قالب شرکتی وردپرس Consulting

قالب وردپرس Consulting

سلام!
در این نوشته از همیار وردپرس قصد معرفی قالب وردپرس سبک قالب شرکتی و بیشتر مشابه سایت های مشاوره را داریم. قالب وردپرس Consulting قالبی ساده و شیک می باشد که می توانید به راحتی در عرض چند دقیقه سایت مورد نظرتان را با آن ایجاد و راه اندازی کنید.
این قالب شرکتی برای ساخت سیستم مشاوره مناسب است و توسط تیم همیار وردپرس ترجمه شده است که می توانید آن را دانلود و استفاده کنید.

قالب وردپرس Consulting

  • قالب وردپرس Consulting دارای یک بخش با آیکون های متنوع در صفحه ی اصلی برای توضیح مختصر محصول، سرویس یا خدمات شما می باشد.
  • قالب وردپرس Consulting دارای سه جایگاه منو در بالای هدر، هدر و فوتر می باشد.
  • همچنین این قالب دارای اسلایدر ساده و سبک می باشد که بدون نیاز به افزونه است.

قالب شرکتی وردپرس Consulting-قالب وردپرس Consulting

نکات نصب قالب

اگر تمایلی به استفاده از فایل درون ریز محتوا ندارید مشکلی نخواهید داشت و می توانید بسیار ساده با قالب کار کنید اما برای ایجاد بخش سایدبار پیشنهاد می شود از فایل درون ریز ابزارک دمو استفاده کنید.
برای ایجاد بخش شبکه های اجتماعی نیز باید توجه داشته باشید که آن را از بخش سفارشی سازی می توانید فعال کنید و بعد از فعال سازی بخش شبکه های اجتماعی و وارد سازی لینک مربوطه آیکون مورد نظر نمایش داده می شود.

نصب سریع با فایل درون ریز

در روش نصب سریع برای این قالب توجه داشته باشید که محتوای سایت و جایگاه ابزارک ها بصورت خودکار وارد سایت شما می شود و نیاز به ایجاد توسط شما نیست. اگر نیاز دارید که قالب را روی سایت اصلی نصب کنید، فقط از فایل درون ریزی ابزارک ها استفاده کنید توجه داشته باشید که ابتدا قالب نصب شود و سپس فایل های درون ریز را در بخش ابزار ها و درون ریزی وارد نمائید.

قالب شرکتی وردپرس Consulting با فونت یکان

دانلود پیش‌نمایش

قالب شرکتی وردپرس Consulting با فونت میترا

دانلود اسکرین شات

درون ریزی محتوای دمو

دانلود راهنما

درون ریزی ابزراک های دمو

دانلود راهنما
آیا این مقاله برای شما مفید بود؟
تقریبا
خیر

دیدگاهتان را بنویسید

ارسال دیدگاه به معنی این است که شما ابتدا قوانین ارسال دیدگاه را مطالعه کرده‌اید و با آن موافق هستید.