قالب وبلاگی وردپرس Blaskan

قالب وردپرس Blaskan

سلام دوستان!
در این نوشته از همیار وردپرس قصد معرفی قالبی دیگر را از مجموعه قالب شخصی وردپرس داریم که می توانید به کمک آن یک سایت به سبک وبلاگی/شخصی را ایجاد کنید.
صفحه ی اصلی قالب وردپرس Blaskan دارای 2 ستون می باشد که بعد از منوی اصلی سایت تا قبل از فوتر تنها مطالب سایت قرار می گیرد. و بعد از آن نیز می توانید در در قسمت فوتر 4 جایگاه برای افزودن ابزارک ها داشته باشید. منوی بالای این سایت در حالت رسپانسیو بسیار زیبا نمایش داده می شوند و روی هر صفحه نمایشی دارای حالت زیبا و منحصر به فرد می باشد.

قالب وردپرس Blaskan

 • قالب وردپرس Blaskan دارای 5 جایگاه برای نمایش ابزارک های مورد نیاز شما می باشد که در سایدبار (یک جایگاه) و قسمت فوتر(چهار جایگاه) می توانید ابزارک ها را اضافه کنید.
 • قالب وردپرس Blaskan دارای صفحه ی اصلی ساده جهت نمایش نوشته های سایت می باشد که می توانید به راحتی وبلاگ وردپرسی خود را مشابه دمو پیاده سازی کنید.
 • همچنین دارای 3 جایگاه منو می باشد.

نکات نصب قالب

 1. اگر تمایلی به استفاده از فایل درون ریز محتوا ندارید مشکلی نخواهید داشت و می توانید بسیار ساده با قالب وردپرس Blaskan کار کنید اما برای ایجاد بخش ابزارک ها مشابه دمو پیشنهاد می شود از فایل درون ریز ابزارک دمو استفاده کنید.
 2. برای ایجاد فرم تماس با ما در برگه ی تماس با ما می توانید از یک افزونه فرم ساز استفاده کنید و شورت کدی که افزونه به شما می دهد را در یک برگه وارد کنید.
 3. برای نمایش آیکون های شبکه های اجتماعی در قسمت هدر می بایست از طریق فهرست های وردپرس یک فهرست جدید ایجاد کنید و جایگاه آن فهرست را “شبکه های اجتماعی” تعیین کنید و بعد از افزودن لینک هر شبکه ی اجتماعی به فهرست، آیکون آن بصورت خودکار در خروجی نمایش داده خواهد شد.
 4. برای ایجاد بخش درباره ی من به راحتی می توانید از ابزارک اختصاصی خود قالب که بعد از نصب و فعال سازی قالب در دسترس است استفاده کنید.
  قالب وبلاگی وردپرس kathryn ebook

نکته: ابزارک “درباره من” این قالب کمی متفاوت است و شما می بایست در این ابزارک ابتدا یکی از کسانی که عضو وبسایت می باشد را انتخاب کنید و بعد از آن هم قسمت توضیحات از قسمت توضیحات هر نویسنده و عضو وبسایت گرفته می شود. و برای آیکون های شبکه های اجتماعی هم می توانید منوی شبکه های اجتماعی خود را انتخاب کنید.

قالب وبلاگی-قالب وردپرس Blaskan

نصب سریع با فایل درون ریز

در روش نصب سریع برای قالب وردپرس Blaskan توجه داشته باشید که محتوای سایت و جایگاه ابزارک ها بصورت خودکار وارد سایت شما می شود و نیاز به ایجاد توسط شما نیست. اگر نیاز دارید که قالب را روی سایت اصلی نصب کنید، فقط از فایل درون ریزی ابزارک ها استفاده کنید توجه داشته باشید که ابتدا قالب نصب شود و سپس فایل های درون ریز را در بخش ابزارها و درون ریزی وارد نمائید.

قالب وبلاگی وردپرس Blaskan با فونت یکان

دانلود پیش‌نمایش

قالب وبلاگی وردپرس Blaskan با فونت میترا

دانلود اسکرین شات

درون ریزی محتوای دمو

دانلود راهنما

درون ریزی ابزارک های دمو

دانلود راهنما
آیا این مقاله برای شما مفید بود؟
تقریبا
خیر

دیدگاهتان را بنویسید

ارسال دیدگاه به معنی این است که شما ابتدا قوانین ارسال دیدگاه را مطالعه کرده‌اید و با آن موافق هستید.

دیدگاه‌های این نوشته جدید ترین ها شاخص

 1. 7 سال عضو همیار وردپرس

  سلام لطفا پوسته BlogPost Liteآموزش نصب آن رابزارید.
  ممنون میشم لطفا…