فروش بهترین ابزار آلات نجاری در فروشگاه اینترنتی چوبینر

فروشگاه اینترنتی چوبینر فروشگاه اینترنتی چوبینر

فروشگاه اینترنتی چوبینر یکی از معتبرترین عرضه کنندگان ابزار آلات، ماشین آلات و یراق آلات صنعت چوب می باشد که محصولات متنوعی را به سراسر کشور ارسال می‌نماید. ابزار آلات نجاری از تنوع بالایی برخوردار هستند که متناسب با نیاز کارگاه‌های نجاری استفاده می‌شوند، در این مقاله قصد داریم به معرفی سه ابزار دستی عرضه شده در فروشگاه اینترنتی چوبینر بپردازیم. با ما همراه باشید تا اطلاعات کامل‌تری در رابطه با چوب ساب، رنده نجاری و کمان اره مویی در اختیارتان قرار بدهیم.

فروشگاه اینترنتی چوبینر

چوب ساب

چوب‌ها قبل از استفاده ناهموار، زبر و پر از گره می باشند برای اینکه محصول نهایی نمای بهتری داشته باشد از چوب ساب استفاده می‌شود. چوب ساب در اشکال مختلفی از قبیل استوانه، گرد، تخم مرغی و… تولید می‌گردد که بر سطح آن‌ها دندانه‌هایی با قدرت باربرداری بالا تعبیه شده است. به طور کلی هدف اصلی استفاده از چوب ساب فرم دهی، باربرداری، تغییر شکل و هموار کردن سطح چوب می‌باشد. در ادامه متن به معرفی چند مدل چوب ساب پر مصرف در کارگاه‌های صنایع چوب اشاره می‌نماییم.

  • توپی چوب ساب
  • صفحه فرز چوب ساب

توپی چوب ساب

توپی چوب ساب یکی از ابزارهای باربرداری و شکل دادن به چوب می باشد، این نوع توپی چوب ساب به شکل یک استوانه توخالی تولید می‌شود که بر روی فرز میزی نصب می‌گردد. توپی چوب ساب را از جنس آهن با دندانه‌های ماشین کاری شده تولید می کنند و قدر بالایی در باربرداری و پرداخت چوب دارد.

صفحه فرز چوب ساب

یک نمونه دیگر از چوب ساب ها که برای پرداخت و فرم دهی سطح چوب استفاده می‌شود صفحه فرز چوب ساب می‌باشد. صفحه فرز چوب ساب به شکل دایره و در مدل های تخت و محدب تولید می‌شود که برای مجسمه سازی، تولید مبلمان و ظروف چوبی به کار می‌رود.

choobsab
چوب ساب

قیمت چوب ساب

لازم به ذکر است که چوب ساب در ابعاد مختلفی تولید می‎شود که در فروشگاه چوبینر موجود می‎باشند. جهت کسب اطلاعات لازم درباره قیمت انواع چوب ساب می‎توانید از طریق راه‎های زیر با چوبینر ارتباط برقرار کنید:

02166563048   –   09021235626   –   09355069269
Choobiner.ir

کمان اره مویی

هنر معرق کاری یکی از هنرهای زیر مجموعه صنعت چوب می‌باشد که برای خلق آثار زیبا از ابزارهای مخصوص به خود همچون کمان اره مویی، تخته پیشکار، اره مویی، گیره معرق کاری و… استفاده می‌کند. کمان اره مویی از یک دستگیره چوبی یا فلزی تشکیل شده است و قسمت کمانی آن شبیه به حرف U می‌باشد. این مدل کمان اره دارای دهانه‌ای با دو عدد پیچ و مهره است که تیغ اره مویی با کمک این پیچ‌ها به کمان اره وصل می‌شود. کمان اره مویی در دو مدل تخت و لوله‌ای در فروشگاه اینترنتی چوبینر به فروش می‌رسد.

  راهنمای خرید بهترین هاست وردپرس
arehmooyi
کمان اره مویی

رنده نجاری

رنده و اره جزء ابزار آلات دستی ابتدایی در صنعت چوب و نجاری محسوب می‌شوند که از دیرباز تا امروز که انواع دستگاه و ماشین آلات پیشرفته رایج گردیده است هنوز مورد استفاده قرار می‌گیرند. رنده نجاری در اشکال و مدل‌های مختلفی تولید می‌گردد که متناسب با نوع چوب و موارد استفاده متفاوت طراحی گردیده‌اند، لازم به ذکر است که رنده‌ها عموما ابزارهایی برای باربرداری، یک دست کردن سطح چوب، صیقلی کردن و برداشتن رنگ‌ها و لایه‌های اضافی می‌باشند. در ادامه به معرفی چند نمونه رنده نجاری که در کارگاه‌های صنعت چوب استفاده می گردند اشاره نماییم:

  • رنده بال کبوتری
  • رنده بغل دوراهه
randeh bal kabutari
رنده بال کبوتری

رنده بال کبوتری

رنده بال کبوتری یک نمونه رنده نجاری است که برای فرم دهی لبه، ایجاد قوس، فرو رفتگی و برجستگی چوب به کار می‌رود. از لحاظ شکل ظاهری، رنده بال کبوتری دارای دو دستگیره می‌باشد که شبیه بال کبوتر طراحی شده‌اند و برای کنترل رنده کاری چوب از این دستگیره‌ها استفاده می‌کنند. همچنین رنده بال کبوتری در مدل‌های مختلفی تولید می شود که به شرح زیر می باشند:

  1. رنده بال کبوتری محدب
  2. رنده بال کبوتری مقعر
  3. رنده بال کبوتری تخت

رنده بغل دوراهه

یک نمونه دیگر از انواع رنده نجاری، رنده بغل دوراهه می‌باشد.  رنده بغل دو راهه مخصوص صاف کردن سطح چوب به شکل دو راهه می‌باشد و در ساخت درب و پنجره‌ها می‌توان از این مدل رنده‌ها استفاده کرد لازم به ذکر است که رنده بغل دوراهه در دو مدل متغیر و ساده تولید می‌گردد.

قیمت رنده نجاری

لازم به ذکر است که رنده نجاری در ابعاد مختلفی تولید می‌شود که در فروشگاه چوبینر موجود می‌باشند. جهت کسب اطلاعات لازم درباره قیمت انواع رنده نجاری می‌توانید از طریق راه‌های زیر با چوبینر ارتباط برقرار کنید:

02166563048   –   09021235626   –   09355069269
Choobiner.ir

آیا این مقاله برای شما مفید بود؟
تقریبا
خیر

دیدگاهتان را بنویسید

ارسال دیدگاه به معنی این است که شما ابتدا قوانین ارسال دیدگاه را مطالعه کرده‌اید و با آن موافق هستید.