تغییر دامنه اصلی همیار وردپرس

change_adress_from_Wordpress98.com_To_Hamyarwp.com

سلام خدمت کاربران عزیز و همیشگی همیار وردپرس

اول یه تشکر از تمامی کاربرای وفاداری که همیشه به ما سرمیزنند و توی این مدت حدود سه ساله هیچوقت مارو تنها نگذاشتند.

امروز اومدیم تا یک خبر عجیب رو خدمت دوستان بگیم و آن هم تغییر همیشگی آدرس سایت همیار وردپرس !
سایت همیار وردپرس با آدرس WordPress98.com کار خودش رو شروع کرد ، آن قسمت 98 برای این بود که کد ایران را نمایش دهیم و ایرانی بودن خود را ثابت کنیم و قسمت اول هم برای اینکه نشان دهیم وردپرسی هستیم بود ! ولی خب سو تفاهمی برای تیم wordpress.com پیش اومد و آنها فکر کردند بخاطر تشابه اسمی ما ترافیک ایجاد کرده ایم در صورتی که اصلا چنین چیزی نبود و با این تشابه اسمی ما هیچ استفاده ای نکردیم و متاسفانه بخاطر سوتفاهمی که پیش اومده بود از طرف wordpress.com از ما شکایتی به سازمان UDRP به عمل آمد که ابلاغیه این شکایت برای تیم ما ارسال شد . ما که از این موضوع کاملا شوک زده شده بودیم صحبت کردیم و در دادگاه از خودمان دفاع کردیم ولی خب ظاهرا WordPress این قانون را گذاشته بوده که نباید در دامنه سایتی از این نام استفاده ای به عمل آید .

شکایت به جای تشکر

انتظار داشتیم بعد از ارائه 600 مقاله با ارزش در رابطه با وردپرس و وردپرسی کردن این همه افراد فارسی زبان وردپرس از ما تشکر کند نه شکایت !
مثل خیلی از دوستان متخصص برندینگ و بازاریابی نیستم ولی جالبه که این همه سایت در حال کرک کردن محصولات اپل هستند و داخل دامنه شان کلمه apple است ولی هیچ مشکلی ندارند و یا مشابه آن در کلمه android ولی ظاهرا wordpress کمی قوانین متفاتی دارد و من این تفاوت را در قد و اندازه برند میدانم !

با کمک کاربران ، همچنان هستیم

با توجه به اینکه به کمک خدا و پشتوانه کاربران فعالیت ما ادامه دارد ، پس با نقشه های عجیب یک فرد یا یک گروه و یا حتی وردپرس جهانی امکان توقف ما نیست و از این بابت بسیار خرسند و دلگرم هستیم .

دامنه جدید …

دامنه جدیدی که برگزیدیم HamyarWP.com است که نشان نام همیار وردپرس است. از کاربرای همیشه خوب خود میخواهیم تا در وبسایت های خود ما را با نام “وردپرس” و با آدرس جدید لینک کنند تا کمی از ضرر های وارد شده به ما جبران گردد.

بنا به احترام به کاربران عزیز نسخه جدید به زودی عرضه میگردد که در نسخه جدید با امکانات بی نظیر روبرو میشوند و تمامی مشکلات سایت نیز برطرف شده است .

به یادتان هستیم …
همچنان همیشه پرانرژی و همیار وردپرسی باشید …
آرزوی موفقیت /
علی حاجی محمدی / با افتخار ، عضو تیم همیار وردپرس

آیا این مقاله برای شما مفید بود؟
تقریبا
خیر

دیدگاهتان را بنویسید

ارسال دیدگاه به معنی این است که شما ابتدا قوانین ارسال دیدگاه را مطالعه کرده‌اید و با آن موافق هستید.