قالب وردپرس وبلاگی Chronus

سلام دوستان همراه؛
در این مطلب همیار وردپرس برای شما دوستان یک قالب وبلاگی وردپرس جهت معرفی انتخاب کرده ایم. قالب های وبلاگی متنوعی در زمینه وردپرس وجود دارد. این قالب ها یا به صورت پرمیوم هستند و یا رایگان. برای دوستانی که می خواهند یک سایت وبلاگی و یا شخصی حرفه ای داشته باشند، استفاده از قالب های پرمیوم وبلاگی وردپرس پیشنهاد می شود. اما برای دوستان مبتدی هستند و کسانی که تمایل به استفاده از قالب های رایگان دارند، در این آموزش قالب وردپرس Chronus را انتخاب کرده ایم.  با نصب این قالب وبلاگی می توانید یک وب سایت شخصی، وبلاگی و یا حتی خبری طراحی کنید.

قالب وردپرس Chronus

قالب وردپرس Chronus دارای بخشی برای نمایش مطالب ویژه سایت است، که شما می توانید دسته بندی مورد نظر را برای نمایش در بخش مطالب ویژه انتخاب کنید. صفحه اصلی قالب وردپرس Chronus به صورت ساده طراحی شده است و کاربران به سادگی می توانند مطلب موردنظرشان را پیدا کنند. قالب chronus دارای ابزارک های سفارشی جهت انتخاب برای ناحیه ی سایدبار سایت می باشد.

نکات نصب قالب

پس از درون ریزی این قالب، شما می توانید به سادگی با ایجاد مطالب در سایت خود صفحه اصلی آن را همانند دمو در آورید. برای ایجاد بخش ابزارک ها مشابه دمو، لازم است که از فایل درون ریز ابزارک استفاده کنید. با کمک فایل درون ریز ابزارک ها، می توانید از ابزارک های سفارشی این قالب در بخش سایدبار استفاده نمائید. برای ایجاد شبکه های اجتماعی در سایدبار، ابتدا باید یک فهرست برای شبکه های اجتماعی ایجاد کنید.

  قالب وبلاگی وردپرس kathryn ebook

chronus-wordpress-theme-hamyarwp-mobile-قالب وردپرس Chronus

نصب سریع

در روش نصب سریع برای این قالب وردپرس توجه داشته باشید که محتوای سایت و جایگاه ابزارک ها بصورت خودکار وارد سایت شما می شود و نیاز به ایجاد توسط شما نیست. اگر نیاز دارید که قالب را روی سایت اصلی نصب کنید، فقط از فایل درون ریزی ابزارک ها استفاده کنید توجه داشته باشید که ابتدا قالب نصب شود و سپس فایل های درون ریز را در بخش ابزارها و درون ریزی وارد نمائید

دانلود قالب وردپرس وبلاگی Chronus با فونت یکان

دانلود  پیش‌نمایش

دانلود قالب وردپرس وبلاگی Chronus فونت با میترا

دانلود اسکرین شات

درون ریزی محتوای دمو

دانلود راهنما

درون ریزی ابزراک های دمو

دانلود راهنما

آیا این مقاله برای شما مفید بود؟
تقریبا
خیر

دیدگاهتان را بنویسید

ارسال دیدگاه به معنی این است که شما ابتدا قوانین ارسال دیدگاه را مطالعه کرده‌اید و با آن موافق هستید.