دوره وبمستران هوشمند، با 0 تا 100، چه تفاوتی دارد؟

وبمستران هوشمند

با سلام

شکل گیری دوره وبمستران هوشمند

بعد از برگزاری 19 دوره 0 تا 100 طراحی وب و استقبال کاربران تصمیم گرفتیم که برای وردپرس هم دوره جامعی برگزار کنیم که مباحث جدایی از بحث 0 تا 100 طراحی وب باشد. بخاطر همین دوره طراحی وب بدون کدنویسی رو (که 5 جلسه بود) را برگزار کردیم ( البته این دوره را قبلا یک بار با همکاری مجموعه مدیر سبز برگزار کرده بودم )
طی نظرسنجی هایی که در این 2 دوره طراحی وب بدون کدنویسی انجام شد، خداروشکر استقبال و رضایت شرکت کنندگان خوب و امیدوارکننده بود. ولی خود من حس کردم خیلی از مباحث بود که میتوانستیم در جهت حرفه ای تر شدن شرکت کنندگان ( و البته سایتهایشان) بیان کنیم به دلیل محدودیت زمان و البته سرفصل ها این هدف محقق نشد. بخاطر همین تصمیم گرفتم جامعترین دوره وبمستری رو با نام وبمستران هوشمند ، برگزار نمایم.

تفاوت وبمستران هوشمند با 0 تا 100 طراحی وب

در دوره 0 تا 100 طراحی وب ما یک ایده انتخاب میکردیم، مثلا طراحی یک سایت خبری، بعد شروع میکردیم گرافیک آن را طراحی کردن و بعد تبدیل به کدهای حرفه ای CSS HTML میکردیم و بعد هم به وردپرس تبدیل میکردیم و در نهایت یک قالب وردپرس میساختیم.
ولی بحث اینجاست که خب ما قالب رو ساختیم، پایه سایت ما امادست این سایت نیاز به امکانات دارد، سئو، امنیت، امکانات فروشگاهی و فروشی، vip و … این مباحثی بود که بعد از دوره 0 تا 100 طراحی وب نیاز بود و در حقیقت باید یک 0 تا 100 وردپرس ( امکانات وردپرسی ) هم موجود بود تا بتواند جان تجاری ببخشد.
در حقیقت دوره وبمستران هوشمند (چون بدون کدنویسی است) مسیر طراحی 0 تا 100 را انجام نمیدهد و یک پوسته آماده حرفه ای انتخاب میشود و بعد به افزودن امکانات که خیلی مهم تر از میپردازد.

  گزارشی بر اولین دوره طراحی همیار وردپرس

Compare_Smart_webmasters_0T100

یکی دیگر از تفاوت های دوره 0 تا 100 طراحی وب و وبمستران هوشمند بود مدت زمان دوره بود که در دوره 0 تا 100 طراحی وب 4 جلسه 8 ساعته به همراه کدنویسی داشتیم که مدت زمان زیادی برای تمرین کدنویسی ها و تست آنها سر کلاس اختصاص داده میشد ولی در دوره وبمستران هوشمند ما ۲۴ جلسه ۳ ساعته خواهیم داشت که سراسر اطلاعات مفید و کاربردی بدون کدنویسی عرضه خواهد شد. در برخی جلسات زمان به شرکت کنندگان جهت پیاده سازی یک سری کارها بر روی سایت واقعی خودشان اختصاص داده خواهد شد.

بعد از گذراندن این دوره میتوانید سطح مبلغ پروژه هایی که میبندید ۲ تا ۳ برابر افزایش پیدا کند و میتوانید خدماتی به مشتری های عادی طراحی سایت خود بدهید که شما تنها انتخاب آنها شوید و مشتریان وفاداری برای خود بسازید.

جواب یک سری سوال های دیگر …

برای مشاهده‌ی جواب هر سوال بر روی آن کلیک نمائید:

اطلاعات بیشتر

 1. ارسال پیامک عدد 5 به 30004933000098
 2. مراجعه به آدرس hamyarwp.com/smartwebmasters
 3. تماس با شماره تلفن 021-22772920
آیا این مقاله برای شما مفید بود؟
تقریبا
خیر

اگر می‌خواهید از آخرین و محبوب‌ترین مقالات ما در ایمیل خود مطلع شوید، همین الان ایمیل خود را در کادر زیر وارد کنید:

تعداد علاقه‌مندانی که تاکنون عضو خبرنامه ما شده‌اند:

دیدگاهتان را بنویسید

دیدگاه‌های این نوشته جدید ترین ها شاخص

 1. 2022 سال عضو همیار وردپرس

  بشکاف برو جلووو همین مسیر رو ادامه بده اقای محمدی من خودم شما رو الگو موفقیت میدونم و ازتون خیلی مباحث مفید ی یاد گرفتم

 2. 6 سال عضو همیار وردپرس

  خیلی عالی

 3. بی صبرانه منتظر برگزاری این دوره هستم!

  هم اقای محمدی از نزدیک ببینیم :))

  هم یه تجربه کسب کنیم برای خودمون!

 4. ممنون از توضیح کاملتون

 5. ممنون از توضیح های شما
  ولی دوره 0 تا 100 باید کل این بخش رو اموزش بدن

مطالب زیر را حتما بخوانید

دوره‌های آموزشی