قالب وبلاگی وردپرس Blog expert

قالب وردپرس Blog expert

سلام دوستان!
در این نوشته از همیار وردپرس قصد معرفی قالبی دیگر را از مجموعه قالب شخصی وردپرس را داریم که می توانید به کمک آن یک سایت به سبک وبلاگی/شخصی را ایجاد کنید.
صفحه ی اصلی قالب وردپرس Blog expert دارای 2 ستون می باشد که بعد از منوی اصلی سایت تا قبل از فوتر تنها مطالب سایت قرار می گیردو در قسمت سایدبار هم می توانید جایگاهی برای افزودن ابزارک های خود داشته باشید. و بعد از آن نیز می توانید در در قسمت فوتر 3 جایگاه برای افزودن ابزارک ها داشته باشید.
منوی بالای این سایت در حالت رسپانسیو بسیار زیبا نمایش داده می شوند و روی هر صفحه نمایشی دارای حالت زیبا و منحصر به فرد می باشد.

قالب وردپرس Blog expert

  • قالب وردپرس Blog expert دارای 5 جایگاه برای افزودن ابزارک ها میباشد که می توانید ابزارک های مورد نظر خودتان را به بخش های مختلف سایت اضافه کنید.
  • قالب وردپرس Blog expert دارای صفحه ی اصلی ساده جهت نمایش نوشته های سایت می باشد که می توانید به راحتی وبلاگ وردپرسی خود را مشابه دمو پیاده سازی کنید.
  • همچنین دارای 3 منو در هدر می باشد که دو منو برای افزودن برگه ها دسته های موردنظرتان و دیگری هم برای افزودن آیکون های شبکه های اجتماعی می باشد.
  • ظاهر بسیار جالب و خلاقه ی نوشته ها در صفحه ی اصلی از خصوصیات دیگر این قالب می باشد.

نکات نصب قالب

  1. اگر تمایلی به استفاده از فایل درون ریز محتوا ندارید مشکلی نخواهید داشت و می توانید بسیار ساده با قالب وردپرس Blog expert کار کنید اما برای ایجاد بخش ابزارک ها مشابه دمو پیشنهاد می شود از فایل درون ریز ابزارک دمو استفاده کنید.
  2. برای ایجاد فرم تماس با ما در برگه ی تماس با ما می توانید از یک افزونه فرم ساز استفاده کنید و شورت کدی که افزونه به شما می دهد را در یک برگه وارد کنید.
  3. برای نمایش آیکون های شبکه های اجتماعی در قسمت هدر می بایست منو مورد نظر را از قسمت فهرست های وردپرس ایجاد کنید.
  4. برای ایجاد بخش درباره ی من هم می توانید ابزارک مورد نظر را که به همراه قالب در قسمت ابزارک ها موجود می باشد را استفاده کنید.
  5. همچنین برای ایجاد تازه ترین نوشته ها همراه با تصویر شاخص مشابه دمو می توانید از ابزارک اختصاصی خود قالب که در قسمت ابزارک ها موجود می باشد استفاده داشته باشید.
  قالب شرکتی Green Gardener فارسی

Blog expert-قالب وردپرس Blog expert

نصب سریع با فایل درون ریز

در روش نصب سریع برای قالب وردپرس Blog expert توجه داشته باشید که محتوای سایت و جایگاه ابزارک ها بصورت خودکار وارد سایت شما می شود و نیاز به ایجاد توسط شما نیست. اگر نیاز دارید که قالب را روی سایت اصلی نصب کنید، فقط از فایل درون ریزی ابزارک ها استفاده کنید توجه داشته باشید که ابتدا قالب نصب شود و سپس فایل های درون ریز را در بخش ابزارها و درون ریزی وارد نمائید.

قالب وبلاگی وردپرس Blog expert با فونت یکان

دانلود پیش‌نمایش

قالب وبلاگی وردپرس Blog expert با فونت میترا

دانلود اسکرین شات

درون ریزی محتوای دمو

دانلود راهنما

درون ریزی ابزارک های دمو

دانلود راهنما
آیا این مقاله برای شما مفید بود؟
تقریبا
خیر

دیدگاهتان را بنویسید

ارسال دیدگاه به معنی این است که شما ابتدا قوانین ارسال دیدگاه را مطالعه کرده‌اید و با آن موافق هستید.