قالب فروشگاهی وردپرس Clean Commerce فارسی

قالب وردپرس Clean Commerce

این روزها دنیا به سمت فروش مجازی می‌رود. این رشد به قدری سریع پیش می‌رود که صاحبان کسب و کارها را متعجب کرده است. هر روز یک سری فروشگاه اینترنتی جدید روی کار می‌آیند که هر کدام برای فروش محصول یا محصولاتی دست به کار شده‌اند. حال این محصولات یا فیزیکی هستند مانند فروشگاه اینترنتی دیجی‌کالا یا اینکه محصولات مجازی هستند. با کمک وردپرس نیز به راحتی می‌توانید بهترین فروشگاه اینترنتی و در حقیقت آنچه می‌خواهید را پیاده‌سازی کنید. این اتفاق با افزونه ووکامرس و انتخاب قالب فروشگاهی وردپرس امکان‌پذیر می‌شود. به همین منظور ما امروز یک قالب جذاب به نام قالب وردپرس Clean Commerce را برایتان در نظر گرفته و بصورت کامل و استاندارد فارسی‌سازی کرده‌ایم. از شما دعوت می‌کنم با پوسته وردپرس Clean Commerce آشنا شوید…

قالب وردپرس Clean Commerce

  • قالب ساده و کاربردی
  • سازگاری کامل با افزونه ووکامرس
  • امکان فیلتر دسته‌ها و ویژگی‌ها
  • برای فروش محصولات فیزیکی و دانلودی

نصب و راه‌اندازی پوسته وردپرس Clean Commerce

اگر با مشاهده دموی پوسته وردپرس Clean Commerce تصمیم به نصب و استفاده از آن گرفتید، هیچ کاری ندارد! فقط کافیست یکی از دو فونتی که برایتان در نظر گرفتیم را انتخاب کنید و دانلود نمایید. سپس به پیشخوان وردپرس مراجعه کرده و آن را در بخش نمایش>> پوسته‌ها نصب و فعال کنید. حال با یک قالب خام مواجه می‌شوید. تکلیف چیست؟
اگر می‌خواهید وبسایتتان دقیقا مشابه دموی موجود شود، کافیست اطلاعات محتوای دمو و ابزارک را از انتهای همین پست دریافت کنید و مطابق با راهنمای موجود عملیات درون‌ریزی را انجام دهید.

نکته مهم: حتما برای درون ریزی محتوا و ابزارک ها، از افزونه One Click Demo Import استفاده شود.

سفارشی‌سازی قالب

تمامی تنظیمات مربوط به قالب وردپرس Clean Commerce در قسمت سفارشی سازی موجود است که می‌توانید به آن مراجعه کنید. اما قبل از هر کاری باید تکلیف صفحه نخست مشخص شود. قرار است یک فروشگاه اینترنتی ایجاد کنید پس طبیعتا می‌خواهید از همان صفحه اصلی فروشگاه نمایان شود. پس یک برگه به نام فروشگاه داریم که باید آن را به عنوان برگه اصلی در نظر بگیریم. طبق معمول از بخش تنظیمات>> خواندن می‌توان این مورد را تنظیم کرد.

تنظیمات قالب

theme setting- قالب وردپرس Clean Commerce

در این بخش تنظیماتی مربوط به هدر، لایه‌بندی، فوتر و وبلاگ مشخص می‌شود.

چرخش ویژه‌ها

special around- پوسته وردپرس Clean Commerce

در اینجا نیز حرکت المان‌ها را در صفحه اصلی می‌توان تعیین کرد.

سایر تنظیمات تقریبا برای تمامی قالب‌ها یکیست و می توانید از همین‌جا انجام دهید. چنانچه علاقه‌مند به دریافت پوسته وردپرس Clean Commerce شدید، می‌توانید آن‌ها را از همین پست دانلود کنید.

دانلود قالب فروشگاهی وردپرس Clean Commerce با فونت یکان

دانلود قالب پیش‌نمایش

دانلود قالب فروشگاهی وردپرس Clean Commerce با فونت میترا

دانلود قالب اسکرین‌شات

 درون ریزی محتوای دمو

دانلود راهنما

درون ریزی ابزراک های دمو

دانلود راهنما
آیا این مقاله برای شما مفید بود؟
تقریبا
خیر

دیدگاهتان را بنویسید

ارسال دیدگاه به معنی این است که شما ابتدا قوانین ارسال دیدگاه را مطالعه کرده‌اید و با آن موافق هستید.