قالب شرکتی وردپرس Business inn

قالب وردپرس Business inn

سلام دوستان!
در این نوشته از همیار وردپرس قصد معرفی قالبی دیگر از مجموعه قالب شرکتی وردپرس را داریم که می‌توانید به کمک آن یک سایت به سبک شرکتی/تک‌صفحه‌ای را ایجاد کنید.
صفحه‌ی اصلی قالب وردپرس Business inn به صورت کاملا متفاوت از صفحات دیگر موجود در سایت است و برای راه‌اندازی صفحه‌ی اصلی به صورت دمو باید از بخش شخصی سازی و ابزارک‌ها اقدامات لازم را انجام دهید.
منوی بالای این سایت در حالت رسپانسیو بسیار زیبا نمایش داده می‌شود و روی هر صفحه نمایشی دارای حالت زیبا و منحصر به فرد است.

قالب وردپرس Business inn

  • قالب وردپرس Business inn دارای ابزارک‌های اختصاصی متنوعی است که در صفحه‌ی اصلی می‌توانید از آن‌ها مطابق میل خودتان استفاده کنید و صفحه‌ی اصلی سایت خودتان را کاملا شخصی‌سازی کنید.
  • قالب وردپرس Business inn دارای صفحه‌ی اصلی و بخش بلاگ زیبایی است که جهت راه‌اندازی وبسایت شرکتی بسیار مناسب است.
  • همچنین دارای دو منو در بالا و پایین هدر است.
  • در بخش بالای این هدر می‌توانید اطلاعات تماس خودتان را به صورت خلاصه وارد نمایید.

نکات نصب قالب

  1. اگر تمایلی به استفاده از فایل درون ریز محتوا ندارید مشکلی نخواهید داشت و می‌توانید بسیار ساده با قالب وردپرس Business inn کار کنید اما برای ایجاد بخش ابزارک‌ها مشابه دمو پیشنهاد می‌شود از فایل درون ریز ابزارک دمو استفاده کنید.
  2. برای ایجاد فرم‌تماس با ما در برگه‌ی تماس با ما می‌توانید از یک افزونه فرم ساز استفاده کنید و شورت‌کدی که افزونه به شما می‌دهد را در یک برگه وارد کنید.
  3. برای نمایش آیکون‌های شبکه‌های اجتماعی در قسمت هدر می‌بایست یک فهرست جدید ایجاد کنید و گزینه‌ شبکه‌های اجتماعی را برای آن فهرست فعال کنید و سپس لینک‌های شبکه‌های اجتماعی خودتان را داخل فهرست قرار دهید تا برای شما در خروجی نمایش داده شود.
  4. برای بخش‌هایی مانند اطلاعات تماس و منوها و… از قسمت شخصی سازی قالب اقدام کنید.
  5. برای بخش‌های دیگر کاملا می‌توانید هر بخش را با ابزارک‌های اختصاصی قالب ایجاد کنید.
  قالب چند منظوره وردپرس Oceanwp

Business inn-قالب وردپرس Business inn
نصب سریع با فایل درون‌ریز

در روش نصب سریع برای قالب وردپرس Business inn توجه داشته باشید که محتوای سایت و جایگاه ابزارک‌ها بصورت خودکار وارد سایت شما میشود و نیاز به ایجاد توسط شما نیست. اگر نیاز دارید که قالب را روی سایت اصلی نصب کنید، فقط از فایل درون ریزی ابزارک‌ها استفاده کنید توجه داشته باشید که ابتدا قالب نصب شود و سپس فایل‌های درون ریز را در بخش ابزارها و درون ریزی وارد نمائید.

دانلود قالب شرکتی وردپرس Business inn با فونت میترا

دانلود قالب پیش‌نمایش دانلود نسخه حرفه ای

 دانلود قالب شرکتی وردپرس Business inn با فونت یکان

دانلود قالب اسکرین‌شات

درون ریزی محتوای دمو

دانلود راهنما

درون ریزی ابزراک های دمو

دانلود راهنما

آیا این مقاله برای شما مفید بود؟
تقریبا
خیر

دیدگاهتان را بنویسید

ارسال دیدگاه به معنی این است که شما ابتدا قوانین ارسال دیدگاه را مطالعه کرده‌اید و با آن موافق هستید.