قالب وردپرس شرکتی Busiprof

روزتون بخیر دوستان عزیز؛
در مبحث معرفی قالب وردپرس، یک قالب دیگر از دسته بندی قالب های شرکتی وردپرس برای شما دوستان انتخاب کرده ایم. قالب وردپرس Busiprof یک قالب ساده و اما زیبا برای راه اندازی یک وب سایت شرکتی می باشد. این قالب مناسب برای دوستانی است که می خواهند تازه شروع به راه اندازی یک وب سایت شرکتی کوچکی کنند.
این قالب شرکتی دارای بخش خدمات می باشد که شما می توانید خدماتی که شرکت تان ارائه می دهد نمایش دهید. برای اینکه با قابلیت های بیشتر این قالب آشنا شوید ادامه مطالب را مطالعه فرمایید.

قالب وردپرس Busiprof

قالب وردپرس Busiprof دارای المان های لازم برای راه اندازی یک وب سایت شرکتی است. در صفحه اصلی این پوسته، می توانید پروژه هایی که شرکت انجام داده را به کابران سایت نمایش دهید. همچنین صفحه اصلی این قالب دارای بخش خدمات و نظرات مشتریان شرکت شما می باشد.

نکات نصب

برای نصب قالب وردپرس Busiprof  بر روی وب سایت خود، باید ابتدا افزونه های مورد نیاز آن را در بخش افزونه ها نصب نمائید. سپس در ادامه درون ریز قالب را درون ریزی نمایید و بعد از آن نوبت به درون ریز ابزارک ها می باشد، سپس ابزارک ها را درون ریزی نمائید. اگر قالب به صورت کامل نشان داده نشد باید به بخش سفارشی سازی بروید و قسمت های مختلف قالب را از این بخش تنظیم نمایید.

  قالب شرکتی Tech Startup فارسی

busiprof-wordpress-theme-hamyarwp-mobile-قالب وردپرس Busiprof

نصب سریع

برای نصب سریع قالب وردپرس Busiprof در وب سایت خود، توجه فرمایید که محتوای سایت و جایگاه ابزارک ها بصورت کاملا خودکار وارد سایت شما می شوند و نیازی به تغییرات از جانب شما نیست. اگر می خواهید قالب را روی سایت اصلی نصب کنید، فقط از فایل درون ریزی ابزارک ها استفاده کنید. توجه داشته باشید که ابتدا قالب نصب شود و سپس فایل های درون ریز را در بخش ابزار ها و درون ریزی وارد نمائید.

قالب وردپرس شرکتی Busiprof با فونت یکان

دانلود پیش‌نمایش

قالب وردپرس شرکتی Busiprof با فونت میترا

دانلود اسکرین شات

درون ریزی محتوای دمو

دانلود راهنما

درون ریزی ابزارک های دمو

دانلود راهنما
آیا این مقاله برای شما مفید بود؟
تقریبا
خیر

دیدگاهتان را بنویسید

ارسال دیدگاه به معنی این است که شما ابتدا قوانین ارسال دیدگاه را مطالعه کرده‌اید و با آن موافق هستید.