قالب وردپرس وبلاگی Cenote

قالب وردپرس Cenote

امروزه حضور در دنیای مجازی امری بسیار مهم تلقی می‌شود. با توجه به سرعت گسترش روزافزون اینترنت و ارتباطات اینترنتی و راحتی اطلاع رسانی از طریق دنیای مجازی،وب سایت‌های شخصی، خبری و… به طور فزاینده‌ای افزایش پیدا کرد. افراد با راه اندازی وبسایت‌های شخصی به معرفی خدمات و محصولات شان در فضای مجازی می‌پردازند. امروز قالب وردپرس Cenote را برای معرفی به شما دوستان انتخاب کرده‌ایم. قالب مورد نظر یک قالب وبلاگی وردپرس برای ساخت سایت‌های شخصی و یا وبلاگی است. در ادامه با این قالب زیبا و امکانات آن آشنا می شوید.

قالب وردپرس Cenote

صفحه اصلی قالب وردپرس Cenote بسیار ساده و زیبا است. این قالب وبلاگی به شما این امکان را می‌دهد یک صفحه اصلی سه ستونه و یا دوستونه داشته باشید. با توجه به سادگی قالب وردپرس Cenote، کاربران می‌توانند به راحتی به محتوا و مطلب مورد نظرشان دسترسی پیدا کنند. برای دوستانی که می‌خواهند به تازگی یک سایت شخصی و یا وبلاگی طراحی کنند، توصیه می‌شود، دموی این قالب را مشاهده کنند.

ویژگی‌های قالب وردپرس وبلاگی cenote

  • قالب وردپرس Cenote ، دارای یک اسلایدر در صفحه اصلی است.
  • منوی اصلی قالب وردپرس موردنظر به صورت چسبنده از بالا به پایین سایت اسکرول می‌شود.

Cenote- قالب وردپرس Cenote

آموزش نصب قالب وردپرس خبری cenote

برای نصب و راه اندازی قالب وردپرس Cenote ، ابتدا روی هاست وردپرس را نصب و راه اندازی نمائید. در ادامه قالب وردپرس مورد نظر را به پوسته‌های قالب اضافه کنید و بارگذاری نمایید. با فعال‌سازی قالب، سپس فایل‌های درون‌ریز موجود را در بخش درون‌ریزی قالب در قسمت ابزارها نصب نمائید. در آخر هم با استفاده از تنظیمات سفارشی سازی، سایت خود را همانند دمو طراحی کنید.

دانلود قالب وردپرس وبلاگی Cenote با فونت یکان

دانلود  پیش‌نمایش

دانلود قالب وردپرس وبلاگی Cenote با میترا

دانلود اسکرین‌شات

درون ریزی محتوای دمو

دانلود راهنما

درون ریزی ابزراک های دمو

دانلود راهنما

راه حل نهایی برای کسب و کار های آنلاین
آیا این مقاله برای شما مفید بود؟
تقریبا
خیر

دیدگاهتان را بنویسید

ارسال دیدگاه به معنی این است که شما ابتدا قوانین ارسال دیدگاه را مطالعه کرده‌اید و با آن موافق هستید.