استارت اپ حقوقی بنیاد وکلا

سایت حقوقی بنیاد وکلا با هدف ارائه خدمات حقوقی باکیفیت به مردم توسط وکلا و مشاورین متخصص به وجود آمده است؛ به صورتی که هیچ شخصی در هیچ شهر و روستایی در کشور عزیزمان ایران به دلیل عدم دسترسی به وکلای مجرب، از مشاوره های حقوقی موثر بی بهره نماند و حقوق وی پایمال نگردد. خدمات این سامانه حقوقی بصورت آنلاین، تلفنی و حضوری می باشد و می توان به راحتی از مشاوره حقوقی تخصصی بنیاد وکلا بهره جست.

پیام رسان حقوقی بنیاد وکلا چیست؟

یکی از خدمات ارائه شده توسط این سایت، ایجاد پنل پیام رسان حقوقی بنیاد وکلا می باشد. با استفاده از این پیام رسان می توانید در کوتاه ترین زمان ممکن به صورت آنلاین به یکی از وکلای بنیاد وکلا متصل شوید؛ راهکارهای لازم را دریافت کرده و مراحل بعدیِ موضوع حقوقی خود را شخصا یا با استفاده از تیم حقوقی بنیاد وکلا ادامه دهید. وکلای عضو سایت بنیاد وکلا از اقصی نقاط ایران با تخصص ها و حوزه های کاری متنوع می باشند و هر روزه تعداد زیادی از آنها در پیام رسان این سامانه بصورت آنلاین حضور دارند؛ بنابراین هرگز در صف انتظار برای دریافت مشاوره نخواهید بود.

خدمات پیام رسان حقوقی بنیاد وکلا

چنانچه وارد قسمت پیام رسان بنیاد وکلا شوید، با گزینه های مختلفی روبرو می شوید که خدمات این سامانه را به شما نمایش می دهد. در ادامه به معرفی این گزینه ها می پردازیم:

امکان گفتگوی مستقیم با وکلا در هر زمان

شما می توانید در تمامی روزهای هفته و هر ساعت از شبانه روز با وکیل متخصص بنیاد وکلا ارتباط برقرار نمایید. این اطمینان به شما داده می شود که در اسرع وقت به پیام شما پاسخ داده می شود و به هیچ عنوان در انتظار جواب نخواهید بود. کافیست بر روی گزینه «شروع گفتگو با متخصص» کلیک نمایید تا به یکی از وکلا و مشاورین آنلاین بنیاد وکلا متصل شوید.

زندگی اجتماعی همیشه نیازمند مراقبت است. مراقبت از سلامتی در مقابل بیماری‌ها ضروری است. درگیری با مشکلات حقوقی و قضایی نیز باعث ناراحتی‌ها و ضربه به‌سلامتی روحی و روانی افراد در جامعه می‌شود.

از علت‌های اصلی استرس‌ها و مشکلات پیش‌آمده می‌توان به عدم آگاهی و شفاف نبودن نوع مشکلات و فرآیند حل آن‌ها اشاره کرد. حال در این میان بنیاد وکلا به‌صورت یک سامانه مستقل آنلاین تلاش کرده تا مشکلات پایه‌ای حقوقی و قضایی مردم را حل کند. هم‌اکنون برای تحقق این هدف بیش از ۱۰.۰۰۰ متخصص به بنیاد وکلا پیوسته‌اند.

بنیاد وکلا چند هدف را در اولویت‌های خود قرار داده است

ایجاد ادبیات مشترک بین وکیل و موکل ارتباط بین یک متخصص حقوقی و شخص نیازمند خدمات را ساده‌سازی می‌کند.

ایجاد شفافیت در فرایند حل مشکلات تا قبل از ورود به پروسه حل یک مشکل تمامی قسمت‌ها و فرایندهای مرتبط آن برای همه شفافیت داشته باشد. وبلاگ حقوقی

قیمت؟ بله هر خدمتی چه قیمتی دارد. بر چه اساسی تعرفه مشخص می‌شود. وضعیت بومی و اجتماعی منطقه‌ای چطور به تغییر تعرفه‌ها کمک می‌کند؛ که درنهایت باعث افزایش درخواست خدمات حقوقی از متخصصین شود.

ممنوعیت تبلیغات و عدم امکان ارائه رزومه و سوابق کاری یک وکیل باعث ایجاد بستری‌ شده که متخصصین حقوقی بتوانند به‌سادگی بر اساس عملکرد مشخص و شفاف خود از مردم امتیاز و نظر دریافت کنند. این یعنی شروع یک تحول جدید خوشایند.

اتوماسیون اداری با محوریت مدیریت فرایندهای حقوقی در بنیاد وکلا. مدیریت زمان و مراحل هر فرایند اهمیت بسیاری دارد. پس از یک دهه تجربه مؤثر در حوزه حقوقی وکالت مدیریت زمان و فرایندهای ارائه خدمات باعث افزایش راندمان رضایت حداکثری موکلین و درنهایت باعث افزایش درآمد می‌شود.

طراحی زیرساخت منسجم جهت اشتغال‌زایی و پیش‌بینی آینده شغلی برای دانش‌آموختگان جویای کار.

کمک به بدنه دستگاه‌های حاکمیتی جهت کاهش ورودی درخواست‌ها.

بنیاد وکلا به‌طور مداوم در حال رصد درخواست‌های مردم و جامعه حقوقی است. بر اساس تجربه‌ها و نیازمندی‌های روز جامعه خدمات و استراتژی‌های خود را منطبق می‌کند.

خدمات حقوقی از جمله جستجوی وکیل در بنیاد وکلا به موکلین کمک زیادی کرده است.

آیا این مقاله برای شما مفید بود؟
تقریبا
خیر

دیدگاهتان را بنویسید

ارسال دیدگاه به معنی این است که شما ابتدا قوانین ارسال دیدگاه را مطالعه کرده‌اید و با آن موافق هستید.