فعالسازی حالت coming soon در وردپرس

فعالسازی حالت coming soon در وردپرس

چه زمانی از حالت coming soon، بزودی یا به اصطلاح حالت maintenance استفاده می‌کنیم؟ دقیقا زمانی که در سایت خود نیازمند تغییراتی هستیم و در این زمان لازم است تا مخاطب در حالت انتظار نگه داشته شود تا تغییرات بطور کامل انجام گیرد. امروز نیز قصد داریم درباره فعالسازی حالت coming soon در وردپرس صحبت کنیم اما اینبار کمی متفاوت‌تر و کاملا مختص فروشگاه و سایت وردپرسی!

فعالسازی حالت coming soon در وردپرس

زمان‌ها تغییر مانند اضافه کردن یک امکان یا بهم ریختگی در سایت به کرات پیش می‌آید و ما در این زمان‌ها باید مراقب نگاه مخاطب خود باشیم. به همین علت از فعالسازی حالت coming soon در وردپرس استفاده می‌کنیم. امروز از امکان Seedprod برای ساخت چنین صفحه‌ای استفاده خواهیم کرد.

SeedProd بهترین سازنده صفحه فرود برای وردپرس است که در بیش از یک میلیون وب سایت استفاده می‌شود. این افزونه به شما این امکان را می‌دهد که صفحات زیبای coming soon در وردپرس ایجاد کنید، صفحه 404 خود را بهبود بخشید و حتی صفحات فرود منحصر به فرد را با استفاده از کشیدن و رها کردن طراحی کنید.
این افزونه دارای د نسخه پرمیوم و رایگان بوده که در نسخه رایگان آن که به شما امکان می‌دهد فعالسازی حالت coming soon در وردپرس را ایجاد کنید.

نصب و راه اندازی افزونه coming soon

فعالسازی حالت coming soon در وردپرس

افزونه را دریافت کرده و سپس آن را فعال می‌کنیم. پس از فعال‌سازی با تصویر زیر مواجه می‌شویم:

شروع نصب افزونه

روی دکمه Get Started کلیک کنید. در صفحه‌ای که باز می‌شود باید اطلاعات ایمیل خود را وارد کرده و مقصود خود را برای استفاده از افزونه تعیین کنید:

انتخاب حالت موردنظر

پس از انتخاب در پایین صفحه روی دکمه save&continue کلیک کنید. حال به بخش پیشخوان وردپرس خود بازگردید:

  بهترین افزونه های ChatGPT در وردپرس را بشناسید

لندینگ پیج

با کمک این بخش می‌توانید برگه‌هایی مانند landing page، coming soon و maintenance mode ایجاد کنید. حال ما قصد داریم یک پیج coming soon بسازیم. پس گزینه set up a coming soon page را کلیک می‌کنیم:

قالب های مختلف

همانطور که در فیلتر بالای این صفحه مشاهده می‌کنید، می‌توان با کمک این افزونه صفحات متعددی را ایجاد کرد. تمپلیت‌های مختلفی برای هر صفحه ایجاد شده که می‌توان آن‌ها را شخصی سازی کرده و منتشر کرد. حال ما که تصمیم به فعالسازی حالت coming soon در وردپرس داریم باید از بخش coming soon استفاده کنیم.
در اینجا تمپلیت‌های مختلف رایگان و پرمیوم موجود است که یکی را انتخاب می‌کنیم. حتی خودتان نیز می‌توانید از صفر یک تم بسازید.

ساخت صفحه بزودی

ما یکی از تمپلیت‌ها را انتخاب کرده و ویرایش کردیم. همانطور که در تصویر بالا می‌بینید تمامی بخش‌های آن قابل تغییر و ویرایش است. به همین راحتی می‌توانید زیباترین و بهترین حالت فعالسازی حالت coming soon در وردپرس را خلق کنید.

جمع بندی نهایی

چرا استفاده از حالت coming soon؟ زمانی که ما درگیر تغییرات در سایت خود هستیم، قطعا مشکلاتی نمایان می‌شوند که اگر به چشم مخاطب بیاید وجه خوبی نخواهد داشت. یا اینکه فرض کنید شما در حال تغییراتی هستید و مخاطب در حال خرید از سایت است. در بین خرید دچار اختلال شده و مبلغ از او کسر می‌شود اما خریدش ثبت نخواهد شد! این فاجعه است و مطمئنا مشتری را از شما بسیار ناراضی خواهد کرد. پس بهترین امکان، استفاده از فعالسازی حالت coming soon در وردپرس است.

دریافت افزونه

سوالات متداول

با کمک این بخش می توانید در زمان تغییرات در سایت و کاری که در بک‌اند انجام می‌دهید، سایت بهم ریخته را نشان مخاطب ندهید.
افزونه های متعددی برای این منظور در وردپرس موجود است که یکی از این افزونه ها coming soon نام دارد.
بله! شما به راحتی می توانید از افزونه هایی استفاده کنید که امکان سفارشی سازی دارند. با این امکان می توانید تصاویر و نوشته های مورد علاقه خود را وارد کنید.
آیا این مقاله برای شما مفید بود؟
تقریبا
خیر

دیدگاهتان را بنویسید

ارسال دیدگاه به معنی این است که شما ابتدا قوانین ارسال دیدگاه را مطالعه کرده‌اید و با آن موافق هستید.