قالب وردپرس خبری Elanzalite

قالب وردپرس Elanzalite قالب وردپرس Elanzalite

امروزه اغلب خبرگزاری‌های مهم دنیا برای راحتی کاربران خود، وبسایت‌های خبری ایجاد می‌کنند. شما می‌توانید با طراحی سایت خبری، خدمات زیادی را از این طریق به مخاطبان‌تان ارائه دهید. همچنین مخاطبان بسیاری را به سمت خود جذب نمایید. طراحی وبسایت‌های خبری با توجه به ساختار خاصی که دارند، نیازمند تخصصی خاص هستند. در صورتی که از اصول مناسب طراحی سایت خبری رعایت نشود، ممکن است بازدید کنندگان سایت نتایج مطلوبی را دریافت نکرده و عدم رضایت آن‌ها را به دنبال داشته باشد. قالب وردپرس Elanzalite، یک نمونه قالب خبری وردپرس است که دارای بخش‌های مجزایی برای اخبار در دسته‌های مختلف است. در ادامه به معرفی این قالب وردپرس می‌پردازیم.

قالب وردپرس Elanzalite

قالب وردپرس Elanzalite ، دارای ساختار مناسب برای طراحی وبسایت‌های خبری است. در ابتدای سایت یک اسلایدر برای نمایش اخبار مهم مشاهده می‌کنید. در ادامه می‌توانید یک اسلایدر دیگر برای نمایش یک دسته خبری به صورت اسلاید ایجاد کنید. در ادامه با کمک ابزارک‌های سفارشی، بخش‌هایی برای نمایش دسته اخبار متفاوت طراحی کنید. همچنین این قالب امکان نمایش سرتیتر اخبار جدید را فراهم می‌کند. قالب وردپرس Elanzalite ، یک قالب خبری دو ستونه است.

ویژگی‌های قالب وردپرس خبری Elanzalite

  • قابلیت قرار دادن بنرهای تبلیغاتی در صفحه اصلی سایت
  • دارای ابزارک‌های سفارشی
  • بخش بندی مناسب اخبار و دسترسی سریع کاربران به دسته مورد نظر
  قالب خبری وردپرس EnterNews فارسی

نکات نصب قالب وردپرس Elanzalite

Elanzalite- قالب وردپرس Elanzalite

برای نصب و راه اندازی قالب وردپرس Elanzalite ابتدا وردپرس را روی هاست خود نصب و راه اندازی کنید. سپس قالب را در بخش پوسته‌های سایت خود آپلود نمائید. در نهایت برای همانندسازی قالب و دموی آنلاین می‌توانید از بخش نمایش و سپس بخش درون ریزی دمو، دموی مورد نظر خود را درون قالب درون ریزی نمائید. در نهایت از طریق بخش ابزارک‌ها و با کمک ابزارک‌های ویژه قالب و سفارشی‌سازی، سایت خود را همانند دمو طراحی کنید.

دانلود قالب وردپرس خبری Elanzalite با فونت یکان

دانلود  پیش‌نمایش

دانلود قالب وردپرس خبری Elanzalite با میترا

دانلود اسکرین‌شات

درون ریزی محتوای دمو

دانلود راهنما

درون ریزی ابزراک های دمو

دانلود راهنما

آیا این مقاله برای شما مفید بود؟
تقریبا
خیر

دیدگاهتان را بنویسید

ارسال دیدگاه به معنی این است که شما ابتدا قوانین ارسال دیدگاه را مطالعه کرده‌اید و با آن موافق هستید.