راه میانبر و جدید برای درآمد زایی از محتوا

راه میانبر و جدید برای درآمد زایی از محتوا

دغدغه اصلی وب سایت های محتوا محور کسب درآمد مستقیم از وبسایت است. کسب درآمد از محتوا اگر میانبر های آن را بلد باشید آسان و کوتاه خواهد بود. راه میانبر و جدید درآمد زایی از محتوا استفاده از روش تبلیغات همگن یا native است.

دردسرهای سایت های محتوا محور

اگر وب سایتی در زمینه تولید محتوا دارید تصدیق می کنید که دو دردسر بزرگ در کسب و کارهای محتوا محور، بحث درآمدزایی و نیز تامین نیروی تولید کننده محتوا است. نیروی کاری که در زمینه محتوا به یک حوزه اشراف داشته باشد و در امر تولید محتوا نیز متبحر باشد کمیاب است، نیروهای خوب نیز هزینه بالایی طلب می کنند و با توجه به مشکلات درآمد زایی سایت های محتوا محور استخدام چنین نیروهایی و نگه داشتن آنها کاری سخت است. برای گذر از این دو دردسر بزرگ در تولید و در آمد زایی از محتوا، کانگورو خدماتی ارائه می کند.

کانگورو چه کار می کند؟

کانگورو پلتفرمی برای انتشار محتوا در وب است. شما از دو طریق از این پلتفرم می توانید استفاده کنید، یا محتوای خود را به دست کانگورو بسپارید تا برایتان در وب سایت های مختلف نمایش بدهد و تبلیغ کند، یا اینکه کدی از کانگورو در سایت خود قرار بدهید تا منتشر کننده محتوا باشید و در صفحات داخلی شما باکس پیشنهاد مطلب برای مخاطبان به وجود بیاید. اگر تبلیغ دهنده باشید می توانید از طریق کانگورو ترافیک مرتبط و با کیفیت دریافت کنید و به معرفی محصولات و خدمات تان بپردازید و اگر منتشر کننده محتوا باشید به سمت درآمد زایی خواهید رفت.

وبسایت کانگورو-راه میانبر و جدید برای درآمد زایی از محتوا

راه میانبر و جدید درآمد زایی از محتوا با کانگورو

کانگورو سرویسی است که به شما به عنوان صاحبان وبسایت ها این امکان را می دهد که نمایش دهنده باشید و به راحتی یک خط کد جاوا اسکریپت از کانگورو دریافت کنید و در سایت خود (در صفحات داخلی مطالب) قرار دهید. با این کار در وبسایت شما باکس ارائه مطالب پیشنهادی (مشابه تصویر بالا) نمایش داده می شود که محتوای مرتبطی را با محتوای وبسایت تان به کاربران پیشنهاد می دهد. در کانگورو به ازای هر کلیکی که کاربر شما بر روی محتوای تبلیغاتی می زند مبلغی دریافت خواهید کرد. با کانگورو تبلیغات را از هر پله ای در الکسا شروع خواهید کرد.

راه میانبر و جدید برای درآمد زایی از محتوا

هفت ویژگی پلتفرم کانگورو برای صاحبان وبسایت ها

ویژگی ها و مزیت های کار کردن با کانگورو برای صاحبان وبسایت ها به طور اجمالی شامل این موارد است:

1.اضافه شدن یک راه درآمدی جدید

2.افزایش کمیت و کیفیت محتوایی وبسایت

3.امکان شخصی سازی ارائه مطالب پیشنهادی از نظر گرافیکی

4.ریسپانسیو بودن

5.افزایش در متریک هایی مثل Page Per View و Time on Site

6.مشاهده انواع آمارهای بازدید و کلیک پست ها در بازه های زمانی زنده (Real Time) و سایر بازه ها در پنل کانگورو.

7.امکان شبکه سازی و تبادل ترافیک با سایر وبسایت ها به صورت رایگان

کسب درآمد تنها مزیت کانگورو و  تبلیغات native نیست

با کانگورو در واقع شما و سایت تان تبلیغات native را تجربه خواهید کرد، در مورد تبلیغات native می توانید مطلب تبلیغات native چیست را در داده فیلی بخوانید. به طور کلی چیزی که تجربه خواهید کرد به صورت زیر خواهد بود:

با محتوای بیشتر کاربران راضی تری خواهید داشت

تولید محتوا همانطور که گفته شد امری سخت و پر هزینه است، با پلتفرم کانگورو سایتی خواهید داشت که بسیار محتوا منتشر می کند. این انتشار توسط پلتفرم کانگورو هوشمندانه انجام می گیرد و متناسب با موضوع صفحه مطالب به کاربر پیشنهاد می شود.

قطع کننده تجربه کاربری نیست

تبلیغات مختلف به طور عامه تجربه کاربر را در استفاده از سایت ها مخدوش می کنند، بنر های حاشیه ای مزاحم هستند. ایمیل های تبلیغاتی که ارسال می شوند شاید مزاحم کاربر باشد. در تبلیغات native هیچ کدام از این موارد دیده نمی شود محتوای عرضه شده همانند سایر محتواها منتشر می شود و همگنی خوبی با سایر محتوا ها دارد از طرف دیگر سایت شما به عنوان یک راهنمای خوب در ذهن مخاطب حک می شود.

قائل به مکان نیست

این نوع تبلیغات قائل به مکان نیست و در هر صفحه از سایت شما مطلب جدید متناسب با موضوع صفحه به کاربر نمایش داده می شود.

مخاطب محور است

در تبلیغات native مخاطب برای تبدیل شدن به یک مخاطب بهتر مورد توجه قرار می گیرد. این تبدیل شدن از طریق احترام به مخاطب و با ارائه مطلب به او صورت می گیرد لذا کاربر یک خریدار نیست و یک خواننده است.

با کانگورو درآمد زایی از محتوا را ساده شروع خواهید کرد

درآمد زایی از محتوا به شیوه جدیدی توسط کانگورو ممکن شده است، کانگورو کسب درآمد را فدای تجربه کاربر نمی کند با پیشنهاد های مختلف وفاداری کاربر را نسبت به سایت بالا می برد. در سایت هایی که از تبلیغات native بهره می برند کاربران شما با میل و علاقه شما را در کسب درآمد یاری خواهند کرد البته که کاربران خریدار نیستند و خواننده اند.

اگر تمایل دارید این تجربه جدید را در وبسایت وردپرسی خود داشته باشید می توانید پلاگین کانگورو را در این آدرس دانلود و شروع به کسب درآمد کنید.

آیا این مقاله برای شما مفید بود؟
تقریبا
خیر

دیدگاهتان را بنویسید

ارسال دیدگاه به معنی این است که شما ابتدا قوانین ارسال دیدگاه را مطالعه کرده‌اید و با آن موافق هستید.

دیدگاه‌های این نوشته جدید ترین ها شاخص

 1. 6 سال عضو همیار وردپرس

  این شرکت اصلا معتبر نیست…
  نه پنلی برای نمایش دهندگان داره و…
  اخیراً ما باهاشون کار می کردیم گفتند دو روز اول آزمایشی بعد توافق می کنیم روی یک مبلغی، ولی جالبه بعد از توافق نیز دبه کردند
  و ادعا می کنند که کلیکها فیکه ولی با این همه دوست دارند که یک ماه هم حداقل همکاری کنی باهاشون!!!
  این معنیش چیه؟!
  به نظرم در برخورد اول بیشتر کلاهبردار به نظر می رسیدند تا شرکت معتبر
  در ضمن برخی سایتهای بزرگ را بعنوان سرپوش اینجور کارها قرار میدن… مواظب باشید

 2. 8 سال عضو همیار وردپرس

  چرا متن ها رو تراز نمیکنید، خیلی ظاهر نوشته رو بهتر میکنه تا به این شکل.

 3. عالی بود. واقعا ممنون خیلی وقته دنباله چنین سایتی هستم ❤❤