قالب شرکتی وردپرس Emerge

قالب وردپرس Emerge

در این مقاله به معرفی یک قالب شرکتی وردپرس بسیار جذاب خواهیم پرداخت، که دارای امکانات مناسبی جهت راه‌اندازی یک وبسایت شرکتی و معرفی آن است.
در ابتدا صفحه اصلی قالب وردپرس Emerge را بررسی می‌کنیم مشابه قالب‌های شرکتی دیگری که تاکنون ممکن است دیده باشید است. در انتها هم این قالب دارای سه جایگاه برای افزودن ابزارک‌ها در قسمت فوتر است.
تمامی قسمت‌هایی که در صفحه‌ اصلی مشاهده می‌کنید، می‌تواند همراه با انتخاب یک نوشته و یا برگه باشد. به عنوان مثال، آنچه در دمو مشاهده می‌کنید، تماماً از برگه‌ها استفاده شده است… اما برای بخش نمونه‌ کار از یک دسته بندی نوشته استفاده کردیم .برای تمامی این تنظیمات و انتخاب نوشته / برگه، باید از قسمت شخصی سازی قالب اقدام کنید.

قالب وردپرس Emerge

  • قالب وردپرس Emerge دارای چهار جایگاه برای افزودن ابزارک‌ها است.
  • قالب وردپرس Emerge دارای صفحه‌ اصلی ساده، جهت نمایش نوشته‌های سایت است، که می‏توانید به راحتی قالب شرکتی خود را مشابه دمو پیاده ‌سازی کنید.
  • همچنین دارای دو منو در هدر و فوتر است.
  • بخش شمارنده هم از دیگر بخش‌های این قالب است، که معمولاً در کمتر قالب شرکتی وردپرس به چشم می‌خورد.

نکات نصب قالب

  1. اگر تمایلی به استفاده از فایل درون ریز محتوا ندارید، مشکلی نخواهید داشت و می‌‏توانید بسیار ساده با قالب وردپرس Emerge کار کنید. اما برای ایجاد بخش ابزارک‌ها مشابه دمو، پیشنهاد می‌شود از فایل درون ریز ابزارک دمو استفاده کنید.
  2. برای ایجاد فرم ‌تماس با ما در برگه‌ تماس با ما می‌توانید از یک افزونه فرم ساز استفاده کنید و شورت‌کدی که افزونه به شما می‌دهد را در یک برگه وارد کنید.
  3. برای نمایش آیکون‌های شبکه‌های اجتماعی در قسمت فوتر، باید از قسمت فهرست‌های سایت اقدام کنید و یک فهرست با لینک شبکه‌های اجتماعی خودتان ایجاد کنید.
  4. برای ایجاد همه‌ بخش‌های این قالب، از قسمت شخصی ‌سازی قالب اقدام کنید.
  5. برای تمامی بخش‌ها می‌توانید از برگه‌ها و یا نوشته‌ها استفاده کنید.
  6. برای بخش نمونه ‌کار از دسته‌بندی نوشته استفاده کنید و نوشته‌های مربوط به یک دسته‌بندی خاص را به عنوان نمونه ‌کارهای خودتان قرار دهید.
  قالب فروشگاهی Royal Shop فارسی

Emerge- قالب وردپرس Emerge

نصب سریع با فایل درون ریز

در روش نصب سریع برای قالب وردپرس Emerge توجه داشته باشید که محتوای سایت و جایگاه ابزارک‌ها بصورت خودکار وارد سایت شما می‏شود و نیاز به ایجاد آنها توسط شما نیست. اگر نیاز دارید که قالب را روی سایت اصلی نصب کنید، فقط از فایل درون ریزی ابزارک‌ها استفاده کنید. توجه داشته باشید که ابتدا قالب نصب شود و سپس فایل‌های درون ریز را در بخش ابزارها و درون ریزی وارد نمائید.

قالب خبری وردپرس Story Magazine با فونت یکان

دانلود  پیش‌نمایش

قالب خبری وردپرس Story Magazine با فونت میترا

دانلود اسکرین شات

درون ریزی محتوای دمو

دانلود راهنما

درون ریزی ابزراک های دمو

دانلود راهنما

آیا این مقاله برای شما مفید بود؟
تقریبا
خیر

دیدگاهتان را بنویسید

ارسال دیدگاه به معنی این است که شما ابتدا قوانین ارسال دیدگاه را مطالعه کرده‌اید و با آن موافق هستید.