تفاوت بین محتوای کامل و خلاصه مطلب در آرشیو وردپرس

محتوای کامل و خلاصه مطلب در آرشیو وردپرس

یکی از سوالاتی که در ذهن کاربران است در مورد تفاوت بین محتوای کامل و خلاصه مطلب در آرشیو وردپرس می باشد. اینکه آیا در بایگانی بهتر است از مطلب کامل استفاده شود یا خلاصه مطلب؟ در این مقاله پیرامون این موضوع صحبت میکنیم .

محتوای کامل و خلاصه مطلب در آرشیو وردپرس

مطمئنا شما میخواهید محتوای وبسایت را به گونه ای قرار دهید که کاربران با جستجو به بهترین نتیجه برسند و آنچه میخواهند را پیدا کنند. استفاده از صفحه ی بایگانی نیز یک تجربه ی عالی برای صاحبان سایت  ها و بهینه سازی به حساب می آید. پس وجود آن پر اهمیت است!

بارگذاری سریع

معمولا پست ها دارای تصاویری هستند که برای تفهیم بهتر استفاده شده اند. استفاده از گزیده هایی در برگه ی آرشیو میتواند به زمان بارگذاری بهتر کمک شایانی کند. صفحه ی بایگانی را تصور کنید! در هر صفحه ی آن 10 نوشته موجود است که به صورت کاملا استاندارد است. حال اگر در هر 10 صفحه 500 کلمه به همراه 5 تصویر باشد، شما باید مدام اسکرول کنید تا تمام صفحه بارگذاری شود بنابراین سرعت کندی خواهد داشت. در نتیجه باید کاری کنیم که کاربران تمامی صفحات وبسایت را به راحتی مشاهده کنند. حتی گوگل هم عاشق وبسایت هایی است که صفحات آنها با سرعت بالایی بارگذاری میشود. این خود دلیلی بر تفکر در مورد محتوای کامل و خلاصه مطلب در آرشیو وردپرس است!

پرهیز از مطالب تکراری

برای اینکه بتوانید صفحه ی آرشیو برجسته ای داشته باشید باید از ایجاد مطالب تکراری دوری کنید. به عنوان مثال، وردپرس به صورت پیش فرض دارای دسته، برچسب ، تاریخ و نویسنده است. انتشار نوشته در آرشیو به صورت مقاله ی کامل را در چند صفحه به طور مجزا به نمایش می گذارد. بنابراین موتورهای جستجو آدرس استاندارد را برای هر نوشته می یابند و سپس محتوای سایت را به عنوان محتوای تکراری علامت میزنند و مسلما در رنک وبسایت شما تاثیر منفی خواهد داشت پس در اینجا به این نتیجه می رسیم که محتوای کامل و خلاصه مطلب در آرشیو وردپرس تفاوتشان با هم بسیار است!

  اهمیت یادگیری زبان انگلیسی برای وب مستران هوشمند!

افزایش بازدید از صفحات و کاهش نرخ خروج

اکثر کاربران با مشاهده سرعت لود پایین سایت تصمیم به ترک وبسایت میگیرند. پس ما باید اقداماتی را برای بالا بردن سرعت انجام دهیم. اگر با گوگل آنالیتیکس آشنا باشید می دانید که باید نرخ خروج را کم کنید و در مقابل بازدید سایت خود را افزایش دهید. این دو گزینه همیشه نقش مهمی در پیشرفت وبسایت بازی میکند.

محتوای کامل و خلاصه مطلب در آرشیو وردپرس و مضرات آن

گزیده ی نا مطلوب

اگر شما از ;()the_excrept در صفحه ی بایگانی خود استفاده میکنید به صورت اتوماتیک طول کلمات 55 کاراکتر میشود . با این حساب کلمات بسیار کوتاه هستند و اغلب جملات شما نصفه می ماند و حس خوبی نه برای شما و نه برای کاربران به ارمغان نخواهد آورد. امکان تغییر این طول کلمه وجود دارد اما این مشکل به طور کامل حل نخواهد شد .

محتوای پنهان

اکثر کاربران ترجیح می دهند تمام اطلاعات موجود در یک صفحه را به طور کامل مطاله کنند و حتی به صفحات مشابه رفته و مطالب مرتبط را نیز بخوانند . و مسلما از محتوای پنهان و نیمه در وبسایت خوششان نمی آید.

با این موارد میتوانید به نتیجه ی مطلوبی پیرامون محتوای کامل و خلاصه مطلب در آرشیو وردپرس و تفاوت بین آنها برسید و تمایزی بین این دو در وبسایت خود قائل شوید.

آیا این مقاله برای شما مفید بود؟
تقریبا
خیر

دیدگاهتان را بنویسید

ارسال دیدگاه به معنی این است که شما ابتدا قوانین ارسال دیدگاه را مطالعه کرده‌اید و با آن موافق هستید.