قالب وردپرس خبری Covernews

قالب وردپرس Covernews

قبلا برای باخبر شدن از اخبار کشور و جهان به روزنامه‌ها و تلویزیون مراجعه می‌کردیم و همه اطلاعات خود را از آن دریافت می‌کردیم. اما امروزه علاوه بر گزینه‌های تلویزیون و روزنامه، اینترنت نیز روی کار آمده. وبسایت‌های خبری قدرتمندی در تمامی حوزه‌های خبری اطلاعات معتبری را در اختیارتان قرار می‌دهند. جالب است که هر روز نیز بر شمار آن‌ها افزوده می‌شود. اگر شما هم قصد ساخت چنین سایتی دارید با قالب وردپرس خبری استفاده کنید.
امروز می‌خواهیم یک وبسایت خبری کامل و بسیار زیبا را با کمک قالب وردپرس Covernews که یک پوسته کاملا خبری است، ایجاد کنیم. با ما همراه باشید…

قالب وردپرس Covernews

قالب وردپرس Covernews یک قالب وردپرس کاملا رایگان است که از مخزن وردپرس دریافت شده و در همیار وردپرس بصورت کامل فارسی‌سازی شده است. این قالب با دو فونت یکان و میترا برایتان آماده شده که بنا به سلیقه خود هر کدام را که می‌خواهید، می‌توانید انتخاب نمایید. به بررسی برخی ویژگی‌های جالب این قالب می‌پردازیم:

  • دارای ابزارک خبری پویا برای آیتم‌های خبری و فهرست‌های مورد نظر
  • جابه جایی آسان امکانات و گزینه‌های موجود در صفحه اصلی فقط با یک کلیک!
  • تخصیص 4 فهرست متفاوت در مکان‌های مختلف صفحه اصلی
  • دارای چهار اسلایدر متفاوت با امکان تخصیص دسته‌بندی برای هر اسلایدر بصورت مجزا
  • بخش‌هایی برای نمایش تازه‌ترین اخبار، جدیدترین اخبار و محبوب‌ترین اخبار در قالب وردپرس Covernews
  قالب فروشگاهی OceanWP Simple فارسی

نصب و راه‌اندازی قالب وردپرس Covernews

برای نصب این قالب همانند سایر قالب‌های وردپرس آن را از همیار وردپرس دریافت کرده و در مسیر پوسته‌ها و افزودن پوسته جدید بارگذاری نمایید. لطفا دقت کنید، فایلی که از همیار وردپرس دریافت می‌کنید را در قدم اول از حالت فشرده خارج کرده و پوشه داخل آن را بصورت فشرده درآورده و آپلود نمایید. اینگونه قالب بصورت کامل و بدون نقص نصب می‌شود.

پس از فعال‌سازی قالب وردپرس Covernews تقریبا ظاهر اصلی در سایتتان ایجاد شده و حال نوبت به آن می‌رسد که اطلاعات دموی قالب و دموی ابزارک‌ها را درون‌ریزی کنید. این دو گزینه به همراه راهنمای نصب را برایتان در این پست قرار دادیم.
نکته مهم: برای درون‌ریزی محتوای دمو و ابزارک‌ها لطفا پس از دانلود، آن‌ها را از حالت فشرده خارج کرده و سپس درون‌ریزی نمایید.

اطلاعات CoverNews

در سایت گزینه‌های به نام اطلاعات CoverNews برای این قالب ایجاد شده که برای تنظیمات قالب است. این بخش را می‌توانید از زیرمنوی نمایش مشاهده فرمایید:

covernews info - قالب وردپرس Covernews

همچنین پیشنهاد می‌کنم بهترین قالب‌های خبری سال 97 را حتما مشاهده کنید.

دانلود قالب وردپرس Covernews با فونت یکان

دانلود Covernews پیش‌نمایش Covernews

دانلود قالب وردپرس Covernews با فونت میترا

دانلود قالب Covernews اسکرین‌شات

درون ریزی محتوای دمو

دانلود راهنما

درون ریزی ابزراک های دمو

دانلود راهنما

آیا این مقاله برای شما مفید بود؟
تقریبا
خیر

دیدگاهتان را بنویسید

ارسال دیدگاه به معنی این است که شما ابتدا قوانین ارسال دیدگاه را مطالعه کرده‌اید و با آن موافق هستید.