قالب وبلاگی وردپرس Culinary

قالب وردپرس Culinary

سلام دوستان!
در این نوشته از همیار وردپرس قصد معرفی قالبی دیگر را از مجموعه قالب شخصی وردپرس داریم که می توانید به کمک آن یک سایت به سبک وبلاگی/شخصی/تک صفحه ای یا حتی شرکتی را ایجاد کنید.
صفحه ی اصلی قالب وردپرس Culinary دارای یک ستون می باشد که بعد از منوی اصلی سایت تا قبل از فوتر تنها مطالب سایت قرار می گیردو بعد از آن نیز می توانید در در قسمت فوتر سه جایگاه برای افزودن ابزارک ها داشته باشید.
منوی بالای این سایت در حالت رسپانسیو بسیار زیبا نمایش داده می شوند و روی هر صفحه نمایشی دارای حالت زیبا و منحصر به فرد می باشد.

قالب وردپرس Culinary

  • قالب وردپرس Culinary دارای 4 جایگاه(3 جایگاه فوتر و 1 جایگاه سایدبار بلاگ) برای نمایش ابزارک است.
  • قالب وردپرس Culinary دارای صفحه ی اصلی ساده اما در عین حال جذاب جهت نمایش نوشته های سایت می باشد که می توانید به راحتی وبلاگ وردپرسی خود را مشابه دمو پیاده سازی کنید.
  • این قالب دارای دو منو در هدر و بالای هدر است و همچنین یک منو در فوتر جهت نمایش آیکون های شبکه های اجتماعی.

نکات نصب قالب

اگر تمایلی به استفاده از فایل درون ریز محتوا ندارید مشکلی نخواهید داشت و می توانید بسیار ساده با قالب وردپرس Culinary کار کنید اما برای ایجاد بخش ابزارک ها مشابه دمو پیشنهاد می شود از فایل درون ریز ابزارک دمو استفاده کنید.
برای ایجاد فرم تماس با ما در برگه ی تماس با ما می توانید از یک افزونه فرم ساز استفاده کنید و شورت کدی که افزونه به شما می دهد را در یک برگه وارد کنید.

  قالب وبلاگی وردپرس kathryn ebook

برای نمایش آیکون های شبکه های اجتماعی در قسمت فوتر می بایست از قسمت منو لینک هر شبکه ی اجتماعی را که می خواهید بصورت لینک وارد کنید و بعد از آن گزینه ی جایگاه شبکه های اجتماعی را برای منو خودتان فعال کنید، آیکون ها با لینک مورد نظر شما در فوتر ایجاد می شوند.

Culinary-قالب وردپرس Culinary

نصب سریع با فایل درون ریز

در روش نصب سریع برای قالب وردپرس culinary توجه داشته باشید که محتوای سایت و جایگاه ابزارک ها بصورت خودکار وارد سایت شما می شود و نیاز به ایجاد توسط شما نیست. اگر نیاز دارید که قالب را روی سایت اصلی نصب کنید، فقط از فایل درون ریزی ابزارک ها استفاده کنید توجه داشته باشید که ابتدا قالب نصب شود و سپس فایل های درون ریز را در بخش ابزارها و درون ریزی وارد نمائید.

قالب وبلاگی وردپرس Culinary با فونت یکان

دانلود پیش‌نمایش

قالب وبلاگی وردپرس Culinary با فونت میترا

دانلود اسکرین شات

درون ریزی محتوای دمو

دانلود راهنما

درون ریزی ابزارک های دمو

دانلود راهنما
آیا این مقاله برای شما مفید بود؟
تقریبا
خیر

دیدگاهتان را بنویسید

ارسال دیدگاه به معنی این است که شما ابتدا قوانین ارسال دیدگاه را مطالعه کرده‌اید و با آن موافق هستید.