خرید فالوور اینستاگرام به صورت آنی

خرید فالوور اینستاگرام به صورت آنی

خرید فالوور اینستاگرام برای شبکه اجتماعی اینستاگرام با وجود روش‌های مختلف برای بازاریابی اینترنتی، مانند طراحی سایت، بازاریابی محتوا و … می‌تواند با دلایل مختلفی همراه باشد. خرید فالوور اینستاگرام معمولا به دلیل قوی  بودن اینستاگرام در زمینه بازاریابی قوی برای کسب و کارهایی که به دنبال توسعه و افزایش فروش محصولات خود هستند، صورت می‌پذیرد. در همین راستا در این گزارش سعی شده به اهمیت بالا بودن لایک و فالوور در اینستاگرام و روش‌های خرید فالوور اینستاگرام، خرید فالوور فعال و خرید لایک اینستاگرام پرداخته شود. امید است تا آخر گزارش، ما را همراهی نمایید.

وبسایت خرید فالور

تاریخچه اینستاگرام

در حال حاضر اینستاگرام  به عنوان یکی از شبکه‌های اجتماعی محبوب در سراسر دنیا شناخته می‌شود که کاربران فعال قابل توجهی را به خود اختصاص داده است. این شبکه اجتماعی در سال 2010 توسط «کوین سیستروم» و «مایک کرایگر» دو مهندس خلاق کامپیوتر، نرم‌افزار ساخته شد و اکنون مالک اصلی آن شرکت فیسبوک است. این شبکه اجتماعی در ابتدا اپلیکیشنی برای اشتراک‌گذاری عکس‌ها و ایده‌های هنری جذاب بود، اما با گذشت زمان و به تدریج و با افزایش تعداد کاربران، ماهیت و کارکرد این برنامه به طور کلی دستخوش تغییر شد؛ به طوریکه خیلی سریع در میان مردم دنیا به محبوبیت رسید و روز به روز نیز تعداد کاربران آن افزایش پیدا کرد به طوری که افراد مبادرت به  خرید فالوور و لایک اینستاگرام می‌نمایند و این محبوبیت اینستاگرام را به تدریج جایگزین فیسبوک نمود. این برنامه با به‌روزرسانی دائمی در نسخه‌های جدید خود قابلیت‌های مختلفی را ارائه می‌دهد. از ویژگی‌های اینستاگرام می‌توان به موارد زیر اشاره نمود:

 1. استفاده کاربران بی‌شمار از آن
 2. امکان استفاده همه گیر از آن
 3. امکان درآمدزایی مستقیم از آن
 4. امکان افزایش ارتباط با درج استوری
 5. امکان استفاده از اینفلوئنسرها
 6. امکان دیده شدن با هشتگ
 7. ایجاد ارتباط نزدیک با مشتریان
 8. دارای مزیت همراه همیشگی!
 9. امکان مراقبت از رقبا
 10. دارای مزیت خلاقیت!
 11. یک شبکه اجتماعی دیداری
 12. دارای نرخ تعامل بالا
 13. ارتباط بیشتر با دوستان و آشنایان
 14. امکان جذب مشتری
 15. امکان شرایط ساخت برند
 16. امکان انتخاب گزینه‌های تبلیغاتی مختلف
 17. ارتباط بیشتر هنرمندان با هواداران
 18. ارتقا سطح دانش و اطلاعات
 19. امکان رشد کسب و کار

خرید فالوور اینستاگرام و چرایی و علت آن

اینستاگرام به عنوان یک شبکه اجتماعی محبوب برای اشتراک‌گذاری عکس‌ها و ویدئوهای مختلف باعث شده تا هر کاربر با اهداف مختلفی از آن استفاده نماید و به همین دلیل هنگامی که کسی وارد این برنامه می‌شود، پیج‌های مختلفی را می‌بیند که هر یک از آن‌ها هدف خاصی را دنبال می‌کنند. به عنوان مثال برقراری ارتباط بیشتر با دوستان می‌تواند هدف یک فرد از اینستاگرام باشد و از این رو یک صفحه شخصی می‌سازد و در آن به اشتراک گذاری عکس‌های خانوادگی خود می‌پردازد اما شخصی دیگر ممکن است از اینستاگرام به عنوان پلتفرمی برای یک کسب و کار و تبلیغ آن و همچنین به عنوان شیوه‌ای جدید در جهت بازاریابی محصولات شرکت خود بهره برداری کند.

انجام تبلیغات و امکان بازاریابی آنلاین از دیگر مزایای اینستاگرام به شمار می‌آید. بسیاری از افراد برای تبلیغ کسب و کار خود، یک صفحه کاری در اینستاگرام ایجاد نموده و از طریق آن محصولات و خدمات خود را معرفی می‌کنند. البته این کار با استفاده از بیزینس اکانت انجام می‌شود که یک شیوه ساده و کارآمد برای تبلیغات است و از مزایای آن، این است که شما بدون نیاز به صرف هزینه‌های گزاف برای تبلیغات، می‌توانید کسب و کار خود را به صورت کاملا رایگان به طیف وسیعی از مخاطبان معرفی کنید.

بسیاری از کسب و کارها و شرکت‌های بزرگ و معروف دنیا از این شبکه اجتماعی  به عنوان یکی از قطب‌های مهم تبلیغات خود بهره می برند. یکی دیگر از مزایای بیزینس پروفایل اینستاگرام که از لحاظ اقتصادی برای شرکت و کاربر بسیار حائز اهمیت است؛ افزایش میزان فروش می‌باشد. بدین صورت که کاربر بدون نیاز به بیرون رفتن از منزل، کالای مورد نیاز خود را سفارش می‌دهد و شرکت مقابل نیز بدون هیچ‌گونه دردسری، محصول را ارسال می‌کند؛ یعنی با تعامل کمتر، فروش بیشتر می‌توان داشت. که در این ایام و با شیوع ویروس کرونا، مرسوم‌تر از قبل شده است.

فالورهای اینستاگرام
فالورهای اینستاگرام

در اینجا لازم است به این نکته مهم اشاره شود که همه این موارد و پیشرفت در امور کسب و کار به تعداد بازدید کننده یا فالوورها بستگی دارد که در ادامه به معرفی فالوور و چگونگی افزایش آن با خرید فالوور اینستاگرام خواهیم پرداخت.

فالوور چیست؟

فالوور (Follower) به معنی دنبال کننده می‌باشد و در زبان انگلیسی افرادی که دنبال کننده حزب، طرز فکر یا عقیده‌ای خاص، گروه و … باشند را با استفاده از پسوندهای مرتبط خطاب می‌کنند و به این معنی است که فرد مذکور پیرو یا فالوور آن حزب، طرز فکر و یا گروه است. اکثر شبکه‌های اجتماعی امکانی را در پلتفرم خود برای ارتباط کاربران خود در نظر گرفته‌اند تا به قول معروف از احوال یکدیگر با خبر شوند. از این رو این نوع از رسانه‌های اجتماعی، رسانه‌های مبتنی بر فالوور یا فالوور محور نامیده می‌شوند.

عددی که مقابل یا زیر کلمه Followers در این رسانه‌های اجتماعی مشاهده می‌شود، بیانگر تعداد دنبال کنندگان یک اکانت اینستا می‌باشد. هر چه این عدد بالاتر باشد، نشان از محبوبیت آن پیج نزد مخاطبینش دارد. این عدد، خود نیز دارای نمادهایی است؛ برای مثال K در تعداد فالوور به تعداد دنبال کنندگان یک پیج که بیش از 9.999 و کمتر از 1 میلیون باشد، آورده می‌شود مثلا اگر یک پیج اینستاگرام 10.000 فالوور داشته باشد، اینستا آن را 10K نمایش می‌دهد.  وقتی مقابل عددی که تعداد دنبال کنندگان یک پیج ایرانی یا غیر ایرانی را نشان می‌دهد حرف M قرار می‌گیرد، اشاره به میلیونی بودن تعداد فالوورهای آن صفحه یا اکانت اینستا دارد. هر کسب و کاری که به اینستاگرام ورود پیدا می کند، افزایش واقعی دنبال کنندگان صفحه‌اش، بزرگ‌ترین هدفی است که در ابتدای امر روی آن متمرکز می‌شود.

فالوور فعال و روش خرید فالوور فعال:

همانند دنیای واقعی که برخی از انسان ها فعال و برخی دیگر کمتر یا بیشتر فعالیت می کنند، در دنیای مجازی و اینستا نیز به کاربرانی که به صورت مستمر و با اشکال مختلف در این رسانه مجازی فعالیت می‌کنند، فالوور فعال می‌گویند.

از نشانه‌های یک پروفایل فعال اینستاگرام می‌توان به موارد زیر اشاره نمود:

ارسال پست به صورت روزانه یا حداقل چند روز یکبار، استفاده روزانه از استوری، لایک کردن پست پیج‌های دنبال شونده، بازدید از استوری، انجام تعویض تصویر پروفایل بصورت دوره ای، ارسال کامنت

خرید فالوور فعال:

آپدیت شدن مرتب الگوریتم اینستاگرام در جهت بهبود تجربه کاربری آن باعث افزایش روزافزون تعداد کاربران ایرانی و غیر ایرانی آن شده است. یکی از مواردی که می‌تواند پیج افراد را Instagram Friendly کند، این است که بخش عظیمی از دنبال کنندگان صفحه شخصی یا تجاری، اگر ایرانی است، فالوورهای ایرانی فعال و اگر بازار هدف کشور خاصی است یا فعالیت در سطح جهانی است، فالوورهای فعال از آن کشورهای خاص، تشکیل دهند. منظور از Instagram Friendly، مجموعه فعالیت‌ها و بهینه‌سازی‌هایی است که باعث افزایش محبوبیت یک پیج نزد الگوریتم این رسانه اجتماعی شود. استفاده از هشتگ‌های مرتبط با فعالیت پیج، پروفایل کامل، نظم در ارسال محتوا و همچنین فالوور فعال، بخشی از این بهینه‌سازی و فعالیت‌های یک صفحه اینستاگرام می‌باشد.

تعداد فالور
تعداد فالور

فالوور واقعی، کاربری است که با تکمیل پروفایل خود به شکلی که هم عکس داشته باشد و هم متن، به تازگی نیز در پیج خود ویدیو یا پست جدیدی را منتشر کرده و استوری نیز داشته باشد.

برخی بر این گمان هستند که خرید فالوور اینستاگرام و خرید فالوور فعال، کلا جنبه فیک دارد و در افزایش سطح تعامل پیج اینستاگرام تاثیری نمی‌گذارد. اما فالوو‌رهایی که از طریق سرور افزایش فالوور بعضی سایت‌ها مثل سایت https://instagrm.ir برای بالا بردن تعداد دنبال کنندگان یک پیج که سفارش خرید فالوور فعال خود را در این سایت‌ها که مرجع خرید محصولات اینستاگرام می‌باشند، به ثبت می‌رسانند، بالای 90 درصد فعال هستند. علت این امر این است که این سایت‌ها با در اختیار داشتن سرور اختصاصی برای افزایش دنبال کنندگان یک پیج، در سفارش‌های خرید فالوور فعال اینستاگرام، به گونه‌ای عمل می‌کنند که بیش از 90 درصد از پروفایل‌های ارسالی، واقعی و فعال می‌باشند. این پروفایل‌ها همه نشانه‌هایی که بیانگر فعال بودن یک اکانت در اینستاگرام می‌باشد را دارا بوده و به افزایش بازدید استوری، لایک و ویو ویدیو‌ها کمک می‌کند. پروفایل‌های خریداری شده از استوری‌ها بازدید می‌کنند و به دلیل اینکه لوکیشن فعالیت آنها ایران است، اینستاگرام استوری را به کاربران فعال ایرانی پیشنهاد می‌دهد.

از مزایای خرید فالوور فعال از سایت‌  https://instagrm.ir را می‌توان در موارد زیر خلاصه نمود:

واقعی بودن بیشتر از 90 درصد اکانت‌ها، ایرانی بودن پروفایل‌های استفاده شده، کمک به افزایش بازدید ایرانی استوری‌ها، امکان افزایش لایک پست‎‌ها، بالا رفتن ویو ویدیوها، امکان افزایش آمار بازدید از پروفایل خریداران برای خرید فالوور فعال اینستاگرام می‌توانند از منوی سایت  https://instagrm.ir، گزینه مربوطه را انتخاب و وارد صفحه مورد نظر شوند و یکی از پکیج‌های از پیش تعریف شده را انتخاب و با پرداخت هزینه، سفارش خود را تکمیل نمایند.

نکات لازم هنگام خرید فالوور فعال:

Public پروفایل در زمان خرید، خودداری از خرید همزمان چند پکیج افزایش فالوور فعال، تکمیل سفارشات جدید پس از تکمیل سفارش قبلی، خرید ابتدایی یک پکیج 1000 تایی برای تست عملکرد سرور.

خرید لایک اینستاگرام

لایک اینستاگرام برای افراد نشانه‌ای از تایید شدن در کارشان می‌باشد. در واقع یکی از اصلی‌ترین ویژگی‌های موجود در اینستاگرام، تعامل همیشگی کاربران با یکدیگر و قابلیت مشاهده پست‌ها، لایک و ثبت کامنت در آن است. در این بین تعامل عکس و ویدیو مابین کاربران از قابلیت منحصر به فرد اینستاگرام می‌باشد. هر کاربر در اینستاگرام قادر به ارسال ویدیو و عکس خواهد بود و سایر کاربران این ویدیوها و عکس‌های ارسالی را مشاهده و در صورت تمایل آن‌ها را لایک کرده و یا به ثبت کامنت در زیر آن‌ها می‌پردازند.

اهمیت لایک در اینستاگرام

از دلایل اصلی اهمیت لایک یک تصویر یا ویدیو، توجه  کاربر پس از مشاهده  تصویر به تعداد لایک‌های آن پست یا تصویر می‌باشد. وجود تعداد زیاد لایک‌ برای آن پست باعث تمایل کاربر به ورود به پروفایل آن و حتی مشاهده سایر پست‌های آن پیج و در نهایت فالو آن شود. پس می‌توان اینگونه نتیجه گرفت که، تعداد لایک‌های زیاد یک پست در اینستاگرام نشان دهنده جذابیت آن پست بوده و این یعنی صاحب پست توانسته است توجه کاربران بسیاری را به خود جلب نماید. از طرف دیگر لایک، یکی از پارامترهای مهم الگوریتم اینستاگرام می‌باشد .

الگوریتم اینستاگرام در مورد لایک:

فرض کنید یک پیچ اینستاگرام تعدادی فالوور دارد. اگر این تعداد ۲۰ هزار نفر فرض شود، وقتی یک پست منتشر می‌شود این پست برای همه ۲۰ هزار نفر ارسال نمی‌شود و همه آنها نمی‌توانند این پست را ببینند. اینستاگرام براساس الگوریتم خود در ابتدای انتشار یک پست توسط کاربر، آن را تنها به ۱۰ درصد از فالورها نشان می‌دهد. اگر در ۲۰ الی ۳۰ دقیقه ابتدایی عکس‌العمل این ده درصد از فالورها به پست ارسالی مثبت باشد اینستاگرام آن را به فالوورهای بیشتری نشان می‌دهد. پس همه چیز بستگی به همان تعداد لاین و کامنتی دارد که در ۳۰ دقیقه اول انتشار پست، از طرف آن ده درصد انجام می‌شود . اگر بازخورد آنها مثبت باشد پست ارسال شده، حتی می‌تواند در صفحه اکسپلور اینستاگرام هم نشان داده شود که خود یک فرصت عالی برای دیده شدن است .

واقعیت لایک در شبکه‌های اجتماعی

همیشه تعداد زیاد لایک یا فالوور، نشانه دوست داشتنی بودن و اهمیت فرد، یا اهمیت مطلب فرد برای دیگران نمی‌باشد. چرا که امروزه لایک کردن بیشتر شبیه به یک بده بستان شده است و کاربر دیگران را لایک می‌کند تا لایک شود. بسیاری از کاربران، فقط دیگران را لایک می‌کنند تا به خودخواهی متهم نشوند و خیلی از پست‌هایی که لایک می‌شوند، اصلا خوانده نمی‌شوند !!

لایک اینستاگرام
لایک اینستاگرام

به طور مثال اگر فردی در اینستاگرام فقط 50 نفر را  دنبال کند و هر کدام در روز دست کم یک پست بگذارند، این فرد با حداقل 50 پست مواجه خواهد شد و اگر فقط برای خواندن هر پست یک دقیقه نیاز باشد، تقریبا یک ساعت زمان برای خواندن مطالب ارسال شده، نیاز است. معلوم است که این فرد فرصت نخواهد کرد تک تک پست‌های دوستانش را مطالعه  و از روی رضایت یا پسندیدن، آن‌ها را لایک کند. بنابراین فقط پست‌ها را بی وقفه  و پشت سرهم و بدون خواندن لایک می‌کند تا فقط فالوورهایش حفظ کند.

تبادل لایک:

به غیر از سلبریتی‌ها (افراد مشهور مثل هنرپیشگان معروف و…)، کسانی که لایک زیادی دارند (در اینستاگرام)، حتی اگر کسی را فالو نکرده باشند، به صفحه آن‌ها سر می‌زنند و مطالبشان را لایک می‌کنند تا لایک جمع کنند. چون فالو شدن و فالو نکردن توهم “مهم بودن” را در فرد ایجاد می‌کند، فرد کسی را فالو نمی‌کند اما غیرمستقیم به صفحه افراد رفته و همه را لایک می کند تا لایک بگیرد. زمانی هم که افراد برای شما کامنت می‌گذارند هدفشان این است که برایشان کامنت گذاشته شود.

نکته مهم دیگر در مورد فالوورها و لایک‌های افراد این است که اغلب تعداد فالوورها و لایک‌ها واقعی نیستند. چراکه می‌توان لایک و فالوور را خرید و فروش کرد. افزایش تعداد لایک و فالوور برای عده‌ای تبدیل به نیاز روحی شده و برای عده‌ای نیز تبدیل به کسب و کار. امروزه کاربران با خرید لایک ارزان اینستاگرام می‌توانند محبوبیت خود را در پست‌ها افزایش دهند. پس با این شرایط دریافت شد که عمل لایک کردن پست‌های اینستاگرامی فیدبک علاقه‌ی افراد نسبت به محتوا و مفهوم پست به اشتراک گذاشته شده می‌باشد.

نکات مهم در زمان خرید لایک اینستاگرام

نرخ مشارکت: حاصل مجموع کامنت‌ها و لایک تقسیم ‌بر تعداد فالوورهای یک صفحه نرخ مشارکت است که به راحتی برای هر پستی که منتشر می‌شود، قابل ‌محاسبه است و هر چه بیشتر بودن فالوورهای یک صفحه نشانه کمتر بودن این نرخ است. اینستاگرام در این شرایط می‌تواند با این فرمول ساده، سریع متوجه فیک بودن لایک‌ها شود. بنابراین قبل از خرید لایک بهتر است سعی شود توازن به‌درستی انجام گیرد.

فعالیت در اینستاگرام: با توجه به اینکه اکثر افراد در اینستاگرام به دنبال کسب درآمد از این شبکه اجتماعی  به دلیل زیاد شدن کاربران آن هستند، اینستاگرام بیشتر ترجیح می‌دهد فعالیت‌ها به‌صورت واقعی باشد تا آن پیج و فعالیت‌ها را به دیگران پیشنهاد بدهد.

تجارت واقعی: اگر کاربری به دنبال این است که از پیج خود کسب درآمد کند بهتر است با فالوورهای خود روراست باشد. اگر تعداد لایک‌های آنان کم است بهتر است یا پست‌هایی را منتشر کند که مطابق میل مخاطبینتان باشد و در این صورت اگر پست‌های جالب منتشر نماید می‌تواند خیلی سریع سیلی از لایک‌های واقعی را به سمت پیج خود روانه کند و یا از طریق سایت  https://instagrm.ir اقدام به خرید لایک اینستاگرام نماید.

البته کاربر باید در نظر داشته باشد که اگر با خرید ربات و یا لایک فالوور نرخ تعامل را تغییر ندهد و نتواند به توازن خوبی برسانید در این صورت اینستاگرام متوجه شده و علاوه بر اینکه کاربر را در صفحه اکسپلور راه نمی‌دهد جریمه‌هایی برایش در نظر می‌گیرد. این جریمه‌ها می‌تواند شامل بلاک موقت، بلاک دائم، اکشن بلاک، شدوبن و دیسیبل پیج باشد.

معرفی سایت  https://instagrm.ir

اینستاگرام بهترین محل کسب کارافراد به حساب می‌آید که با بیش از ۴۰ میلیون کاربر یکی از محبوب‌ترین شبکه‌های اجتماعی در میان مردم است. سایت  https://instagrm.ir از جمله سایت‌هایی است که می‌توانید فالوورهای زیادی را توسط استراتژی‌های مختلف به کاربران ارائه دهد و کسب کار آنان را رونق دهد. همچنین این سایت با خدمات خرید فالوور فعال اینستاگرام، خرید لایک اینستاگرام و خرید بازدید اینستاگرام در خدمت رونق کسب و کار کاربران عزیز می‌باشد.

راه‌های ارتباطی: 021-91016097

وب‌سایت: https://instagrm.ir

آیا این مقاله برای شما مفید بود؟
تقریبا
خیر

دیدگاهتان را بنویسید

ارسال دیدگاه به معنی این است که شما ابتدا قوانین ارسال دیدگاه را مطالعه کرده‌اید و با آن موافق هستید.