جدیدترین قیمت روز خودروهای داخلی

جدیدترین قیمت روز خودروهای داخلی جدیدترین قیمت روز خودروهای داخلی

قیمت روز خودرو این روزها به یکی از سوالات مهم بسیاری از متقاضایان خرید خودرو تبدیل شده است؛ با توجه به نوسان قیمت دلار در بازار آزاد، قیمت روز خودروهای داخلی نیز با نوسانات شدید همراه شده و از همین رو سایت کلیک بر آن شده تا با رصد میانگین قیمت روز خودروهای داخلی به ارائه جدیدترین قیمت های خودرو در هر روز بپردازد.

قیمت روز خودرو را از کجا ببینیم؟

از آنجایی که مرجع خاصی برای تعیین قیمت خودرو در ایران وجود ندارد و برخی دلالان با روش های مختلفی که پیشتر توضیح دادیم، به تعیین قیمت خودرو می پردازند، در نتیجه بسیاری از قیمت ها در سایتهای مختلف حدودی بوده و در نهایت با توافق خریدار و فروشنده قیمت نهایی خودرو مشخص می شود.

دو شرکت سایپا و ایران خودرو نیز با پیش فروش محصولات ایران خودرو و سایپا خود سعی کردند تا بخشی از التهاب بازار خودرو و قیمت های نجومی را کاهش دهند اما اقدامات آنها در روش اجرا با انتقادات زیاد و البته نواقصی همراه بود که نتوانست مانع از جولان دلالان در تعیین قیمت خودرو شود.

قیمت محصولات ایران خودرو و سایپا این روزها در سال 99 با رشد خیره کننده ای همراه بوده به طوری که تفاوت معنادار قیمت کارخانه ای محصولات سایپا و ایران خودرو با بازار آزاد، دلالان و سوداگران خودرو را بر آن داشته تا با ایجاد تقاضای کاذب برای خرید خودرو از فاصله قیمتی محصولات نهایت استفاده را ببرند.

پیشنهاد می کنیم برای دوری از جوسازی دلالان خودرو برای قیمت سازی، قیمت روز خودرو در سایت کلیک را دنبال کنید که میانگین قیمتی بسیاری از محصولات ایران خودرو و سایپا در بازار آزاد به حساب می آیند.

آیا این مقاله برای شما مفید بود؟
تقریبا
خیر

دیدگاهتان را بنویسید

ارسال دیدگاه به معنی این است که شما ابتدا قوانین ارسال دیدگاه را مطالعه کرده‌اید و با آن موافق هستید.