قالب وردپرس شرکتی Erzen

امروزه از اهمیت طراحی و راه اندازی وبسایت شرکتی نمی‌توان چشم پوشی کرد. به همین منظور در این بخش از آموزش همیار وردپرس یک نمونه قالب رایگان شرکتی انتخاب کرده‌ایم. قالب وردپرس Erzen ، قالب مناسبی برای طراحی یک سایت شرکتی حرفه‌ای است. دوستانی که به تازگی در حوزه وردپرس قدمی برداشته‌اند و تصمیم به طراحی یک سایت شرکتی دارند، به آنها توصیه می‌کنیم از این قالب رایگان شرکتی استفاده کنند. اگر طراحی سایت شما مناسب نباشد، ممکن است که کاربران و بازدیدکنندگان خود را از دست دهید و آن‌ها به سایت‌های دیگر مراجعه کنند. در ادامه به معرفی این قالب و امکانات آن می‌پردازیم. با ما همراه باشید…

قالب وردپرس Erzen

قالب وردپرس Erzen ، یک قالب شرکتی مناسب برای طراحی سایت های شرکتی بزرگ و کوچک است. از اسلایدر تمام صفحه این قالب برای اخبار و مطالب مهم سایت می توانید استفاده کنید. قالب وردپرس Erzen دارای بخش خدمات و درباره ما است که می‌توانید جزئیات اخبار و خدمات شرکت‌تان را نمایش دهید. در بخش نظرات، نظرات کابران و بازدیدکنندگان سایت را نشان دهید.

ویژگی‌های قالب وردپرس خبری erzen

کاملا واکنش‌گرا و ریسپانسیو
دارای اسلایدر تمام صفحه در ابتدای سایت برای نمایش برگه
صفحه اصلی به صورت تک ستونه برای نمایش محتوای سایت

نکات نصب قالب وردپرس erzen

Erzen - قالب وردپرس Erzen

برای نصب و راه اندازی قالب وردپرس Erzen ابتدا وردپرس را روی هاست خود نصب و راه اندازی کنید. در ادامه قالب را در بخش پوسته‌های سایت خود آپلود نمائید. در نهایت برای اینکه سایت خود را همانند دمو طراحی کنید باید از بخش نمایش و سپس بخش درون ریزی دمو، دموی مورد نظر خود را درون قالب درون‌ریزی نمائید. حال باید از بخش سفارشی‌سازی، اقدام به ایجاد بخش‌های مختلف سایت نمائید.

دانلود قالب وردپرس شرکتی Erzen با فونت یکان

دانلود  پیش‌نمایش

دانلود قالب وردپرس شرکتی Erzen با فونت میترا

دانلود اسکرین‌شات

درون ریزی محتوای دمو

دانلود راهنما

درون ریزی ابزراک های دمو

دانلود راهنما

آیا این مقاله برای شما مفید بود؟
تقریبا
خیر

دیدگاهتان را بنویسید

ارسال دیدگاه به معنی این است که شما ابتدا قوانین ارسال دیدگاه را مطالعه کرده‌اید و با آن موافق هستید.