رشد کسب و کار در شبکه های اجتماعی با تبلیغات و افزایش دنبال کننده

رشد کسب و کار در شبکه های اجتماعی

حتما شما هم مانند خیلی از افراد که با محیط اینترنت و فضای مجازی سر و کار دارند با مفاهیمی نظیر ((فالو، فالور، فالوئینگ و…)) رو به رو شده به راحتی از کنار آن عبور کرده اید!

ما در این مقاله قصد داریم کمی در این واژه‌ها دقیق شویم؛ با ما همراه شوید بی شک مطالب ارزشمندی دستگیرتان خواهد شد.

در این مقاله به موضوعات تبلیغات در شبکه های مجازی مانند اینستاگرام، تلگرام و همچنین در موتور های جستجو مانند تبلیغات در گوگل میپردازیم و سپس از روش های افزایش دنبال کننده در این شبکه ها صحبت میکنیم.

گوگل ادوردز

تبلیغات گوگل و یا گوگل ادوردز چیست؟

گوگل معروف ترین موتور جستجوگر در دنیاست. دیگر کمتر کسی است که از گوگل برای خرید هر چیزی استفاده نکند از این رو تبلیغات در گوگل ممکن است برای کسب و کار شما بسیار سودمند باشد.

تبلیغات گوگل به این صورت است که میتوانید از طریق شرکت های ایرانی و با واسطه سفارش تبلیغات در گوگل داده و در عرض چند سایت به ازای پرداخت هزینه برای هر کلیک وبسایت خود را در بالای همه سایت های دیگر مشاهده کنید.

هزینه تبلیغات در گوگل چقدر است؟

هزینه تبلیغات در گوگل بستگی به فاکتور های زیادی دارد ولی رقابت در کلیدواژه مورد نظر رکن اصلی را در تعیین قیمت برای هر کلیک مشخص میکند. به صورتی که اگر در حیطه ای رقابت بالا باشد همه سایت ها برای بالاتر دیده شدن قیمت بیشتری را تعیین میکنند.

از این رو هزینه تبلیغات ممکن اس بین0.2$ تا 1 دلار برای هر کلیک متغییر باشد!

فالوررچیست و چگونه میشود آن را خرید؟

از نظر لغوی این کلمه در زبان انگلیسی اسم بوده و معنی آن هم دنبال کننده می‌باشد.

مفرد این اسم Follower و جمع آن که حتما به گوشتان خورده است Followers می‌باشد.

در زبان انگلیسی به افرادی که پیرو یک چیز باشند را فالوور آن می‌نامند و برخلاف تفکر بعضی از افراد این اصطلاح مخصوص شبکه‌های اجتماعی نمی‌باشد.

این کلمه در اکثر شبکه‌های اجتماعی که بر پایه‌ی ارتباط دو طرفه بین کاربران طراحی شده‌اند همین معنی را می‌دهد.

به طور مثال رسانه‌هایی مانند اینستاگرام، توئیتر، پیج های فیسبوک، اکانت های کمپانی در لینکدین، ساندکلاد، پینترست و بسیاری دیگر از پلتفرم های اجتماعی با کاربری متفاوت، دکمه ای را در پروفایل کاربران خود با عنوان Follow یا گزینه‌ ای به همین مفهوم قرار داده اند. وجود همچین دکمه ای در پروفایل کاربران باعث ایجاد پیوند بین پروفایل‎ های افراد فعال در این شبکه های اجتماعی می شود. در اینستاگرام زمانی که پروفایل یک شخص را مشاهده می کنیم با چندین گزینه از جمله Followers مواجه می شوید که عددی مقابل یا زیر این گزینه مشاهده خواهید کرد.

به طور خلاصه این عدد بیانگر تعداد دنبال کنندگان یک اکانت اینستاگرام می باشد و البته (به طور معمول)هرچه این عدد بالاتر باشد درواقع محبوبیت آن فرد هم بیشتر است. جالب است بدانید کریستین رونالدو با 225 میلیون فالوور تا به این هنگام در صدر بیشترین فالوور 2020 قرار دارد.

100K-followers
افزایش فالور

روش های افزایش فالوور چیست؟ چگونه فالوور خود را افزایش دهیم؟

  1. ارائه محتوای سئو شده جذاب
  2. استفاده از هشتگ های مربوط به محصول خود
  3. تعامل با سایر کاربران
  4. تبلیغات در اینستاگرام
  5. خرید فالوور

در مورد یک دو و سه صحبت های زیادی صورت گرفته که ما نیز از آن ها عبور می کنیم و به سراغ موارد چهار و خصوصا پنج می رویم و توصیحاتی در مورد آن ارائه می دهیم.

تبلیغات در اینستاگرام

instagram ADS
تبلیغات در اینستاگرام

هیچ مدیر کسب و کاری و وجود ندارد که به دنبال افزایش فروش نباشد؛ جالب است بدانید طبق آخرین آمارها بالاتر از 70 درصد افراد به تبلیغات اینستگرام واکنش نشان می دهند و این آمار برای صاحبان کسب و کار آمار مجذوب کننده ای است.

انواع تبلیغات در اینستاگرام

  1. تبلیغ در پیج های پرطرفدار اینستاگرام: این روش که جزو آسان ترین روش ها نیز به حساب می آید بدین شکل است که شما بنر و لینک صفحه ی خود را در اختیار ادمین پیج قرار می دهید و طبق توافقی که بر سر هزینه و … صورت گرفته است تبلیغ شما در ساعتی مشخص در آن پیج قرار خواهد گرفت.
  2. تبلیغات از طریق خود اینستاگرام: در این روش شما بنر تبلیغات خود را در اختیار اینستاگرام قرار می دهید و با تعیین مواردی کشور، سن جنسیت و… تبلیغ شما برای کاربران اینستاگرام نمایش داده می شود البته این نوع تبلیغ با احتساب نرخ ارز و … هیچ گاه برای ایرانیان به صرفه نبوده.
  3. استفاده از ربات و برنامه های افزایش فالوور اینستاگرام : ربات ها و برنامه های اینستاگرام متعددی با نام های افزایش فالوور، خرید فلوور واقعی ایرانی، خرید فالوور واقعی خارجی، افزایش فالوور فیک، ربات فالوو آن فالوو، افزایش لایک، افزایش کامنت و… وجود دارند که هرکدام خدمات خاصی را ارئه می کند. استفاده از این ربات ها شاید در کوتاه مدت نتیجه دهد اما در دراز مدت باعث پایین آمدن نرخ تعامل که مهم ترین چیز در پیج شماست می شود و گرفتار انبوهی از فالوور فیک و بی مصرف می شوید؛ همچنین هوش مصنوعی اینستاگرام نیز اگر متوجه عادت های ربات گونه شما شود ممکن است صفحه ی شما را مسدود کند! پس توجه داشته باشید هیچ گاه بدون هزینه و تلاشی نمی تواندید فالوور اینستاگرام ریگان یا فالوور  اینستاگرام ارزان و فعال در پیج خود داشته باشید، پس تفکر افزایش فالوور اینستاگرام رایگان را بودن متحمل شدن هزینه ی آن از ذهن خود بیرون کنید.

فالوور اینستاگرام فیک چست؟

گاهی مشاهده می شود که تعداد فالوور یک صفحه بسیار بالا اما محبوبیت متوسط و رو به پایینی را مشاهده می کنیم.

در این نوع از صفحات با پدیده‌ ای به نام فالوور فیک رو به رو هستیم؛ فالوورهایی که هویت واقعی ندارند و هستند که وجود داشته باشند و مشارکتی از آن ها دیده نمی شود.

این نوع فالوور شاید در نگاه اول شاید جذاب به نظر باشند اما  نه تنها نفعی برای شما نخواهند داشت بلکه به مرور زمان نرخ تعامل را در پیج شما کاهش می دهند و تا جایی پیش خواهد رفت که چاره ای جز خلاص شدن از شر این فاوور ها که کار آسانی هم نیست نداشته باشید.

خرید فالوور و لایک اینستاگرام

حتما بارها با این جمله یا جملاتی مثل خرید لایک اینستاگرام، افزایش لایک اینستاگرام، خرید فالوور اینستاگرام فعال و… در کانال ها، پیج ها و سایت های متعدد رو به رو شده اید؛ اما تا به حال به این فکر کرده اید چطور ممکن است فالوور فعال را خرید؟! تقریبا اکثر این جملات غیر واقعی هستند و هدفی جز دزدی از شما ندارد و در نهایت پیج تان را به ویروس فالوور ها و لایک های فیک آلوده می کنند.

خرید فالوور واقعی و فعال

بله خرید فالوور واقعی امکان پذیر است؛ صفحات و سایت هایی هم هستند که پس از سفارش شما فالوور واقعی و فعال را مهمان پیج شما می کنند؛ این صفحات در وقت شما صرفه جویی کرده و تبلیغات پیج شما را با روش های مختلف بر عهده می گیرند.

آیا این مقاله برای شما مفید بود؟
تقریبا
خیر

دیدگاهتان را بنویسید

ارسال دیدگاه به معنی این است که شما ابتدا قوانین ارسال دیدگاه را مطالعه کرده‌اید و با آن موافق هستید.