نخستین همایش توسعه‌دهندگان وب ایران

نخستین همایش توسعه‌دهندگان وب ایران

در سال‌های اخیر با پیشرفت چشمگیر تکنولوژی و درگیری بیشتر مردم با فناوری اطلاعات و نیاز روزافزون برای استفاده از اینترنت و خدماتی که بر بستر آن ارئه میشود، باعث شده است صنعت اینترنت با پتانسیل بسیار بالایی که دارد در پی بهینه سازی و بالا بردن کیفیت خدمات باشد و همین امر باعث گردیده تا استانداردها و تکنیک‌های نوینی به این حوزه وارد شود.

مدرسه استانداردهای وب با هدف استاندارد سازی این بستر فعالیت خود را از سال 1392 آغاز نمود و در طی این مدت با برگزاری همایش ها، کارگاه ها و دورهمی های متعدد تلاش کرده است تا به اهداف تعیین شده خود برسد.

در همین راستا مدرسه استانداردهای وب با همکاری موسسه طراحان و ایده پردازان آرتیمان و با حمایت سازمان فناوری اطلاعات وزارت ارتباطات و اطلاعات ایران و ستاد توسعه فرهنگ علم، فناوری و اقتصاد دانش بنیان نهاد ریاست جمهوری، نخستین همایش توسعه‌دهندگان وب ایران را برای توسعه‌دهندگان FrontEnd در دو روز و برای طراحان و توسعه‌دهندگان JavaScript و css با هدف معرفی تکنیک‌ها و تکنولوژی‌های روز جهانی و همچنین آموزش در قالب کارگاه‌های آموزشی برگزار کند.

کارگاه‌های جانبی همایش جهت آموزش کاملتر و بهتر برخی از موضوعات ارائه شده در همایش برگزار خواهد شد. تمامی شرکت‌کنندگان حضوری در همایش می‌توانند در کارگاه مورد نظر خود شرکت کنند.

بخش سخنرانی‌های این رویداد بصورت آنلاین نیز پوشش داده خواهد شد تا عزیزانی که امکان حضور در همایش را ندارند بتوانند از سخنرانی‌ها استفاده کنند.
از آنجایی که این مجموعه قصد دارد تمامی اقشار جامعه بتوانند از این رویداد دو روزه بهره مند شوند، و به جهت حمایت از دانشجویان، دانش آموزان و همچنین مددجویان بهزیستی، تخفیفات ویژه ای برای این عزیزان در نظر گرفته است که با مراجعه به وب سایت همایش میتوانید اطلاعات تکمیلی را در این زمینه دریافت نمائید.

از مزایای شرکت در این همایش نیز میتوان به برخی موارد اشاره کرد:

  • آشنایی با تکنیک‌ها، کتابخانه‌ها و فریم‌ورک‌های جدید
  • شرکت در کارگاه‌های آموزشی مرتبط با موضوعات مطرح شده در همایش
  • برقراری ارتباط و شبکه‌سازی با سایر متخصصین این حوزه
  • دریافت گواهی شرکت در همایش
  • دو روز خوش همراه با یادگیری و شبکه‌سازی

جهت کسب اطلاعات بیشتر به وب سایت همایش توسعه دهندگان وب ایران به آدرس http://conf.wsschool.org/devconf مراجعه نمائید و یا جهت پرسش هرگونه سوال در خصوص همایش می‌توانید با دبیرخانه مدرسه استانداردهای وب با شماره تلفن: 021۸۸۹۸۵۰۳۰ و همچنین آدرس ایمیل: contact@wsschool.org با ما در تماس باشید.

امید است بتوانیم قدمی مفید و موثر در پیش برد اهداف جامعه وب ایران برداشته و به پیشرفت و تعالی آن کمک شایانی داشته باشیم.

آیا این مقاله برای شما مفید بود؟
تقریبا
خیر

دیدگاهتان را بنویسید

ارسال دیدگاه به معنی این است که شما ابتدا قوانین ارسال دیدگاه را مطالعه کرده‌اید و با آن موافق هستید.