قالب وردپرس شرکتی Corporate Key

سلام همراهان عزیز؛
در این بخش از معرفی قالب‌های وردپرس، یک قالب شرکتی رایگان وردپرس برای شما دوستان انتخاب کرده‌ایم. راه‌اندازی وب‌سایت‌های شرکتی به موفقیت و کسب درآمد بیشتر، به شرکت‌ها کمک می‌کند. اما با توجه به نوع کسب و کار و گستردگی آن وب‌سایت های شرکتی حرفه‌ای باید طراحی کرد.  برای کسب و کارهای کوچکی که افراد ایجاد می‌کنند، می‌توانند از قالب‌های رایگان وردپرس استفاده کنند. برخی از قالب‌های رایگان در حد و حدود قالب‌های پرمیوم قابلیت و امکانات دارند. قالب وردپرس Corporate Key از قالب‌های شرکتی است. در ادامه به بررسی قابلیت‌ها و نصب آن می‌پردازیم.

قالب وردپرس Corporate Key

قالب وردپرس Corporate Key دارای یک جایگاه اسلایدر تمام صفحه است که شما می‌توانید اسلایدری زیبا برای سایت خود طراحی کنید. در ادامه به معرفی خدمات و ویژگی‌های شرکت خود بپردازید. همچنین قالب وردپرس Corporate Key این امکان را می‌دهد تا شما اخبار مهم و نمونه کارهای خود را با توضیحات در صفحه اصلی سایت قرار دهید. این قالب دارای ابزارک‌های مخصوص خود است که با استفاده از این ابزارک‌ها به طراحی صفحه اصلی بپردازید.

نکات نصب

برای نصب قالب وردپرس Corporate Key بر روی وبسایت خود، در گام اول باید افزونه‌های مورد نیاز قالب را در بخش افزونه‌ها نصب نمایید. در ادامه نوبت به درون‌ریزی قالب می‌رسد و پس از درون‌ریزی قالب باید ابزارک‌ها را درون‌ریزی نمایید. پس از انجام درون‌ریزی‌ها می‌توانید برای ویرایش صفحه اصلی وارد بخش نمایش و سپس ابزارک‌ها شوید و المان‌های صفحه اصلی را در بخش ابزارک‌ها قرار دهید. تمامی تنظیمات این قالب توسط ابزارک‌ها صورت می‌گیرد. برای ایجاد اسلایدر در صفحه اصلی می‌توانید از بخش سفارشی‌سازی اقدام نمایید. در نهایت پس از انجام تنظیمات در بخش ابزارک‌ها، شما یک وبسایت شرکتی خواهید داشت.

  قالب فروشگاهی Royal Shop فارسی

corporate-key-wordpress-theme-hamyarwp-mobile-قالب وردپرس Corporate Key

نصب سریع

برای نصب سریع قالب وردپرس Corporate Key در وبسایت خود، توجه فرمایید که محتوای سایت و جایگاه ابزارک‌ها بصورت کاملا خودکار وارد سایت شما می‌شوند و نیازی به تغییرات از جانب شما نیست. اگر می‌خواهید قالب را روی سایت اصلی نصب کنید، فقط از فایل درون‌ریزی ابزارک‌ها استفاده کنید. توجه داشته باشید که ابتدا قالب نصب شود و سپس فایل‌های درون‌ریز را در بخش ابزارها و درون‌ریزی وارد نمائید.

دانلود قالب وردپرس شرکتی Corporate Key با فونت یکان

دانلود قالب پیش‌نمایش دانلود نسخه حرفه ای

 دانلود قالب وردپرس شرکتی Corporate Key با فونت میترا

دانلود قالب اسکرین‌شات

درون ریزی محتوای دمو

دانلود راهنما

درون ریزی ابزراک های دمو

دانلود راهنما

آیا این مقاله برای شما مفید بود؟
تقریبا
خیر

دیدگاهتان را بنویسید

ارسال دیدگاه به معنی این است که شما ابتدا قوانین ارسال دیدگاه را مطالعه کرده‌اید و با آن موافق هستید.

دیدگاه‌های این نوشته جدید ترین ها شاخص

  1. سلام من اونجایی که سه تا پایین تر ازاسلایدره وقتی یه عکس میزام پشت زمینش خراب میشه چیکارش کنم؟