در مورد سرمایه‌گذاری در این ارز دیجیتال پرداختیم و حال نوبت به بررسی کردن قیمت این ارز می رسد. اکنون که این مقاله در حال نگارش است قیمت ارز دیجیتال دوج کوین $0.1322 است و شما می‌توانید با توجه به تحلیل هایی که انجام می دهید زمان ورود خود را مشخص کنید. اما برای خرید این ارز دیجیتال می‌توانید از صرافی ایرانی کیف پول من استفاده کنید که امکان خرید و فروش بیش از ۱۳۰۰ ارز دیجیتال مختلف را در اختیارتان قرار می دهد. تنوع ارز های بسیار زیاد این صرافی باعث شده تا بسیاری از کاربران ایرانی بدون نیاز به صرافی های خارجی تمامی معاملات خود را در این صرافی انجام دهند. به طور مثال برخی از ارزهای دیجیتال در بسیاری از صرافی‌ها هنوز لیست نشده‌اند اما این صرافی با هدف اینکه کاربران ایرانی بتوانند امکان سرمایه‌گذاری در هر ارز دیجیتالی را داشته باشند به آن ها کمک کرده و ارز های برتر بازار را در لیست خود قرار داده است.

 جمع بندی

در این مقاله که در مورد قیمت دوج کوین و روش‌های خرید دوج  کوین در ایران بود، توضیح کاملی در مورد این ارز دیجیتال ارائه کردیم. سپس به شما گفتیم که چگونه می توانید آن را خریداری کنید. مطمئناً استفاده کردن از این صرافی های معتبر می‌تواند مزایای بسیار زیادی را برای شما به همراه داشته باشد که در هنگام استفاده از آن بدون شک نیازی به صرافی های خارجی نخواهید داشت و نیازی نیست ریسک‌های بسیار زیادی را در هنگام خرید از صرافی های خارجی بپذیرید.

آیا این مقاله برای شما مفید بود؟
تقریبا
خیر

دیدگاهتان را بنویسید

ارسال دیدگاه به معنی این است که شما ابتدا قوانین ارسال دیدگاه را مطالعه کرده‌اید و با آن موافق هستید.

مطالب زیر را حتما بخوانید