چرا رقبای شما از رپورتاژ آگهی نتیجه بهتری می گیرند؟

چرا رقبای شما از رپورتاژ آگهی نتیجه بهتری می گیرند؟

امروز برند ها و استارت آپ های فعال در صنایع مختلف برای سئو سایت و قرار گرفتن در رتبه اول گوگل رقابت شدیدی دارند و در همین راستا برای تولید محتوا و لینک سازی هزینه های زیادی می کنند.

اما مهمترین دلیل موفقیت و برتری وب سایت های رتبه اول گوگل چیست؟

اگر وبسایت شما از نظر سئوی فنی یا سئوی تکنیکال مورد تایید گوگل باشد و برای تولید محتوا برنامه ریزی خوبی داشته باشید، تنها کاری که لازم است انجام دهید دریافت بک لینک ارگانیک از سایت‌های معتبر است.

برای لینک سازی و دریافت لینک ارگانیک از وبسایت‌های خبری معتبر که اتوریتی بالایی دارند بهترین راهکار رپورتاژ است. رپورتاژ آگهی به عنوان یکی از زیر مجموعه های تبلیغات همسان، نتایج قابل توجهی در سئو سایت و بازاریابی دیجیتال دارد. اما در رقابت بین برند هایی که در سئوی آن پیج و سئوی آف پیج به یک اندازه هزینه کرده اند تنها یک برند میتواند به رتبه اول گوگل برسد.

نکته مهم اینجاست گوگل چطور بهترین سایت را انتخاب می کند و چطور سایر سایت‌ها را رتبه بندی می‌کند؟

درنظر بگیریم که ۵ برند یا استارت آپ فعال در یک حوزه کاری حدودا در یک حد برای سئو سایت هزینه می کنند. مثلا همه از وردپرس برای طراحی سایت استفاده کرده و از ابزار های متداول سئو مانند Yoast SEO برای بهینه سازی صفحات سایت بهره منده شده اند. بطور معمول هفته ای یک محتوای سئو شده جدید و یونیک هم بروی وب سایت خود قرار می دهند و لینک سازی های داخلی را انجام می‌دهند.
همچنین در طول ماه برای دریافت بک لینک ارگانیک بروی ۵ سایت خبری هم رپورتاژ آگهی منتشر می کنند.

اما حتی اگر قدمت دامنه و سایر پارامتر های سئوی سایت این برند ها در یک حد باشد، درنهایت رتبه اول گوگل جای یک برند بیشتر نیست، و آن برند میتواند به واسطه قرار گرفتن در بهترین جایگاه جستجو، به مرور درآمد خود را افزایش داده و به سهم بیشتری از بازار دست پیدا کند.

عباس فلسفی کارشناس سئوی سایت و دیجیتال مارکتینگ و مدیر شرکت ویرلن میگوید؛

برای دستیابی به رتبه اول گوگل باید در تولید محتوای رپورتاژ آگهی خلاقیت بیشتری به خرج دهید و اصول سئو و بازاریابی محتوا را بطور کامل در محتوا رعایت کنید.
همچنین باید از یک استراتژی منظم و طولانی مدت برای ساختن کمپین های رپورتاژ‌ اگهی استفاده کنید.

مدیر شرکت VIRLAN در ادامه گفت: امروز موتور جستجوی گوگل بیشتر از قبل به محتوا توجه می کند و اگر در بحث تولید محتوا عملکرد بهتری داشته باشید قطعا میتوانید در نتایج جستجو بالاتر از رقبا باشید. وی ادامه داد ؛ یکی از نکات مهم در تولید محتوا برای رپورتاژ ، دوری از تکرار است.

virlan- ویرلن
سایت ویرلن

درواقع از آنجایی که ما در طول زمان برای لینک سازی به انتشار اخبار و مقالات در سایت های خبری نیاز داریم، تولید محتوایی که نسبت به مقالات قبلی خودمان و سایر رقبا حرف تازه ای داشته باشد نیاز به خلاقیت و ایده های جدید دارد. درصورتی که اغلب کسب و کار های فعال در هر یک از صنایع، در طول زمان دچار تکرار می شوند و هرچند که مقالات جدیدی را تولید می کنند ، اما موضوع و محتوای کلی رپورتاژ بسیار مشابه مقالات قبلی و حتی مطالب سایر رقبا است.

اینجاست که گوگل به برند هایی که در تولید محتوای رپورتاژ آگهی خلاقیت بیشتری به خرج می دهند رتبه اول را جایزه می‌دهد.
همچنین اگر برای انتشار رپورتاژ آگهی استراتژی داشته باشید و در طول سال بصورت منظم در سایت های معتبر و متعدد خبر منتشر کنید، به مرور جایگاه سایت شما در  نتایج کلمات کلیدی مرتبط بیشتری بالا میرود و در نتیجه سهم بیشتری از بازار را خواهید داشت.
البته از تولید محتوای سایت و صفحات برند در شبکه های اجتماعی نیز نباید غافل شوید ، زیرا در مجموع برند هایی که در تولید و بازاریابی محتوا خلاقیت بیشتری دارند می‌توانند مخاطبان بیشتری را جذب کرده و مشتریان وفادار تری داشته باشند.

seo- تولید محتوا برای سئو
تولید محتوا برای سئوی سایت
آیا این مقاله برای شما مفید بود؟
تقریبا
خیر

دیدگاهتان را بنویسید

ارسال دیدگاه به معنی این است که شما ابتدا قوانین ارسال دیدگاه را مطالعه کرده‌اید و با آن موافق هستید.