گرفتن اسکرین شات به طور خودکار از سایت با Browser Shots

گرفتن اسکرین شات به طور خودکار از سایت

گرفتن اسکرین شات به طور خودکار از سایت

سلام؛

تصاویر بخش مهمی از نوشته های ما را در سایت تشکیل می دهند به طوری که مقاله بدون تصویر یعنی چند خط نوشته ی طولانی خسته کننده! برای همین است که که می گویند حتما نقش رسانه ها به خصوص تصاویر را در مطالب و محتوای خود در نظر بگیرید.
گاهی این تصاویر را دانلود می کنیم و در سایت خود برای مطالب مرتبط قرار می دهید اما گاهی نیز برای رساندن مفهوم خود باید اسکرین شات از وبسایتی تهیه کنیم. مثلا در نوشته هایمان می خواهیم سایت هایی را معرفی کنیم که فعالیت خاصی را انجام می دهند، می توانیم با اسکرین شات گرفتن یا عکس برداری از صفحه، تصویر سایت را به نمایش بگذاریم. برای اینکار هم می توانید از دکمه ی اسکرین شات که به عنوان prt Sc بر روی کی برد موجود است بهره مند شویم و هم می توانیم با کمک ابزارهای مختلف گوگل این کار را انجام دهیم. اما در این دو روش باید وبسایت مربوطه را باز کنید و از آن اسکرین شات تهیه کنید.

حال ما امروز در آموزش وردپرس به یک روش جالب برای تهیه ی اسکرین شات در صفحه ی وبسایت خودمان می پردازیم که به راحتی و بدون مراجعه به وبسایت مربوطه اینکار را انجام می دهد.

افزونه Browser Shots

browser shots hamyarwp

با کمک این افزونه و وارد کردن آدرس مورد نظر می توانید به راحتی و بدون مراجعه به جایی تصویر را در وبسایت خود قرار دهید.
برای نصب افزونه به پیشخوان وردپرس رفته و افزونه را نصب و سپس فعال می کنیم. پس از فعال کردن آن آیکونی به صورت تصویر زیر به ویرایشگر وردپرسی اضافه خواهد شد.

screenshot hamyarwp

Browser shots

با کلیک بر روی این گزینه پنجره ای باز می شود که می توانید تنظیمات وارد کردن و اندازه ی تصاویر را به آن بدهید.

enter info hamyarwp

پس از انجام تنظیمات می توانید بر گزینه ی قبول کلیک کنید تا شورت کد اسکرین شات ایجاد شود. سپس نتیجه را مشاهده خواهیم کرد:

my sc hamyarwp

جمع بندی!

چنانچه می خواهید از وبسایت های دیگر اسکرین شات تهیه کنید و در وبسایت خود قرار دهیم، دیگر نیازی نیست که به آن وبسایت ها مراجعه کنید و به راحتی می توانید با وارد کردن آدرس تصویر مورد نظر یا وبسایت مورد نظر، تصویر را در سایت خود قرار دهید.

دانلود افزونه Browser Shots

دانلود صفحه افزونه
سایتت رو خیلی راحت دوزبانه کن
آیا این مقاله برای شما مفید بود؟
تقریبا
خیر

اگر می‌خواهید از آخرین و محبوب‌ترین مقالات ما در ایمیل خود مطلع شوید، همین الان ایمیل خود را در کادر زیر وارد کنید:

تعداد علاقه‌مندانی که تاکنون عضو خبرنامه ما شده‌اند:

443,690 نفر

دیدگاهتان را بنویسید

ارسال دیدگاه به معنی این است که شما ابتدا قوانین ارسال دیدگاه را مطالعه کرده‌اید و با آن موافق هستید.