قالب وردپرس شرکتی Enlighten

سلام دوستان عزیز؛
چنانچه یک شرکت بزرگ و یا حتی کوچک دارید ولی هنوز در اینترنت حرفی برای گفتن ندارید و برای شرکت خود وب سایتی راه اندازی نکرده‌اید بهتر است که هر چه زودتر اقدام به طراحی سایت کنید.این‌گونه در عرصه رقابت از سایر شرکت ها پیشی می‌گیرید. برای این منظور قالب‌های وردپرس بسیاری برای راه اندازی وب سایت های شرکتی موجود است که شما با توجه به نیازهای خود یکی از آنها را انتخاب کنید. اما برای دوستانی که می‌خواهند از قالب‌های رایگان استفاده کنند در این بخش یک قالب شرکتی رایگان جهت معرفی انتخاب کرده‌ایم. قالب وردپرس Enlighten یک قالب رایگان و حرفه‌ای و مناسب برای شروع راه اندازی وب سایت های شرکتی است.

قالب وردپرس Enlighten

صفحه اصلی قالب وردپرس Enlighten دارای بخش‌های مهم و مختلف برای راه‌اندازی یک سایت شرکتی است. جدیدترین اخبار  شرکت را می‌توانید در بخش زیرین اسلایدر نمایش دهید. در ادامه نمونه کارهای خود را برای نمایش به کاربران سایت می توانید قرار دهید.
در قالب وردپرس Enlighten نظرات کاربران و مشتریان و پروژه های موفقی را که تا به امروز انجام داده اید، در سایت قرار دهید. علاوه بر این می توانید زمینه های تخصص خود را برای آشنایی بیشتر کاربران با شرکت نمایش دهید. همانطور که گفته شد قالب وردپرس Enlighten، دارای تمامی آیتم و بخش های لازم برای ساخت و طراحی یک سایت شرکتی است.

  قالب شرکتی Tech Startup فارسی

نکات نصب

برای نصب قالب وردپرس Enlighten بر روی وب سایت خود، در گام اول باید افزونه‌های مورد نیاز قالب را در بخش افزونه‌ها نصب نمایید. در ادامه نوبت به درون ریزی قالب می‌رسد و پس از درون‌ریزی قالب باید ابزارک‌ها را درون‌ریزی نمایید. اما اگر با درون‌ریزی قالب و ابزارک ها، قالب همانند دمو کامل نمایش داده نشد، باید به بخش سفارشی‌سازی بروید و قسمت‌های مختلف قالب را از این بخش تنظیم نمایید.

enlighten-wordpress-theme-hamyarwp-mobile-قالب وردپرس Enlighten
نصب سریع

برای نصب سریع قالب وردپرس Enlighten در وب سایت خود، توجه فرمایید که محتوای سایت و جایگاه ابزارک‌ها بصورت کاملا خودکار وارد سایت شما می‌شوند و در این بخش نیاز به ایجاد تغییرات از جانب شما نیست. اگر می‌خواهید قالب را روی سایت اصلی نصب کنید، فقط از فایل درون‌ریزی ابزارک‌ها استفاده کنید. توجه داشته باشید که ابتدا قالب نصب شود و سپس فایل‌های درون ریز را در بخش ابزارها و درون‌ریزی وارد نمائید.

دانلود قالب وردپرس شرکتی Enlighten با فونت یکان

دانلود  پیش‌نمایش

دانلود قالب وردپرس شرکتی Enlighten با فونت میترا

دانلود
اسکرین شات

درون ریزی محتوای دمو

دانلود راهنما

درون ریزی ابزراک های دمو

دانلود راهنما

آیا این مقاله برای شما مفید بود؟
تقریبا
خیر

دیدگاهتان را بنویسید

ارسال دیدگاه به معنی این است که شما ابتدا قوانین ارسال دیدگاه را مطالعه کرده‌اید و با آن موافق هستید.

دیدگاه‌های این نوشته جدید ترین ها شاخص

  1. با سلام
    ورژن ترجمه شده‌ی این قالب، آیا ورژن رایگان قالب اصلی هست یا پرو؟ من ورژن ترجمه شده‌ی کاملش رو نیاز دارم، لطفا راهنمایی بفرمایید.