طراحی اپلیکیشن اندروید

امروزه با وجود میلیون ها کاربر در بستر اندروید ، عدم حضور در این حوزه برای شرکت یا ایده ی شما ، زیان بزرگی برای کسب و کار شما خواهد بود چون روز به روز به پتانسیل این سیستم عامل قدرت مند افزوده می شود و به روز نبودن در این برهه زمانی که تکنولوژی حرف اول را می زند می تواند به مرگ کسب و کار شما بیانجامد. در عین حال اگر بتوانید با حرکتی هدفمند و نیازشناسی درست کاربران خود وارد این حوزه شوید ، می توانید از رقبای خود به راحتی پیشی بگیرید. کارشناسان برنامه نویسی تیم همیاروردپرس تشکیل شده از تیمی مجرب و با سال ها تجربه در زمینه برنامه نویسی می توانند در این راه شما را یاری کنند.
دسته بندی های اپلیکیشن های قابل توسعه توسط همیار وردپرس:
۱- اپلیکیشن های خبری :
این دسته از اپلیکیشن ها امروزه بسیار نسبت به روش های سنتی تر خود ، محبوب تر شده اند و دلیل بسیار مهم آن در دسترس بودن ، امکان مشاهده آفلاین اخبار و سرعت بالای این اپلیکیشن ها نسبت به سایت ها و دیگر روش ها می باشد. هر روزه در مترو اشخاصی را می بینید که در حال مطالعه اخبار ومقاله ها با موبایل خود هستند. اما کمتر کسی می بینید که روزنامه در دست باشد. در صورتی که سایت خبری دارید و می خواهید تعداد بازدید مطالب خود را چندین برابر کنید. تیم همیار وردپرس با بهره گیری از زبان Native جاوا و برنامه نویسی بهینه سمت سرور وب می تواند بیشترین سرعت را برای کاربران شما فراهم بیاورد.

۲- اپلیکیشن های فروشگاهی:
مهمترین خصیصه یک فروشگاه برای به دست آوردن مشتریان بیشتر ، دسترسی راحت کاربران به محصولات است. چه بهتر از اینکه فروشگاه شما در موبایل کاربرانتان باشد تا هروقت نیاز داشته باشند به محصولات شما دسترسی داشته باشند.

۳- اپلیکیشن های شرکتی:
اگر شرکتی دارید که می خواهید کاتالوگ محصولات خود را به روز به دست کاربران خود برسانید، و مشتریان شما همیشه از آخرین محصولات شما با خبر باشند می توانید از این دسته از اپلیکیشن ها یاری بگیرید.

۴- اپلیکیشن های رستوران:
در صورتی که می خواهید کار سفارش را برای مشتریان رستوران خود بسیار راحت کنید و خود را نسبت به بقیه رقبای خود متمایز کنید، می توانید از اپلیکیشن های اندرویدی ما استفاده کنید. این اپلیکیشن ها به کاربران اجازه می دهد که به راحتی و بدون نیاز به کامپیوتر و با سرعت بسیار بالاتر بتوانند غذای خود را سفارش دهند ، که قطعا یک مزیت بزرگ برای رستوران شما محسوب می شود.

۵- اپلیکیشن های محاسباتی و حسابداری:
در صورتی که برای کارهای مهندسی خود نیاز به یک مشاور محاسباتی دارید یک اپلیکیشن همراه می تواند بسیار کمک خوبی برای شما باشد چون همیشه همراه شما خواهد بود، یا اگر نیاز به یک برنامه حسابداری قدرتمند برای بازاریابان خود دارید ، تیم همیار وردپرس می تواند شما را به هدفتان برساند.

۶- اپلیکیشن های منحصر به فرد با بهره گیری از ایده ی شما:
اگر ایده ای دارید و می خواهید با عملی کردن آن شروع به کسب و کار خود نمایید ، می توانید با مشاوره و راهنمایی کارشناسان مجرب همیار تماس بگیرید و به بهترین شکل ممکن به هدف خود برسید.
برخی از نمونه کارهای ما:

اپلیکیشن همیار وردپرس:۲۰۱۵-۰۷-۱۱-۱۱-۲۳-۱۸۲۰۱۵-۰۷-۱۱-۱۲-۲۸-۰۵

نرم افزار بیزینس من:

نرم افزار نبض بازار بورس:

دیدگاهتان را بنویسید

ارسال دیدگاه به معنی این است که شما ابتدا قوانین ارسال دیدگاه را مطالعه کرده‌اید و با آن موافق هستید.